Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

W sterownikach GPU blokuj. Tylko nie globalnie a dla konkretnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Rudzik82 napisał:

Panowie i Panie.. staram się zablokować klatki na 100Hz.. zmienię na 100Hz i tak gram..  jak tylko włączę ponownie grę to wskakuję na maksymalną wartość 165Hz.. nie potrzebuję aż tyle klatek.. grafika też nie musi tak się mocno kręcić. Pomimo, że widzę ustawieniach gry 100Hz, w narożniku ekranu pokazuję mi 165Hz.. da się jakoś to zablokować by nie wracało na 165Hz ? :) Bo musze wtedy zmienić w ustawieniach gry na inną wartość Hz.. zatwierdzić.. i ponowie wybrać 100Hz no i jest ok.. do momenty kiedy ponowie uruchomię grę.

A po co Ty sie bawisz w takie glupotki ?? Zostawiasz 165hz w monitorze, a w sterowniku blokujesz na 100fps i wsio.

I niby w jakim celu mialoby pomoc zejscie do 100hz przy 100fps?? Przeciez to bez synchronizacji i tak bedzie tearing, a do tego overdrive monitora dziala najlepiej na max odswiezaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba usprawnili  anticheata   , 3 rozgrywki   i  2 zawodników  pyk  i znika zaraz  po zdjęciu mnie strzałem w głowe .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Bemx2k napisał:

Chyba usprawnili  anticheata   , 3 rozgrywki   i  2 zawodników  pyk  i znika zaraz  po zdjęciu mnie strzałem w głowe .

Na pewno nie. Przez cały weekend mnóstwo aimbotów biegało po serwerach i bez problemu grali po kilka rund.  Jednego nagrałem. Na liście graczy widać było jak rośnie mu killstreak i w ciągu minuty zrobił 32 head shoty :E

Rzucał granat dymny, wpadał w graczy z vcarem i leciały same headshoty. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze po prostu typ mial skilla :E 

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Bemx2k napisał:

Ty to te bajki chyba na poczekaniu wymyslasz, magicznie widzisz kazdego kto znika i przeciez musial oszukiwac bo nie mogl wyjsc z rozgrywki :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

2 godziny temu, joloxx9 napisał:

Moze po prostu typ mial skilla :E 

Miał laga :D 

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez tak moglo byc, moze kabinacja laga i skilla :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A niech giną :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwna akcja ogólnie bo do premiery nowej części kupa czasu, ja nie wiem jak oni chcą podtrzymać zainteresowanie bez sezonu 8 do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz poleci pierwszy teaserek i się hype train zacznie toczyć.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 minut temu, kadajo napisał:

Zaraz poleci pierwszy teaserek i się hype train zacznie toczyć.

Tak może w sumie być, trailery to oni potrafią robić efektowne trzeba przyznać - szkoda, że z właściwą rozgrywką bywało różnie.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już "słychać"co się szykuje, NATO vs jakaś frakcja, już widzę wysyp tych durnych operatorów. Ciekawy o czym znowu na premierę zapomną, obstawiam ze o klasach i mapach :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

By battlefield stał się battlefieldem musiał by wrócić co najmniej do założeń z BF4. Najlepiej jak by wrócił do czasów Battlefield 2 no ale to już jest całkowita abstrakcja. Tam miał swoją tożsamość i zrównoważony mix gry arkadowej z pseudo grą symulacyjno/wojskową. Więc idąc na kompromis wystarczą mi rozwiązania z 4-ki. Nawet z BF1 już przełknę a BC2 to nie battlefield :szczerbaty: Ale coś czuję, że kolejny BF będzie kiczem jakiś obecnych amejzing rozwiązań

Edytowane przez skypan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 9.04.2024 o 10:42, Phoenix. napisał:

Ty to te bajki chyba na poczekaniu wymyslasz, magicznie widzisz kazdego kto znika i przeciez musial oszukiwac bo nie mogl wyjsc z rozgrywki :rotfl:

Zawsze jak mnie ktoś zdejmuje gdy jestem w przyczajce sprawdzam  TAB  kto to taki cwany jest ,stąd zauważam takie rzeczy 

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.04.2024 o 20:49, DjXbeat napisał:

Na pewno nie. Przez cały weekend mnóstwo aimbotów biegało po serwerach i bez problemu grali po kilka rund.  Jednego nagrałem. Na liście graczy widać było jak rośnie mu killstreak i w ciągu minuty zrobił 32 head shoty :E

Rzucał granat dymny, wpadał w graczy z vcarem i leciały same headshoty.

Czyli widzę że dalej nie warto wracać do grania na multi. Tak samo było w poprzednich częsciach i do dziś się nic nie zmieniło. W piątej części ponoć ostatnio dali jakieś ubdatę ale wiele nie pomogło i też dalej latają. Potrafią np. za słownictwo banować ale głupiego antyczita nie umieją zrobić żeby można było gracz normalnie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem bardzo uczulony  na  ''wybitnych''   graczy na czitach , wczoraj  4 rozgrywki  około   2 godzin i nic nie zauważyłem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram  w 90% na mapach bez pojazdów , od  jakiegoś  tygodnia może 10 dni zauważyłem  że gracze  używają  2x może nawet 3x więcej granatów dymnych .

Coś jest na rzeczy ,może jakiś nowy czit że goście przez dym widzą .  Ogólnie nie widzę jakiejś tragedii jeśli chodzi  o  graczy na  sterydach  ,

moje K/D ratio w ostatnich 2 tygodniach  spadło około 15% na rzecz  tych  uzdolnionych inaczej ale ciągle jest  OK , nie nażekam .

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ten znowu we wszystkim doszukuje sie czitow bo ktos granaty rzuca 🤣 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o tą nową mapkę to tam już klasyk, że ludzie walą dymami - nie powiem bo i mnie to irytuje ale z drugiej strony w tak ciasnych warunkach, gdzie masz pełno domków do kampienia czasami jest to jedyna opcja by spróbować przebić się dalej razem z drużyną, z kolei w trybie Przełamania to jest już wręcz jedna z podstawowych taktyk.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Bemx2k napisał:

Gram  w 90% na mapach bez pojazdów , od  jakiegoś  tygodnia może 10 dni zauważyłem  że gracze  używają  2x może nawet 3x więcej granatów dymnych .

Wtedy jedno z zadań tygodniowych było podnieść w dymie albo zabić w dymie. Wtedy jest tych granatów dużo więcej.

Edytowane przez Kabor
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi