Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, caleb59 napisał:

modern warfare to 2042.

W BF4 nadal serwery bez problemu się zapełniają, a lepszego klimatu i realiów Modern Warfare niż w BF4 nie ma. 

A gra kosztuje obecnie poniżej 20zł i gra się M.I.O.D.N.I.E.   Ponawalałem kilka godzin ostatnio i jak się wróci z 2042 na BF4 to jest taki skok grywalności, że polecam każdemu!

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tam jest taki problem, że Punkbuster jest martwy i nie wyłapuje czitów jak trzeba, to jest największy problem starych Battlefieldów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak, za długo to  nie grałem. Z 10 godzin przez te kilka dni i takiego 100% haka nie spotkałem żadnego. Ale czytam, że od cholery jest w BF1 i BFV.  

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam do was pytanie na jakich dpi gracie w BF czy CoD, ile dla was to jest ok a ile nie? Czy gracie na 5k dpi? 10k dpi? Odhaczacie precyzję myszki w Windowsie? Ja to mam odhaczone, osobiście grywam na 1800dpi, mimo, że mam myszkę z większą ilością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1800dpi ale w grze mam ustawione sensitivity na 10.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustaw sobie niższą czułość w grze (zamiast 10 to np. 5) i wyższą rozdzielczość myszy (zamiast 1800dpi to 3600dpi). Czułość wypadkowa będzie identyczna z tą co masz obecnie, ale precyzja będzie 2x lepsza (przy wolnym ruchu będzie widać przeskok 2x mniejszymi "zbiorami" pikseli).

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam nie wiem ile mam. Zawsze ustawiam suwak czułości w danej grze pod to co mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niczego nie ruszam w samej grze ani w systemie czy ustawieniach Windowsa/sterowniku myszy - gram na 3200DPI.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam od 2 tygodni  3000dpi  w  grze  1   .  Nie wiem co tam Dice uczyniło na serwerach  ale  z  SVD  oraz  M39 EMR    K/D ratio urosło mi  3x , tak jakby mnie przydzielało do słabszych graczy albo jest zero cheaterów .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Dominix1910 napisał:

400dpi, sens na 1.

Ręka nie boli od machania myszą po podkładce? :E

Z perspektywy czasu jestem wdzięczny za większe DPI w myszach, jak sobie przypomnę to "smarowanie masła" po podkładce na niskim DPI kiedyś to mną rzuca, kompletnie nie rozumiem jak ktoś może tak grać ale tu już chyba dochodzi przyzwyczajenie, tak jak u mnie wystarczą minimalne ruchy nadgarstka na wyższym DPI tak komuś innemu wystarcza smarowanie po całej podkładce na niskim DPI - co człowiek to opinia.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, caleb59 napisał:

Ręka nie boli od machania myszą po podkładce? :E

Z perspektywy czasu jestem wdzięczny za większe DPI w myszach, jak sobie przypomnę to "smarowanie masła" po podkładce na niskim DPI kiedyś to mną rzuca, kompletnie nie rozumiem jak ktoś może tak grać ale tu już chyba dochodzi przyzwyczajenie, tak jak u mnie wystarczą minimalne ruchy nadgarstka na wyższym DPI tak komuś innemu wystarcza smarowanie po całej podkładce na niskim DPI - co człowiek to opinia.

Nie,  podkładkę mam wielkości biurka, przy niskim sensie jestem bardziej precyzyjny. Jak zacząłem grać w csgo to stopniowo zacząłem zmniejszać sens i tak zostało.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro patch notes, a w następnym tygodniu (zapewne wtorek) aktualizacja 6.2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to za  3.65 GB się ściąga ?

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tym paczu  3 rozgrywki i we wszystkich  ping 140ms   :(  ale  o dziwo  k/d  utrzymane na wysokim poziomie

>>>Update<<<<  

To był tylko chwilowy błąd serwerów ,po 30 minutach wszystko wróciło do normy  

Edytowane przez Bemx2k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Były cuda wianki z matchmakingiem ale niby naprawili co między innymi skutkowało wysokimi pingami i problemem ze znalezieniem meczy, u mnie póki co tylko długo szukało - ping był ok...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanko do tych co graja, OSD nadal zablokowane z MSI ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Phoenix. napisał:

Pytanko do tych co graja, OSD nadal zablokowane z MSI ?

tak jest zablokowane- i @kadajoogarnij sie nie strasz banem za dawanie normalnych uczciwych odp, chyba trochę nie porządku 

soryt za offtop ale gość usuną poprzedniego posta i dal mi ostrzeżenie za to ze napisałem w odp. TAK 

Edytowane przez gruzin don Leonides

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze dostałeś ostrzeżenie za cytowanie posta pod postem, po drugie widzę ze nie dociera i jeszcze obrażasz moderatora zamiast się zastanowić. Proszę bardzo, na własne życzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O co kaman z tym blokowaniem OSD? Faktycznie, jak odpalę Afterburnera to za Chiny Ludowe nie chce pokazać parametrów sprzętu [:|]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi