Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Strilok napisał:

To dla mnie lekkie zaskoczenie. BF w końcu słynie ze świetnych dźwięków na polu bitwy. Ciekawe, jak wczesny jest to build.

Jak wczesny? Za miesiac premiera wiec jest to build aktualny, dalej ktos wierzy i probuje sam sobie wmowic ze wszystko to wina wczesnego buildu i do premiery zostanie to zalatane? :E Oj ludzie z pamiecia zlotej rybki :D 

Ja to sie bardziej boje tego braku recoila, szykuje sie nam kolejny cod z laserowa bronia i strzelanie mz automatu na 150m :/  

12 minut temu, Strilok napisał:

Win 11 i stery 472.12 od nv i normalnie gra się uruchamia, ale grać nie można jeszcze.

Nie mozna bo beta early access zaczyna sie jutro, dzisiaj tylko preload.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, joloxx9 napisał:

Ja to sie bardziej boje tego braku recoila, szykuje sie nam kolejny cod z laserowa bronia i strzelanie mz automatu na 150m :/  

Ja mam te same obawy, pierdoły poprawią ale to może być po prostu obrana ścieżka a nie coś do poprawy

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wu70 napisał:

Ja mam te same obawy, pierdoły poprawią ale to może być po prostu obrana ścieżka a nie coś do poprawy

Tez mam taka obawe, wzieli typa co przy codzie pracowal, do tego chca im troche playerbase zabrac wiec moze byc srednio. Nie chce tutaj tarkova, army czy czegos podobnego. To ma byc luzny shooter, ale juz ten typ z linka ktory za pewne bedzie dominowac u 2/3 ludzi(chyba ze linka dostanie dluzsze CD) pokazuje nam, ze sama gra idzie w mega dynamiczna strzelanke gdzie wlasnie takie prucie do ludzi na 200m z automatu bedzie czyms normalnym. Obym sie mylil, przekonamy sie jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, joloxx9 napisał:

Nie mozna bo beta early access zaczyna sie jutro, dzisiaj tylko preload.

A założysz się że normalnie odpalam aplikację, ale tak jak pisałem grać nie można jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Strilok napisał:

A założysz się że normalnie odpalam aplikację, ale tak jak pisałem grać nie można jeszcze.

Ale co sie mam zakladac, grac sie nie da bo beta startuje jutro wiec nie wiem co Cie w tym dziwi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, joloxx9 napisał:

Ale co sie mam zakladac, grac sie nie da bo beta startuje jutro wiec nie wiem co Cie w tym dziwi. 

Nie chce się kłócić, ale tak samo było w New World, można było odpalić aplikację, ale trzeba było czekać na uruchomienie serwerów aby grać. Chyba że dla Ciebie uruchomienie aplikacji to granie, a nie siedzenie w menu. Mnie nic nie dziwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Strilok napisał:

Nie chce się kłócić, ale tak samo było w New World, można było odpalić aplikację, ale trzeba było czekać na uruchomienie serwerów aby grać. Chyba że dla Ciebie uruchomienie aplikacji to granie, a nie siedzenie w menu. Mnie nic nie dziwi.

Odnioslem sie do tego postu:

25 minut temu, Strilok napisał:

Win 11 i stery 472.12 od nv i normalnie gra się uruchamia, ale grać nie można jeszcze.

Napisales w nim "ale grac nie mozna jeszcze", dlatego napisalem ze nie mozna bo beta zaczyna sie jutro. Napisales to w taki sposob jakbys nie wiedzial temu wytlumaczylem. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, joloxx9 napisał:

Napisales w nim "ale grac nie mozna jeszcze", dlatego napisalem ze nie mozna bo beta zaczyna sie jutro. Napisales to w taki sposob jakbys nie wiedzial temu wytlumaczylem. 

To się nie zrozumieliśmy, ja wiem o tym że early acess to dopiero jutro. Napisałem tylko informacyjnie dla ludzi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze preordera, ale te klucze co są na allegro czy innej stronie do samej bety są ok? W sumie 15zł to nie majątek i bym to kupił ale nie wiem czy są prawilne i jutro będzie wszystko działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy do 128 graczy i  tylko 4 modele postaci ? Dalej ruscy będą gadać po angielsku ? Dla mnie strasznie słabo ci specjaliści wyglądają. Zobaczymy za 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bodzi3k napisał:

Nie mam jeszcze preordera, ale te klucze co są na allegro czy innej stronie do samej bety są ok? W sumie 15zł to nie majątek i bym to kupił ale nie wiem czy są prawilne i jutro będzie wszystko działać?

Lepiej chyba kupić EA Play albo Game Passa

Edytowane przez Czaroo128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta jest dla wszystkich czy tylko dla tych co zamówili grę w przedsprzedaży? Gdy klikam wypróbuj przed premierą wyskakuje mi jakiś błąd.

Przyznam szczerze ale w ogóle nie interesowałem się całą otoczką BF2042 :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DjXbeat napisał:

Beta jest dla wszystkich czy tylko dla tych co zamówili grę w przedsprzedaży? Gdy klikam wypróbuj przed premierą wyskakuje mi jakiś błąd.

Przyznam szczerze ale w ogóle nie interesowałem się całą otoczką BF2042 :E 

Internet trudna rzecz nie? :E 

https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-2042/open-beta#

 

Co confused jestes? Od tygodni krzycza na lewo i prawo jak bedzie wygladac open beta, wystarczy wpisac w google wcisnac pierwszy link(zalaczony powyzej)  i po polsku z oficjalnej strony masz info :)  Mam nadzieje ze wyprowadzilo Cie to ze stanu zdezorientowania.

Edytowane przez joloxx9
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez się skończ dopierdalać do innych bo jesteś gościu już irytujący. Zmykaj pod pantofel - rozpakowałeś już ps5 czy jeszcze kobieta nie pozwala

35 minut temu, Kalach napisał:

? :E 

Działa :) 
yjuf0CA.jpg

 

OC4Buwd.jpg

 

Ke7zhu9.jpg

 

o2Cq7RU.jpg

Edytowane przez dawidoxx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, joloxx9 napisał:

ICo confused jestes? Od tygodni krzycza na lewo i prawo jak bedzie wygladac open beta

Po pierwsze gdybyś dokładnie przeczytał to co napisałem wcześniej to wiedział byś że kompletnie nie interesowałem się całą otoczką nowego Battlefield'a. Po drugie forum jest również od zadawania pytań związanych z konkretnymi tematami. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematem BF'a nowego jakoś szczególnie się nie interesowałem ale zastanowię się nad zakupem po becie.

Wiem, że to wróżenie z fusów ale zastanawiam się czy jest sens przy mojej obecnej konfiguracji: 

Xeon e3 1231 (coś koło 3,6 ghz) - odpowiednik i7 4770k bez wbudowanego GPU

RTX 2060

16 GB ddr3 1600 mhz

Sprzęt już przedpotopowy, do budowy nowego kompa zabieram się jak pies do jeża bo generalnie gram już tyle co nic a do pracy w Blenderze wystarcza bo ten RTX nawet daje radę i ładnie ciągnie rendering.

Co do samej gry też mam wymagania dosyć specyficzne, strzelanki traktuje jako swego rodzaju rywalizacje i w multi mogę grać na UBER low byle tylko FPS'y trzymały koło 75 (odświeżanie monitora).

Myślicie, że jest szansa aby tyle wyciągnąć na tym zabytku? Pewnie bottleneckiem będzie CPU ale może da radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak niskich ustawieniach grafiki nie powinno być problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, T.m.p1 napisał:

Tematem BF'a nowego jakoś szczególnie się nie interesowałem ale zastanowię się nad zakupem po becie.

Wiem, że to wróżenie z fusów ale zastanawiam się czy jest sens przy mojej obecnej konfiguracji: 

(...)

Paaanie, ja mam nadzieje pograć na medium przy mojej ?

Edytowane przez Kalach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kalach napisał:

Paaanie, ja mam nadzieje pograć na medium przy mojej ?

Znaczy wiesz, grafa pewnie coś tam wyciągnie ale obawiam się, że proce będą nam się dławić jak... :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy ostrej zadymie na mapach ze 128 graczami na bank nie będzie kolorowo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby było milo gdyby beta dziś wystartowała  dla wszystkich :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ze ostatnie bety bfa można było odpalić pare godzin wczesniej :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystartuje dla wszystkich chętnych w dniu premiery. Tylko za tą betę trzeba będzie zapłacić.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...