Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

bf5 trzyma rdzen podstawy i ma wszystko co potrzeba do dobrej zabawy. Gra umarla bo ciepriala na brak kontentu i rzadkie aktualizacje rozwleczone mocno w czasie. Nawet jak cos dali to bylo to zbyt malo i niezbyt czesto. Patrzac na bf5 dzis na tle 2042 to ten bf5 to "perełka" :E Gdyby tak dali jakies DLC z nowymi mapami to pewnie wielu by sie skusilo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

2042 to jak z budowaniem bloku na piasku, jakie apartamenty tam nie powstana i tak to sie zawali, w v jest dobry fundament, ale brak apartamentow :D

nie udalo sie, trzeba szukac czegos innego albo czekac, shit happens :D move on

Edytowane przez Dominix1910
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mial byc ponoc 1 sezon w styczniu i nowa mapa a nie ma nic, te zapowiedzi na marzec moga byc prawdziwe ale wtedy to juz chyba za pozno. Do tego zero komunikatow od EA/Dice co dalej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

bf5 trzyma rdzen podstawy i ma wszystko co potrzeba do dobrej zabawy. Gra umarla bo ciepriala na brak kontentu i rzadkie aktualizacje rozwleczone mocno w czasie. Nawet jak cos dali to bylo to zbyt malo i niezbyt czesto. Patrzac na bf5 dzis na tle 2042 to ten bf5 to "perełka" :E Gdyby tak dali jakies DLC z nowymi mapami to pewnie wielu by sie skusilo.

Czy ja wiem czy umarła? Nadal gra sporo ludzi, 2x więcej na samym steamie w porównaniu do crapa 2042

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No moze zle sie okreslilem, przestala byc szybko wspierana o nowy kontent ;)  Czekanie po kilka msc na nowa mape to byla porazka. A dzis graja bo wyjscia nie maja, sam gdybym mial wrocic do bfa to odpalilbym bf5 ale dla mnie ta gra dawno sie wypalila bo ile mozna grac na te same mapy. O ile ilosc graczy jest sporo wieksza to jak na gre multi to i tak slaby wynik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to że ją porzucili bo przez debilne decyzje wiedzieli że nie sprzedadzą skinów i innego syfu to juz inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Niech dadzą do Game Passa za 4 zł to może ludzie jacyś zaczną grać XD

Edytowane przez galakty
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz to już tylko F2P może ten tytuł uratować :E

Gracze jeszcze mają czekać dwa miejsce żeby nowy scoreboard dostać ? 🤣

Wole nie myśleć ile będziemy czekać na cos poważniejszego...

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

już nie mówiąc ze ten scoreboard jest tak słabo zrobiony że szok, przez lata zawsze były teamy rozdzielone, tutaj wszystko razem.

Chcą na nowo wynaleźć koło które wyszło im kwadratem i się dziwią czemu tak słabo to jedzie -_-

Nie wiem czemu oni tak bardzo chcą wszystko innaczej zrobic, zamiast rozbudowac to co mieli. troche bardziej nowoczesny bf4, podstawe juz mieli, wystarczylo zmienic kilka pukawek na te "nowoczesne" ale nie usuwac polowy ktore juz byly, mapy wiadomo ile mozna grac te same, sam reskin nie starczy ale jakiegos schematu sie trzymac, tryby nie wiem czy jakos potrzebowaly zmian, usprawnic serwery a raczej dac znowu wiecej mozliwosci na tworzenie wlasnych i niech beda te serwery od nich jak w V, ktos chce na "domyslnych" ustawieniach grac, to moze, ktos chce na bardziej spersonalizowanych bez np granatow itd tez cos znajdzie, netcode w 4 pod koniec juz byl spoko, wiec to przeniesc i jest git gud. skiny postaci jakos unowoczesnic, ale bez kurła klaunów itd i byłby naprawde spoko BF-ik

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie próbuj zrozumieć debilizmu. Daj spokój.

Skoro muszą się na własnej skórze przekonać jak durne pomysły wcielili w życie i się przy nich nadal upierają,"so be it".

Może w tego BF'a wtopiłem ale przy następnym już mojej kasy nie zobaczą. I nie tylko mojej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

ja się mega cieszę że ten gamepass akurat był na promo i można było tego bfa po premierze ograć. uff :D

smuci mnie bo jak cod dla mnie zszedł na psy, to przeszedłem na bfa, teraz bf się skończył, cod dalej mi nie podchodzi i nie widzę nic innego aby tą pustkę zastąpić :( 

może MoH reborn :D

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki Bogu nie kupilem tego syfu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ludzie sie wkurzali na deluxe w V, teraz to dopiero będzie płacz jak zaraz f2p zrobią :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

F2p tego ścierwa nie uratuje :)

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co za debile, do nich naprawdę nie dociera gdzie jest problem. Będą drążyli gówno aż skisną a zmian nie dokonają jakich trzeba. 🤣

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To gówno za darmo nie będzie miec graczy, gra jest zwyczajnie słaba, ma flustrującą mechanikę, mase baboli i debilnych rzeczy. No ale jak się wsadziło kupę kasy to trzeba szukać ratunku. 

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.01.2022 o 16:10, Dominix1910 napisał:

ja się mega cieszę że ten gamepass akurat był na promo i można było tego bfa po premierze ograć. uff :D

smuci mnie bo jak cod dla mnie zszedł na psy, to przeszedłem na bfa, teraz bf się skończył, cod dalej mi nie podchodzi i nie widzę nic innego aby tą pustkę zastąpić :( 

może MoH reborn :D

Zacznij przygodę z EFT :)

• Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, joloxx9 napisał:

To forum się zmienia na copy paste z ppe

No to teraz masz z eurogamera skoro ppe tak bardzo Cię drażni :D 

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi