Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
16 minut temu, kadajo napisał:

Nie czepiam się tylko stwierdzam fakty. Widzę co piszesz. Już pominę fakt że masz najwięcej do powiedzenia i plucia jadem, a nawet tej gry nie kupiłeś. Wiec przestań mi tu pisać teksty typu "frajerzy" czy inne tego typu odzywki. Ja wiem ze hejt jest w modzie ale co za dużo to nie zdrowo.

A co to, trzeba  wydać kasę żeby móc się wypowiedzieć? Wystarczyło mi te 9h które spędziłem by wyrobić sobie zdanie o niej - w różnych tematach widzę ludzi którzy gry nie kupili albo na YT widzieli i się wypowiadają więc ¯\_(ツ)_/¯

Nie podoba Ci się określenie frajer gdzie odnoszę się do pkt a z poniższego(słownik języka polskiego) to nie mój problem i nie wiem dlaczego miałbym go nie używać względem ludzi którzy właśnie są naiwniakami.

image.png.59f8acfaba60c21348ba10c791c30aea.png

I na tym skończmy offtop. 

2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Oni najchętniej tą grę by już porzucili i o niej zapomnieli, ale przez ten właśnie season pass są uwaleni bo muszą dostarczyć treści które ludzi w nim zakupili. Mam jednak wrażenie że jeśli nawet to dostarczą to będzie to prezentowało taką jakość że skończy się kolejnym pozwem. 

Otóż to, taka obosieczna broń. Zrobili tak trochę z piątką w któej też było tyle kontentu co kot napłakał. Co do pozwu to nawet jednego nie dostali :E 

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Element Wojny napisał:

Oni najchętniej tą grę by już porzucili i o niej zapomnieli, ale przez ten właśnie season pass są uwaleni bo muszą dostarczyć treści które ludzi w nim zakupili. Mam jednak wrażenie że jeśli nawet to dostarczą to będzie to prezentowało taką jakość że skończy się kolejnym pozwem. 

Będzie wesoło serial toczy się dalej...

Widać że DICE to coś jak Bioware, studio z nazwy ma tylko coś wspólnego z korzeniami a realnie to trup kolejny do odstrzału.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, joloxx9 napisał:

Otóż to, taka obosieczna broń. Zrobili tak trochę z piątką w któej też było tyle kontentu co kot napłakał. Co do pozwu to nawet jednego nie dostali :E 

Spoko, ale w BFV pomimo bardzo średniego startu później sporo ludzi bardzo dobrze się bawiło przez długi czas. Tutaj zaś do takiej sytuacji nie dojdzie bo w tą grę już prawie nikt nie gra, ona zwyczajnie umiera i niedługo ktoś kto wejdzie i będzie szukał gry nie będzie miał z kim pograć - zjazd ze 100k graczy na 3k graczy ? Przecież to jakiś żart.

image.png.a12dcddb77c78755fe4f68980c705874.png

Wtedy nie było pozwów, teraz już jest petycja i pozew w drodze. Za nim zapewne pójdą kolejne. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@joloxx9 przestań w kółko pisać o tym samym, ostrzegam cię. Jako jedyny tutaj robisz syf, tolerowałem to wystarczająco długo. Następnym razem już nie będę z tobą dyskutował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 minut temu, Element Wojny napisał:

Wtedy nie było pozwów, teraz już jest petycja i pozew w drodze. Za nim zapewne pójdą kolejne. 

Nie jest w drodze, jest info że prawnik rozpatrzy a to dwie różne rzeczy :)

16 minut temu, kadajo napisał:

@joloxx9 przestań w kółko pisać o tym samym, ostrzegam cię. Jako jedyny tutaj robisz syf, tolerowałem to wystarczająco długo. Następnym razem już nie będę z tobą dyskutował.

Szczerze - nie mam pojęcia o co CI chodzi. Rozmawiam z @Element Wojny Ty przychodzisz i się mnie czepiasz, to że zły styl pisania to że rozmawiając z nim robię syf. Nie wiem czym Twoim zdaniem jest pisanie w kółko o tym samym, ale w innych wątkach przez 15 stron leci na temat grafiki a tutaj 5 postów i Ty mówisz o pisaniu w kółko. 😐

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miło przede wszystkim, że ludzie przejrzeli na oczy i zwyczajnie porzucają granie zamiast grać dalej i narzekać. Poprzednie części balansowały czasem na granicy, ale broniły się na innych płaszczyznach (vide BF5), dzięki czemu udało się utrzymać bazę użytkowników. EA/Dice naciągało więc dalej gumę w gaciach, sondując jak długo można to robić. Nie wyciągając wniosków z feedbacku, który spływał do nich w dużych ilościach. No i guma strzeliła z hukiem , teraz stoją na środku sceny z gaciami na ziemi. Podstawka jest w tak opłakanym stanie, że nie wiem czy jakikolwiek dodatkowy content jest w stanie wskrzesić to truchło. Można pomalować ściany w pokoju na inny kolor, ale bez wyburzenia całego domu nie ruszysz fundamentów. Może przywrócą normalne klasy, wyrzucając bandę pajaców dostępnych obecnie. Może dołożą dziesiątki nowych broni i jakieś pojazdy. Zbalansują je. Z samymi mapami jednak nic się nie da zrobić. Animacje, konstrukcja rozgrywki, określone mechaniki, ciężko będzie to połatać.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@joloxx9 cofnąłem się do 17 stycznia (to jest 5 stron forum przy moich ustawieniach) i oto jak wyglądają twoje wypowiedzi, nawet się nie musiałem wysilać żeby cos znaleźć:

"Nie wszystko. 
Zawsze lubiłem grać w gry wtedy kiedy miałem ochote, teraz przez te passy i inne gówno jesteś wręcz "zmuszany" by wejść do gry, bo jak nie zdobędziesz czegoś to ta rzecz przepadnie pomimo ze zapłaciłeś za nią - mówie tutaj o wbijaniu jakichś poziomów. Idiotyzm. "

"Nie chodzi o brak czasu, tylko o to "zmuszanie" wręcz by grać bo przepadnie coś za co de facto zapłaciliśmy. I masz racje - nie trzeba kupować czego sam nie robię, a teraz twórcy tworząc gówno gry dokładają cegiełke by nawet podstawek nie kupować :) BF2042 to gra która sama siebie zaorała, minęły 2 miesiące a 90% graczy uciekło, poprzednia odsłona, która to również była dość przeciętna ma 2x więcej graczy, o czymś to mówi."

"Czy ja wiem czy umarła? Nadal gra sporo ludzi, 2x więcej na samym steamie w porównaniu do crapa 2042"

"A to że ją porzucili bo przez debilne decyzje wiedzieli że nie sprzedadzą skinów i innego syfu to juz inna sprawa."

Dalej już nie wklejam bo po co.
Wyraźnie widać ze bez napisania słowa "crap", wulgaryzmów lub ogólnie agresywnego tonu wypowiedzi nie potrafisz nic sensowego napisać. Tak ze jeszcze raz, wyluzuj albo ja cię wyluzuje za same wulgaryzmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, kadajo napisał:

@joloxx9 cofnąłem się do 17 stycznia (to jest 5 stron forum przy moich ustawieniach) i oto jak wyglądają twoje wypowiedzi, nawet się nie musiałem wysilać żeby cos znaleźć:

Widać że topic już martwy :E

Co do reszty, masz rację, publiczne forum mea culpa. Przy czym żeby się już słowa syf czepiać, serio wygląda to już na usilne czepialstwo tak jak i to wyciąganie postów z kiedy modem nie byłeś i "karanie" za nie, serio?  BTW na PW możesz coś takiego napisać bo nie rozumiem po co robić tutaj spam:)

8 minut temu, Vulc napisał:

Miło przede wszystkim, że ludzie przejrzeli na oczy i zwyczajnie porzucają granie zamiast grać dalej i narzekać. 

To najlepsze, im mniej EA zarobi tym prędzej zmądrzeje tzn o ile może. Słupki przestaną się zgadzać to może, może w przyszłości się to zmieni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra umiera to i temat umiera ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kadajo sorry, że się wtrącam, ale mam wrażenie, że to już drugi przypadek w dziale gry, jak nowemu lokalnemu, trochę sodówka uderzyła do głowy ✌️ Ty też wyluzuj, bo przecież nawet moderatorzy nie raz używają wręcz przekleństw i już dawno jest większy luz na forum pod tym względem. Zaraz się cofniemy do czasów kilkanaście lat wstecz, że za słowo "do dupy", co niektórzy bardziej upierdliwi dawali ostrzeżenie :boink: Blind uważaj bo zaraz bana za stare posty dostaniesz :szczerbaty:  Niektórzy się oburzają, grali w każdego BFa, a tutaj zabili markę w taki sposób. To w ogóle wygląda jakby EA zleciło robienie tego BFa jakiemuś innemu studiu. :szczerbaty:

3lkqthW.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie jest święty, ale to nie znaczy że mamy nie zwracać innym uwagi. Mnie tez zwraca się uwagę, ja mam o tyle gorzej, że jestem adminem. ;)
Co do BF'a no to pewnie ze innemu studiu jak w DiCE chyba już nikt ze starej ekipy nie pracuje to można śmiało założyć że to inne studio.
No cóż, na kolejnego BF'a już nie ma co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, kadajo napisał:

No cóż, na kolejnego BF'a już nie ma co liczyć.

Natura nie znosi próżni, miejmy nadzieje że dostaniemy cos dobrego za jakiś czas :) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

chyba tylko jakies f2p mogloby przedluzyc agonie tytulu lub przyciagnac nowych graczy

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Projektant Bad Company 2 i BF3 "zaszokowany" jakością Battlefield 2042

Cytat

„Mam kilka pytań. Naprawdę staram się zrozumieć, dlaczego podjęto niektóre z wyborów. Dlaczego nie ma mniejszych map dla piechoty? Czy liczba 128 graczy była tak ważna, że nie starczyło na nie miejsca? Dlaczego opublikowano całe mapy bez szczegółowej grafiki?” - zastanawia się twórca.

Dlaczego nikt nie kontruje tam jakości? Kto uznał, że takie wrażenia rozwiną sandboksowy charakter serii, honorując jednocześnie jej przeszłość? Jestem zaszokowany, że potknięto się przy tylu elementach, nawet zdając sobie sprawę z nacisków z góry”

Kto by pomyślał. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra jest juz prawie martwa, próbowałem zagrac ranoo 10 po 45minutach czekania w lobby na rozpoczecie jakiejkolwiek gry poddalem sie, teraz jest godzina 21 udalo sie raz zagrac, na serwerze bylo okolo 80% Ai botów bo nie ma ludzi do gry. Autentycznie nie ma dzisiaj problemu zeby zagrac w BF3, a w najnowszym wydaniu nie ma ludzi xD

BF2042emptyservers.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze wiedzieli co się może wydarzyć dlatego wprowadzili boty 😄 Niech już dadzą spokój temu truposzowi i niech zrobią DLC front wschodni do BFV, to sypnę im groszem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, moskil napisał:

Gra jest juz prawie martwa, próbowałem zagrac ranoo 10 po 45minutach czekania w lobby na rozpoczecie jakiejkolwiek gry poddalem sie, teraz jest godzina 21 udalo sie raz zagrac, na serwerze bylo okolo 80% Ai botów bo nie ma ludzi do gry. Autentycznie nie ma dzisiaj problemu zeby zagrac w BF3, a w najnowszym wydaniu nie ma ludzi xD

Bardzo dobrze, gra powinna zdechcnac czym predzej. Innaczej nie przejrza na oczy. Powinni jeszcze kazdemu zwrocic kase.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to jest jak się robi gry pod tabelki z exela a nie graczy :) 

Ulep rożnych pomysłow, które kompletnie nie pasują do siebie jak i do gry/marki dobity mega tragiczną jakością gry. 

Dobra robota Dice i świetne posunięcie EA, kolejna marka zarżnięta. 

Sezon 1 ma wystartować niby z początkiem lata - czyli 5-6 miesięcy po premierze gry, to tylko można skomentować jednym wielkim "xD". 

Lepiej by było chyba wyjść przeprosić, oddać kasę i zniknąc na 2/3 lata skupiając się nad czymś czego ludzie chcą, np. taki Bad company 3 i wydać to w dopracowanej formie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, joloxx9 napisał:

Tak to jest jak się robi gry pod tabelki z exela a nie graczy :) 

Oni raczej mieli pobożne życzenia w exelu. Chcieli mieć "łatwą" kasę zrzynając pomysły z innych tytułów. Tylko jak widać to im nie pykło. Odstawiając na bok "weteranów" serii to jednak Battlefield był lubiany za swój styl, swoją ciut inną rozgrywkę. Ta gra miała swój charakter i dlatego w nią się grało. Szkoda mi tej serii bo sporo frajdy mi dawał i sporo ludzi poznałem na przestrzeni wielu lat.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.gry-online.pl/newsroom/ea-wie-ze-battlefield-2042-to-porazka/za21502

A to dobre ze EA wszędzie szuka wymówek tylko nie u siebie że dali zielone światło żeby taki bubel poszedł na półki, a to że silnik za mocno przebudowany, a to że pandemia, nawet znaleźli winnego w postaci HALO :E  

Tylko jakoś nikt nie wpadł na trop że odeszło trochę tych pracowników z najwyższego szczebla którzy jakoś spinali projekty do tej pory, może nie chcieli słuchać raportów że gra nie jest gotowa na premierę "jakoś to będzie" pewno sobie w księgowości pomyśleli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wszystko wina toksycznych graczy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

i wina tuska XD i szyny były krzywe :E

Edytowane przez DominixTV@YT
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi