Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Dominix1910 napisał:

Ja już od dawna nie patrze na wymagania :D

Z takim PC to sam bym nie patrzył xD

Edytowane przez jerryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Minimalne wymagania są niskie. Słaba grafika i 4 rdzeniowy proc.

Ja nie wiem jak to będzie działało na mapie gdzie jest 128 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy zostawić sobie ryśka 5600X bo mam jeszcze czas na zwrot do końca września.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak wypadnie 5600x na tle 3700X w tej grze :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Ciekawi mnie jak wypadnie 5600x na tle 3700X w tej grze :D

Ja tylko czekam na to porównanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, dawidoxx napisał:

Wymagania znośne.. np ale płaczki z i5 i 960 zawsze będą narzekać :D

To tak jak na pclabie parę osób  z 1070 co narzekają na wydajność w najnowszych grach z 2021 roku.. bo gra na ultra mu chrupie :E

 

Nie rozumiem tego narzekanie na te wymagania które są relatywnie niskie i na poziomie możliwości nowych konsol. Tych płaczków z "rydwanami" z poprzedniej epoki wysłać do sklepu po Next-Geny jak mają problem z udźwignięciem wymagań nowego Battlefielda a nie chcą wydawać dużo $ na Upgrade lub zakup nowego PC i problem sam się rozwiąże ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają wrzucić PCtowców i konsolowców na jedne serwery. Jaki to ma sens? Gram w BFa na PC od lat i czasami na PS5 - o ile coś tam już zacząłem ogarniać na konsoli przeciwko graczom konsolowym na padach, to nie wyobrażam sobie mierzyć się z kimś z myszką.

Edytowane przez Kalach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kalach napisał:

Mają wrzucić PCtowców i konsolowców na jedne serwery. Jaki to ma sens? Gram w BFa na PC od lat i czasami na PS5 - o ile coś tam już zacząłem ogarniać na konsoli przeciwko graczom konsolowym na padach, to nie wyobrażam sobie mierzyć się z kimś z myszką.

Cross play jest opcjonalny wiec w czym problem?  Druga sprawa od lat sie slyszy ze na padzie rownie dobrze mozna grac wiec problemu nie ma.

 

1 godzinę temu, azgan napisał:

Nie rozumiem tego narzekanie na te wymagania które są relatywnie niskie i na poziomie możliwości nowych konsol. Tych płaczków z "rydwanami" z poprzedniej epoki wysłać do sklepu po Next-Geny jak mają problem z udźwignięciem wymagań nowego Battlefielda a nie chcą wydawać dużo $ na Upgrade lub zakup nowego PC i problem sam się rozwiąże ?

Placz zawsze bedzie, zbyt maly skok jakosci = zle

Zbyt duzy przez co wymagania ida do gory = zle

Bandzie debili nie dogodzisz.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Nie rozumiem tego narzekanie na te wymagania które są relatywnie niskie i na poziomie możliwości nowych konsol. Tych płaczków z "rydwanami" z poprzedniej epoki wysłać do sklepu po Next-Geny jak mają problem z udźwignięciem wymagań nowego Battlefielda a nie chcą wydawać dużo $ na Upgrade lub zakup nowego PC i problem sam się rozwiąże ?

Na reddicie wielki płacz że chyba ślepy pisał te wymagania (głównie chodzi o procesory, które są z czapy). Ja i tak zagram najwyżej jak komp wybuchnie to się kupi nowy ? o ile wgl uruchomię betę ?

Edytowane przez jerryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redditt to w wiekszosci banda dzieciakow ktore lamentuja z byle powodu i szukaja gowno aferek byleby pospamowac. 

Dla tych co maja wiecej niz 50 IQ to dotarlo ze byly streamy i latwo znalezc jak gra chodzila. Teraz na bete wystarczy poczekac tydzien zeby samemu przetestowac ale oni wola snuc teorie jak zawsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że te wymagania sprzętowe odnoszą się do meczy na 128 graczy, ogrywając "po staremu" mecze do 64 graczy nie powinno być problemów z wydajnością o ile czegoś nie spieprzyli po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymagania minimalne zawsze olewam, poniewaz one sluza do odpalenia gry po prostu wdg mnie. Tutaj zalecane jesli chodzi o gpu sa sporo wieksze niz podane przy bf5 gdzie byl gtx 1060.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Ja wymagania minimalne zawsze olewam, poniewaz one sluza do odpalenia gry po prostu wdg mnie. Tutaj zalecane jesli chodzi o gpu sa sporo wieksze niz podane przy bf5 gdzie byl gtx 1060.

W minimalnych z RT był już RTX 2070 a w zalecanych RTX 2080, może tutaj chodzi o to samo. po prostu nie dzielili już na wymagania RT i nie RT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiowane z grupy na fejsie, mysle ze warto przeczytac ;)

"Właśnie otrzymaliśmy oficjalne informacje na temat systemu dbania o społeczność w Battlefield 2042. Obejmują one kilka nowości, o których warto wspomnieć:

  • Możliwość blokowania graczy (mute na wiadomości),
  • Filtr wulgarnego języka na chacie będzie zawsze aktywny,
  • Pojawi się możliwość wyłączenia całego chatu lub wiadomości poszczególnych graczy,
  • Gra będzie używała Easy Anti-Cheat jako głównego Anti Cheata.
  • Anti Cheat będzie działał już podczas bety, twórcy mają osobny zespół od dbania o "czystość" rozgrywki i udoskonalanie Anti-Cheata,
  • Osoby łamiące zasady Fair Play będą otrzymywały czasowe lub permanentne blokady kont, w tym możliwość otrzymania blokady na IP i sprzęt.
Gdy jesteśmy w temacie cheaterów:
  • System zgłoszeń graczy został przebudowany. Od teraz będzie możliwe szybkie zgłoszenie gracza bezpośrednio z gry za sprawą listy graczy.
  • Do wyboru będzie jeden z głównych powodów: „Obrażanie na czacie”, „Obrażanie na czacie głosowym”, „Oszukiwanie/wykorzystywanie luk”, „Sabotowanie rozgrywki”, „Obraźliwa nazwa gracza”, lub „Nękanie”. Do tego pojawi się opcja dopisania własnego komentarza.
  • O zgłoszeniu będziemy informowani w grze, a gdy dana osoba zostanie ukarana, otrzymamy o tym powiadomienie na skrzynkę mailową. Dzięki temu będziemy mieli lepszy wgląd na to, co dzieje się z osobami łamiącymi zasady gry po zgłoszeniu.
Konsola – obsługa myszy i klawiatury
Obecnie możliwość używania klawiatury i myszy jest zablokowana. Twórcy cały czas pracują nad ewentualnym sposobem zaimplementowania tej opcji w sposób niewpływający negatywnie na odczucia z cross-playu. Będziemy informowani o ewentualnych zmianach w tej kwestii."

 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta była zapowiedziana tym trailerem, więc napiszę po twojemu: BYŁO.

1 minutę temu, Tomek1623 napisał:

Doś tak na czasie.

To Odin.. najlepsze potrafi innym wytykać ze wrzucają coś co już było a sam robi to notorycznie...

Wrzucił filmik z kanału playstation, który został dodany godzinę temu i pewnie "pomyslał" ze jest l to nowy trailer.. wtstarczylo go tylko włączyć, ale po co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...