Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Nihat89 napisał:

Tak to faktycznie wygląda 😅

Film trafiony w 200%. Czekam z niecierpliwością na dodanie do oficjalnej kolejki mały podbój. Najlepiej z mocno ograniczoną ilością pojazdów, a najlepiej ich brakiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, mateQQ napisał:

Film trafiony w 200%. Czekam z niecierpliwością na dodanie do oficjalnej kolejki mały podbój. Najlepiej z mocno ograniczoną ilością pojazdów, a najlepiej ich brakiem.

Czyli nie chcesz gać w BF ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, KaszaWspraju napisał:

Chce mieć wybór, którego w nowym BF-e nie ma. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Nihat89 napisał:

Tak to faktycznie wygląda 😅

myślałem że to tylko ja tak mam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, skypan napisał:

Chce mieć wybór, którego w nowym BF-e nie ma. 

Widzisz wcześniej nikt nie miał problemu z tym, że były inne tryby rozgrywki. Teraz nie jesteś prawdziwym graczem skoro nie chcesz biegać na wielkim polu bitwy na 128 graczy z masą pojazdów. W ogóle nie chcesz grać w BF tylko Call od Duty. Co za retoryka... [:|]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, KaszaWspraju napisał:

Nie chce grać na słabo zaprojektowanych mapach, gdzie żołnierz robi za mięso armatnie dla niezbalansowanych pojazdów.

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, skypan napisał:

Nie wierzę że ktoś w końcu nagrał normalną recenzję na temat tego crapa 👍Szkoda tylko że ludzie zadowolą się byle gównem i tak będą dawać hajs twórcom bo przecież dobrze się bawią 😅

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Btw na olx BF 2042 można już kupić za 150 zł na konsolę 😅Ładnie leci z ceny 👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Vulc napisał:

Nie chce grać na słabo zaprojektowanych mapach, gdzie żołnierz robi za mięso armatnie dla niezbalansowanych pojazdów.

Jest za dużo otwartych przestrzeni, punkt są kompletnie gołe przez co trudno schować się na czas odbijania... świetnym przykładem jest ta mapa na śniegu i punkty "C" i "D"kompletny idiotyzm, bo podczas samotnego przejmowania czekasz az sprzątnie Cie helka, poduszkowieć/czogł lub kamperzy ustawieni na górze :E 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Crew 900 napisał:

W trybie Portal jest mapa Metro ? :E

oczywiście że nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja teraz cisnę na 1 mapie z botami i sobie odblokowuje wszystko xd. Gra nic specjalnego, ale przynajmniej w porównaniu do bf4 nie ma tych 20% smieciowych medykow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedrobienie i ogólna nędza tej gry cały czas mnie zadziwiają. Ale skoro można też hak zaczepiać o dym z granatu dymnego, to i takie bzdury mogły zadziałać. 

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hak zaczepiać o dym, WTF tego jeszcze nie widziałem :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, kadajo napisał:

Hak zaczepiać o dym, WTF tego jeszcze nie widziałem :E

Jak sie nie ogarnia swojego własnego silnika to tak się kończy zabawa. 

Dalej nie rozumiem nad czym oni pracowali 3 lata.

Czy w tym czymś jest coś co można uznać za bradzo dobre i zorbione od początku do końca? Przecież to wszystko wygląda jakby gra na prawdę była na etapie alphy/bety gdzie wiele rzeczy to wciąż concept arty i placeholdery. Mapy zrobione na kolanie i nie przetestowane przez co sprzęt robi totalna rzeźnie, przeczytałem tutaj że czołgi się same naprawiają, serio? Oni kompletnie wyzbyli się wszelkich elementów teamplayu i zrobili mapy w których biegamy z 63 typami w drużynie.

Ten battlefield powinien być synonimem bylejakości i ułomności. Pamiętam jak wyszedł BF3 i była normalnie rozpisana mapa na x miesięcy do przodu, gdzie oprócz zwyłych fixów miały się pojawiać dodatki itd. A tutaj co? Ludzie czekają na 3 update żeby im przywrócili to co powinno być w podstawowej wersji gry :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj na jakimś streamie widziałem jak gościu się zrespił na kumplu, który umierał i stał się niewidzialny :E

Granaty wyrzucał jak by z powietrza :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da sie jakos wybrac mape? Z tego co zauwazlem mapa zawsze jest losowana, w skutek czego nie moge zagrac na mapie która lubie.

Inna kwestia jest taka ze bywa ze konczy sie dana mapa, jest losowana kolejna, ktora jest ta sama ktora byla i to nawet bez zmiany stron :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się :E Mój rekord to 4 razy z rzędu ta sama mapa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na reddicie typ pisze że niechcący zagrał 58 godzin w wersję na Xbox One na Xbox Series X :szczerbaty: Wcale się nie dziwię, przecież to idiotyczne żeby były dwie wersje tej samej gry na jedną konsolę. Jedna z bajerami, druga bez. Jakby po włożeniu płyty konsola nie mogła pobrać odpowiednich plików. Te ich zagrywki są karygodne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Nihat89 napisał:

Na reddicie typ pisze że niechcący zagrał 58 godzin w wersję na Xbox One na Xbox Series X :szczerbaty: Wcale się nie dziwię, przecież to idiotyczne żeby były dwie wersje tej samej gry na jedną konsolę. Jedna z bajerami, druga bez. Jakby po włożeniu płyty konsola nie mogła pobrać odpowiednich plików. Te ich zagrywki są karygodne.

Musiał mieć cyfrową, ewentualnie kupić złe pudełko. BF ma 2 wydania pudełkowe.

Generalnie w becie miałem podobnie, grałem na SX w bete na one. Połapałem się że coś jest nie tak jak miałem ciągle mecze 64 osobowe. Reddit poradził sprawdzić co pobrałem i się wyjaśniło.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie o to mi chodzi. Wersja Xbox One + Xbox Series X na pudełku wprowadza w błąd. Sporo na olx jest tych wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi