Skocz do zawartości
azgan

Uncharted: Legacy of Thieves Collection - PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

Michałku Horizon 2 Forbidden West to wychodzi 18.02.2022 ale tylko na PlayStation więc jego premiera nie gryzie się z wydaniem Uncharted 4 na PC razem z filmem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Sony płonie za brak U colection i innych gier na PC :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby już dać datę premiery i tak każdy wie że wychodzi, chyba że coś tam jeszcze przy tym grzebią ? 

Ciekawe czy będzie wspierać DLSS.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, żeby też jakieś plany były na części 1-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już pre-load i można ściągać na PS5 gdyby ktoś chciał przygotować się do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały 3 dni do premiery ?. Kto z Was ma w planach ograć Remaster Uncharted 4 razem z dodatkiem The Lost Legacy? Czekacie ??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Zostały 3 dni do premiery ?. Kto z Was ma w planach ograć Remaster Uncharted 4 razem z dodatkiem The Lost Legacy? Czekacie ??

Ja czekam...ale na PC :D Mogliby już podać datę premiery (w sensie konkretną) :P

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ODIN85-523 napisał:

Ja tylko na film czekam? Grę już mam ograną.

Najlepszy film Uncharted już od kilku lat jest dostępny w necie :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Zostały 3 dni do premiery ?. Kto z Was ma w planach ograć Remaster Uncharted 4 razem z dodatkiem The Lost Legacy? Czekacie ??

 

 

Ja się w sumie zastanawiam, za bardzo nie mam w co grać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tomek1623 napisał:

Ja się w sumie zastanawiam, za bardzo nie mam w co grać.

Ja tam będę grać https://ibb.co/PWt6Wqm Remaster już na dysku teraz czekam tylko aż skończy się odliczanie ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz bym drugi raz tego na padzie nie ograł,szkoda zdrowia co do celowania z pada ,a z autoaimem granie sie nie liczy?

biedny pad tym razem mogłby nie wytrzymac starcia ze ścianą ,ja bym nim ponowanie rzucał...? kocham granie na padzie we wszytsko,..co *NIE WYMAGA* precyzyjnego namierzania na analogu.

takze czekam na PC version ,tylko myszka i klawiatura?

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kubaś_30 napisał:

Ja juz bym drugi raz tego na padzie nie ograł,szkoda zdrowia co do celowania z pada ,a z autoaimem granie sie nie liczy?

biedny pad tym razem mogłby nie wytrzymac starcia ze ścianą ,ja bym nim ponowanie rzucał...? kocham granie na padzie we wszytsko,..co *NIE WYMAGA* precyzyjnego namierzania na analogu.

takze czekam na PC version ,tylko myszka i klawiatura?

No widzisz a ja to biorę właśnie dlatego że będzie wsparcie dla DualSense inaczej kupiłbym na STEAM. Kto co lubi kto co woli a auto-aim to jest pierwsza rzecz jaką wył. w tego typu grach i nie mam problemu z ogarnięciem celowania na padzie ba często podpinam go jak gram na PC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, azgan napisał:

No widzisz a ja to biorę właśnie dlatego że będzie wsparcie dla DualSense inaczej kupiłbym na STEAM

Na steamie też ten pad będzie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Userkamil napisał:

Na steamie też ten pad będzie działał.

Będzie albo nie będzie na tą chwilę to nawet nie ma konkretnej daty premiery na PC ani co dokładnie będzie wspierać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Będzie albo nie będzie na tą chwilę to nawet nie ma konkretnej daty premiery na PC ani co dokładnie będzie wspierać. 

Każda gra od sony co wydali na steamie ostatnio wspierała tego pada. Nie widzę powodu aby tutaj miało być inaczej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Userkamil napisał:

Każda gra od sony co wydali na steamie ostatnio wspierała tego pada. Nie widzę powodu aby tutaj miało być inaczej.

To czekaj na wersję STEAM a ja zaczynam zabawę za 2 dni :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

To czekaj na wersję STEAM a ja zaczynam zabawę za 2 dni :]

Odniosłem się tylko, że kupiłeś grę na PS5 ze względu na wsparcie DualSense. Inaczej jak sam pisałeś wziąłbyś na steamie. 

DualSense działa w każdej ostatnio wydanej grze od Sony na Steamie. Więc proces myślowy co najmniej dziwny.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, azgan napisał:

To czekaj na wersję STEAM a ja zaczynam zabawę za 2 dni :]

Tez mi zabawa granie w kotleta z ps4 na ps5 :szczerbaty: Rozumiem jak ktos nie gral na konsoli to na PC ma mega zabawe, a tak to meh,. Mi sie srednio chce GOW kupowac jak juz to na ps4 ogralem, dlatego poczekam az bedzie gierka za ponizej 100zl.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Userkamil napisał:

Odniosłem się tylko, że kupiłeś grę na PS5 ze względu na wsparcie DualSense. Inaczej jak sam pisałeś wziąłbyś na steamie. 

DualSense działa w każdej ostatnio wydanej grze od Sony na Steamie. Więc proces myślowy co najmniej dziwny.

Działa a czy wykorzystuje jego możliwości czy grasz po prostu na DualSense jak na DualShock 4? Nie kupowałem nic ostatnio z gier SONY na PC jedynie DS:DC na PS5 tam dodali właśnie już pełne wsparcie dla DualSense zwykła wersja wiem że tego nie miała.

6 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Tez mi zabawa granie w kotleta z ps4 na ps5 :szczerbaty: Rozumiem jak ktos nie gral na konsoli to na PC ma mega zabawe, a tak to meh,. Mi sie srednio chce GOW kupowac jak juz to na ps4 ogralem, dlatego poczekam az bedzie gierka za ponizej 100zl.

To tak na przeczekanie do premiery Horizon Forbidden West i innych nowych tytułów. Jak ktoś już grał w U4 to faktycznie ten Remaster raczej niczym nie zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

Działa a czy wykorzystuje jego możliwości czy grasz po prostu na DualSense jak na DualShock 4? Nie kupowałem nic ostatnio z gier SONY na PC jedynie DS:DC na PS5 tam dodali właśnie już pełne wsparcie dla DualSense zwykła wersja wiem że tego nie miała.

Mam wszystkie ''exy'' od Sony wydane na Steamie i w każdej działa to 1:1 jak na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Userkamil napisał:

Mam wszystkie ''exy'' od Sony wydane na Steamie i w każdej działa to 1:1 jak na konsoli.

To jeśli tak, a na reklamie z zapowiedzią Remastera na PS5 chwalą się dodaniem wsparcia dla DualSense to wersja na PC też dostanie 

7 godzin temu, Pavel87 napisał:

Ja czekam...ale na PC :D Mogliby już podać datę premiery (w sensie konkretną) :P

No mogliby, mogliby 

7 godzin temu, Pavel87 napisał:

Najlepszy film Uncharted już od kilku lat jest dostępny w necie :)

 

Jak na fanowski wyszło świetnie ?. Taka obsada aktorska powinna być właśnie w tym kinowym filmie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

No widzisz a ja to biorę właśnie dlatego że będzie wsparcie dla DualSense inaczej kupiłbym na STEAM. Kto co lubi kto co woli a auto-aim to jest pierwsza rzecz jaką wył. w tego typu grach i nie mam problemu z ogarnięciem celowania na padzie ba często podpinam go jak gram na PC. 

Przecież możesz podłączyć dualsence do PC, a zawsze będziesz miał ładniejszą grafikę :)

11 minut temu, Userkamil napisał:

Mam wszystkie ''exy'' od Sony wydane na Steamie i w każdej działa to 1:1 jak na konsoli.

Na PC zawsze masz ładniejszą grafikę, więc nigdy nie będzie 1 do 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, HDR'o napisał:

Na PC zawsze masz ładniejszą grafikę, więc nigdy nie będzie 1 do 1.

Miałem tu na myśli wsparcie pada 1:1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Tez mi zabawa granie w kotleta z ps4 na ps5 :szczerbaty: Rozumiem jak ktos nie gral na konsoli to na PC ma mega zabawe, a tak to meh,. Mi sie srednio chce GOW kupowac jak juz to na ps4 ogralem, dlatego poczekam az bedzie gierka za ponizej 100zl.

A za 2-3 lata kolejny "Remaster" na PS5 Pro, tym razem oprócz natywnego 4K będzie już naprawdę w 60 klatkach Zabawa to jest jak się gra pierwszy raz, lub naprawdę po jakimś dłuższym czasie, gdy dużo się nie pamięta. Jak ktoś to ogrywał na Prosiaku, to nie ma sensu nabijać im kasy i kupować od razu na premierę w wersji na PS5, co innego PC. Sam na pewno zagram drugi raz i w GoWa i Uncharted na PC, ale to za jakiś czas.

2 minuty temu, HDR'o napisał:

Przecież możesz podłączyć dualsence do PC, a zawsze będziesz miał ładniejszą grafikę :)

Na PC zawsze masz ładniejszą grafikę, więc nigdy nie będzie 1 do 1.

Tak jak w God of War, gdzie oprócz natywnej rozdzielczości PC vs PS4 Pro, resztę różnic można z lupą szukać Original vs Ultra. I tu nie chodziło o 1 do 1 odnośnie grafiki, tylko działanie pada DualSense :D

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, skunRace napisał:

A za 2-3 lata kolejny "Remaster" na PS5 Pro, tym razem oprócz natywnego 4K będzie już naprawdę w 60 klatkach Zabawa to jest jak się gra pierwszy raz, lub naprawdę po jakimś dłuższym czasie, gdy dużo się nie pamięta. Jak ktoś to ogrywał na Prosiaku, to nie ma sensu nabijać im kasy i kupować od razu na premierę w wersji na PS5, co innego PC. Sam na pewno zagram drugi raz i w GoWa i Uncharted na PC, ale to za jakiś czas.

Upgrade można kupić za 10$ w dodatku wystarczy mieć samo Uncharted 4 a dodatek fabularny dostaniesz za darmo albo odwrotnie możesz mieć samo The Lost Legacy a dostaniesz Uncharted 4 za te 50 zł a nie 219 zł ?. Jak ktoś ma Uncharted 4 z kolekcji Plusa albo na płytach to ma pełniaka z dodatkiem za 50 PLN. Jeszcze lepiej jak ktoś ma jedno i drugie na płytach to może sprzedać jeden BOX i za darmo ma Upgrade ?

W dniu 14.01.2022 o 00:10, azgan napisał:

 

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei PS5 - Stan: - 11567104912 ...
 

Na "promocję" nie łapie się tylko goła wersja Uncharted 4 z PS Plusa a szkoda 

Edytowane przez azgan
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • w pełni wyczerpując temat: Włączenie opcji TPM 2.0 Security w BIOSie na starszych laptopach z procesorami Intel 8. generacji i systemem Windows 10 64-bit może mieć wpływ na zabezpieczenia systemu, ale głównie w kontekście niektórych zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i funkcji uwierzytelniania. Oto kilka możliwych korzyści z włączenia TPM 2.0: - BitLocker i szyfrowanie danych: Włączenie TPM 2.0 może umożliwić skuteczniejsze korzystanie z funkcji szyfrowania danych, takich jak BitLocker. BitLocker wykorzystuje moduł TPM do przechowywania klucza szyfrowania, co może zwiększyć bezpieczeństwo danych na dysku. - Funkcje bezpieczeństwa systemu Windows: System Windows może korzystać z funkcji TPM do różnych zastosowań, takich jak uwierzytelnianie sprzętowe, uwierzytelnianie systemowe i uruchamianie zaufanej ścieżki (Trusted Platform Module). - Zwiększone bezpieczeństwo autoryzacji: Włączenie TPM może wpłynąć na zabezpieczenia autoryzacji na poziomie sprzętowym, co może zapobiegać niektórym atakom związanym z próbami przejęcia konta użytkownika. - Zarządzanie kluczami: TPM może być używany do generowania, przechowywania i zarządzania kluczami kryptograficznymi, co może być przydatne w przypadku aplikacji wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Jednakże, jeśli użytkownik korzysta jedynie z zwykłego hasła w swoim profilu systemu Windows, to włączenie TPM 2.0 może nie mieć znaczącego bezpośredniego wpływu na zabezpieczenia jego systemu, ponieważ TPM jest bardziej przydatny w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami uwierzytelniania i szyfrowania danych. W takim przypadku włączenie TPM może być bardziej korzystne, gdy użytkownik korzysta z funkcji takich jak BitLocker lub wymagane są zwiększone zabezpieczenia na poziomie sprzętowym.
    • Manipulując krzywą napięć i taktowania, możemy też jednocześnie wykonać OC. UV nie musi wiązać się z obniżeniem wydajności. Można uzyskać jedno i drugie zarazem np podnosząc max taktowanie i jednocześnie obniżając dla niego napięcie. Poza samym podniesieniem taktowania, jednoczesne obniżenie napięcia pozwala obniżyć nieco temp rdzenia co też pozwoli utrzymać dłużej wysokie takty. Mamy więc 3 zalety za jednym posunięciem. 
    • W poprzedniej części też nawet dużo zmian zajmowało parę kilobajtów. Całość to fixy w skryptach LUA. Największy Update w poprzedniej części chyba miał 1 MB z groszami. Bardzo dobre rozwiązanie niż pobieranie paru GB.
    • Ja już od lat lecę na jakiś kartach czy dac'ach żeby wzmocnienie było na słuchawki bo inaczej kroków w multi to prawie że nie słychać  w 3 ostatnich płytach miałem i mam alc 892 to jest dramat na słuchawkach, nie mając osobnej karty/daca podłączałem jakiś czas pod głośnik słuchawki aby robił za wzmacniacz  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...