Skocz do zawartości
azgan

Uncharted: Legacy of Thieves Collection - PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Stało się, zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami SONY wyda kolejny tytuł z PlayStation na PC tym razem ma być to jeden z dużych hitów Uncharted 4 

359801356

Uncharted 4 trafi na PC. Firma Sony planuje wypuszczenie na PC konwersji gry Uncharted 4: A Thief's End, czyli jednego z najlepszych exclusive’ów na PS4.

Wygląda na to że SONY powoli idzie drogą Microsoftu udostępniając swoje największe EX'y również na PC dzięki czemu większe grono graczy będzie mogło zapoznać się z świetnymi tytułami które były wcześniej zarezerwowane tylko dla konsoli PlayStation.

Edytowane przez azgan
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztos, ogralem na ps4 i ogram ponownie!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość! Akurat tej części nie ograłem. :D  Fanbojstwo Sony będzie zgrzytało zębami. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Świetna wiadomość na rozpoczęcia dnia ;) Na razie odkładam zakup PS5.

Edytowane przez Saren7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Saren7 napisał:

Świetna wiadomość na rozpoczęcia dnia ;) Na razie odkładam zakup PS5.

To teraz przy okazji wersji na PC pewnie PS5 też dostanie Update z trybem 60k/s na czym skorzystają wszyscy gracze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem 2 razy na prosiaku ale pewnie jak wyjdzie na PC to w 4K@60 chętnie przejdę raz jeszcze. I nie będę tak lamił w trakcie strzelania :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie ale z tego co się orientuję to 4 jest powiązania fabularnie z 1-3 więc trochę lipa, że nie będzie nam dane poznać całej historii od podstaw, może być dziwnie grać w grę z odniesieniami do czegoś o czym nie mamy pojęcia bo części 1-3 nie wyjdą na PC.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaycob napisał:

Super wiadomość! Akurat tej części nie ograłem. :D  Fanbojstwo Sony będzie zgrzytało zębami. :E 

Pewnie już jest lament bo przecież tylko "zły" Microsoft wydaje swoje "EX'y" również na PC z Win10 który też jest ich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
21 godzin temu, caleb59 napisał:

No fajnie ale z tego co się orientuję to 4 jest powiązania fabularnie z 1-3 więc trochę lipa, że nie będzie nam dane poznać całej historii od podstaw, może być dziwnie grać w grę z odniesieniami do czegoś o czym nie mamy pojęcia bo części 1-3 nie wyjdą na PC.

Ja sobie obejrzę gameplay'e przed ograniem 4 haha

Edytowane przez Saren7
  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę januszowe podejście Sony, jak zdecydowali się na taki ruch to powinni dać całą kolekcję. Historia jest spójna i dobrze przejść ją całą. Ja najbardziej lubię Uncharted 2. Ciekawe kiedy kolejny krok i Bloodborne na PC. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb59 napisał:

No fajnie ale z tego co się orientuję to 4 jest powiązania fabularnie z 1-3 więc trochę lipa, że nie będzie nam dane poznać całej historii od podstaw, może być dziwnie grać w grę z odniesieniami do czegoś o czym nie mamy pojęcia bo części 1-3 nie wyjdą na PC.

Następne będzie pewnie Uncharted: The Lost Lega ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 minut temu, caleb59 napisał:

No fajnie ale z tego co się orientuję to 4 jest powiązania fabularnie z 1-3 więc trochę lipa, że nie będzie nam dane poznać całej historii od podstaw, może być dziwnie grać w grę z odniesieniami do czegoś o czym nie mamy pojęcia bo części 1-3 nie wyjdą na PC.

A ja słyszałem, że nie. jest. Oczywiście nie poznasz tak samo bohaterów gdybyś grał w poprzednie części i pewnie nie wyłapiesz niektórych smaczków, ale fabularnie się nie pogubisz. Mój brat ograł Uncharted 4 tylko i świetnie się bawił.  Poza tym Uncharted 4 nie zestarzał się tak poprzednie części i stąd pewnie taka decyzja. Trylogię to musi by pewnie remasterować, aby to wyglądało. 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

Pewnie już jest lament bo przecież tylko "zły" Microsoft wydaje swoje "EX'y" również na PC z Win10 który też jest ich?

Kto lamentuje, ten lamentuje, ja mam PC, PS5, XSX i Nintendo Swith ;)

Pewnie teraz Sony zapowie Uncharted 5 tylko na PS5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nice news .... dzieki takim grom jak HZD czy U4 pcmaster race mogą zagrać w koncu w gry z ładną grafiką :D

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna to ona dopiero będzie jak pojawi się na PC, to co obecnie masz na konsoli to Ci się tylko wydaje, że jest ładne. :E 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że będzie 4, ale wolałbym jednak wszystkie części.

Chociaż też nie mamy na PC Gears of War 2 i 3 oraz Call Of Duty 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...wszystkie części by się zdały...więc czekamy i mam nadzieję że nie tylko na tę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, caleb59 napisał:

Ładna to ona dopiero będzie jak pojawi się na PC, to co obecnie masz na konsoli to Ci się tylko wydaje, że jest ładne. :E 

Akurat ta gra nawet na PS4PRO jest bardzo ładna a nawet na zwykłym też była 

Uncharted 4 Tech Analysis: A PS4 Masterpiece

 

[4K] Uncharted 4 on PS4 Pro: How Much Of An Upgrade Is It?

 

Więc nie musi mu się nic wydawać bo poprostu tak jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucą lepszy LOD, zasięgi rysowania, roślinność, podkręcą oświetlenie, polepszą AA i będzie lepiej wyglądać. Zawsze tak jest i będzie, że na PC jest ładniej bo PC daje twórcom więcej możliwości i nie ogranicza ich wizji artystycznej tak jak robi to konsola.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ghostdog napisał:

Ciekawe kiedy kolejny krok i Bloodborne na PC. 

94868669.png

 

  • Thanks 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

5 minut temu, caleb59 napisał:

Ładna to ona dopiero będzie jak pojawi się na PC, to co obecnie masz na konsoli to Ci się tylko wydaje, że jest ładne. :E 

jesli dla ciebie ładna grafika to głownie rozdzielczosc ekranu czy np rozdzielczosc tekstur (często spotykane podejscie wsród pececiarzy ) to faktycznie mysląc tymi kategoriami masz racje  ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, caleb59 napisał:

No fajnie ale z tego co się orientuję to 4 jest powiązania fabularnie z 1-3 więc trochę lipa, że nie będzie nam dane poznać całej historii od podstaw, może być dziwnie grać w grę z odniesieniami do czegoś o czym nie mamy pojęcia bo części 1-3 nie wyjdą na PC.

Można ograć bez znajomości poprzednich części. A jak koniecznie chcesz to są do ogrania w PS now. 

PS ale będzie dym, ta gra to oczko w głowie fanbojstwa PS :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spokojnie części ograł ;)

I nawet zapłacił za trylogie te 169 złotych.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, Azakiel napisał:

 

 

jesli dla ciebie ładna grafika to głownie rozdzielczosc ekranu czy np rozdzielczosc tekstur (często spotykane podejscie wsród pececiarzy ) to faktycznie mysląc tymi kategoriami masz racje  ;)

Nie tylko to, jest wiele czynników, które odpowiadają za grafikę i ograniczanie/rozszerzanie wizji artystycznej twórców. Za to nie liczę na DLSS i resztę nowości tego typu bo gra jest za stara i twórcom na pewno nie będzie się chciało tego dodawać.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, caleb59 napisał:

Nie tylko to, jest wiele czynników, które odpowiadają za grafikę i ograniczanie wizji artystycznej twórców. Za to nie liczę na DLSS i resztę nowości tego typu bo gra jest za stara i twórcom na pewno nie będzie się chciało tego dodawać.

nie zmienia to faktu ze NAUGHTY DOG to mistrzowie kodu oraz grafiki i dzieki decyzji Sony wkrótce sam bedziesz mógł doswiadczyc tej jakosci na PC w rozdzielczosci takiej na jaką pozwoli twój PC

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...