Skocz do zawartości
azgan

Uncharted: Legacy of Thieves Collection - PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

Ale powyższe okno wyskakuje już po weryfikacji procesora.

Ja aktywowałem wczoraj i u mnie też wyskoczył jakiś błąd w tym samym miejscu.

 

Następnie dałem na zakładkę moje nagrody i tam już był taki baner jak poniżej. Po kliknięciu w niego miałem logowanie do STEAM i tam zadziałało.

 

image.png.4f1c6de018c7d736a9365bb1a21dfc43.png

Edytowane przez Kabor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kabor napisał:

Ale powyższe okno wyskakuje już po weryfikacji procesora.

Ja aktywowałem wczoraj i u mnie też wyskoczył jakiś błąd w tym samym miejscu.

 

Następnie dałem na zakładkę moje nagrody i tam już był taki baner jak poniżej. Po kliknięciu w niego miałem logowanie do STEAM i tam zadziałało.

 

image.png.4f1c6de018c7d736a9365bb1a21dfc43.png

Właśnie ja aktywuje tylko przez ten baner i nie idzie :( Inaczej się chyba nie da aktywować.

 

Edytowane przez Wiktoro198

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na innej przeglądarce. 

Sprawdził bym nawet na innym kompie (już masz po weryfikacji więc w teorii też powinno się udać).

Ja byłem na przeglądarce zalogowany do stema przez WWW więc u mnie nawet się nie pojawiło okno logowania tylko od razu pojawiło się przypisanie do konta.

Edytowane przez Kabor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kabor napisał:

Spróbuj na innej przeglądarce. 

Sprawdził bym nawet na innym kompie (już masz po weryfikacji więc w teorii też powinno się udać).

Ja byłem na przeglądarce zalogowany do stema przez WWW więc u mnie nawet się nie pojawiło okno logowania tylko od razu pojawiło się przypisanie do konta.

Nie zadziałało. Sprzedawca zwrócił mi pieniądze. Poczekam na jakąś promocję na steam. 

EDIT: Jednak działa, zgłosił się do supportu i sprzedał mi klucz steam za stówkę. fajna cena.

Edytowane przez Wiktoro198
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Wiktoro198 napisał:

Jednak działa, zgłosił się do supportu i sprzedał mi klucz steam za stówkę. fajna cena.

Oczywiście gra (nawet dwie) jest warta tą stówkę, ale czy to aż taka fajna cena :hmm: Dużo gościu zawołał, bo chodzą te klucze po 50, a nawet 40zł ;)  Ale generalnie będziesz zadowolony bo gra jest super, zarówno podstawka jak i dodatek :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, maras2574 napisał:

Oczywiście gra (nawet dwie) jest warta tą stówkę, ale czy to aż taka fajna cena :hmm: Dużo gościu zawołał, bo chodzą te klucze po 50, a nawet 40zł ;)  Ale generalnie będziesz zadowolony bo gra jest super, zarówno podstawka jak i dodatek :) 

Wiem. Nie patrzałem na olx tam jest taniej. Ale i tak sie ciesze bo miałem już aktywowane bo nie mam procesora amd i musiałbym kombinowac. A klucze najtansze na enebie i tak są po 170.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Wiktoro198 napisał:

Wiem. Nie patrzałem na olx tam jest taniej. Ale i tak sie ciesze bo miałem już aktywowane bo nie mam procesora amd i musiałbym kombinowac. A klucze najtansze na enebie i tak są po 170.

Nie trzeba sięgać do olxa, wystarczyło zajrzeć do naszego działu SPRZEDAM :)  Widzę że w czwartek ktoś miał za 50zł ;)   I  we wtorek ;) I pewnie wcześniej...... ;) 

Pełno tego u Nas było :) 

 

 

 

 

Edytowane przez maras2574
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.12.2022 o 07:32, Crew 900 napisał:

Musisz mieć podany procesor AMD podczas aktywacji.

 

Gra ma gigantyczne memory leaki. Po jakimś czasie grania fpsy spadają do ok 10 lub mniej i trzeba grę zrestartować :/

U mnie po każdej cutscence gra zwalnia, trzeba wyjść do menu głównego i ponownie załadować. Wtedy znów jest płynnie. Ktoś ma rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kptEnter napisał:

U mnie po każdej cutscence gra zwalnia, trzeba wyjść do menu głównego i ponownie załadować. Wtedy znów jest płynnie. Ktoś ma rozwiązanie?

U mnie nie ma takich problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest kompilacja shaderow do wszystkiego co się pojawia pierwszy raz. To dlatego za drugim razem jest już ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

del

Edytowane przez ju-rek
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kadajo napisał:

Problemem jest kompilacja shaderow do wszystkiego co się pojawia pierwszy raz. To dlatego za drugim razem jest już ok.

U mnie bez ładowania tych shaderów po jakimś czasie grania gra staje się nie grywalna i wyjście do menu nawet nie pomaga bo tam mam 7 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jednak jakiś wyciek pamięci, ciekawe w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie klatki spadają mocno, ale po dłuższym graniu, wtedy restart gry i wszystko jest ok. Jeśli chodzi o problem z shaderami, to chyba w The Lost Legacy jest to rozwiązane, bo odpaliłem na chwile menu gry i tam w menu shadery się dłuższą chwilę ładują. W ogóle gdzieś kiedyś czytałem, że wiele gier ma z tym problemy i rozwiązaniem jest właśnie ładowanie ich w menu, tylko to trochę trwa i mało kto z tego korzysta. Podobno taki sam problem był w Horizon Zero Dawn, tylko później z tego zrezygnowali, bo ludzie narzekali, że to długo trwa i czekają w menu gry. Nie wiem, czy to prawda, tak gdzieś czytałem. Swoją drogą gdyby to miało całkowicie wyeliminować takie problemy to wolę już poczekać w tym menu nawet dłuższą chwilę jak się załadują na 100%, niż później restartować grę co 1,5 godziny. Nawet ktoś chyba w komentarzach na Steam pisał, że na pewno to właśnie ten  problem jest winny ciągłemu stutteringowi w The Callisto Protocol i rozwiązaniem byłoby załadowanie na 100% w menu gry i dopiero późniejsze uruchomienie, kto wie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto gra w tą grę i nie pozwoli jej dokończyć ładowania shaderów zanim rozpocznie właściwą rozgrywkę jest chyba nieprzytomny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to tylko plotka od jakiegoś randoma, wiec nie ma co się pienić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez mi sie marzy takie U5 z Natchanem ,Chloe nawet z Nadine.

Gdzies w Amazonii,potem jakis Egipt z piramidami czy mrozna Skandynawia.Ale widze ze bedzie z tym ciezko,bo dzis z gamedevem dzieją sie niekoniecznie dobre rzeczy.

stop remasterom i remajkom ,te gry juz byly i ich czas juz przeminał ,kiedys eks na Sony to bylo wielkie słowo,dzis mam wrazenie ze ten napis "Only on Playstation" to wydaje sie taki jakby przykurzony .

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pomógłby ktoś z Ryzenem 5xxx  przy aktywacji klucza AMD na moim koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Duality napisał:

Witam,

Pomógłby ktoś z Ryzenem 5xxx  przy aktywacji klucza AMD na moim koncie?

Ja też potrzebowałbym takiej pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zawczasu załóż nowe konto na amdrewards z adresem na gmail.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Wczoraj na allegro widzialem ze ktos sprzedaje RX 6650xt z gwarancja na rok czasu jeszcze za chyba 900zl.
    • Siemka Jak w tytule posiadam ww pamięci z r7 7800x3d i msi x670e tomahawk , dzisiaj zrobiłem test w aidzie i wynik mnie lekko zaskoczyl : 59k read 88k write i 59k copy latency około 75ms . Wyniki wydają mi się stosunkowo niskie, chyba że jestem przewrażliwiony. Zentiming expo: https://imgur.com/a/gCZ5IdT Ma ktoś te same kości żeby porównać, ewentualnie co tu pierwsze kręcić? 
    • Witam, chcialem zapytac czy ktos napotkal taki sam problem jak ja. Zrobilem UV, zapisalem sobie profil i wszystko elegancko ale po restarcie PC afterburner zmienia sobie wartosci :) Probowalem wiele roznych konfiguracji i za kazdym razem to samo sie dzieje. Czy jest opcja zeby to jakos sztywniutko ustawic?
    • Hej, mam budżet max 2k na kupno nowej grafiki. Obecnie mam RX 6600+ Ryzen 5 5600X. Zasilacz Seasonic 650W Gold. Gram w większości w metroidvanie jak Hades, Hollow Knigh ale też w nowsze gry i bardziej wymagające typu God of War, Hogwarts Legacy. Czekam na premierę tales of kenzera. Demo tales of kenzera działało mi płynnie tylko na średnich detalach w 2k, stąd stwierdziłam że grafika jest za słaba na moje potrzeby. Zależy mi na grafice która nie pobiera dużo prądu, więc chyba AMD typu 7700XT odpada w moim budżecie. Dodatkowo karta graficzna jaka wchodzi do mojej obudowy musi mieć maks 32 cm. Jest to obudowa pod ITX. Pomyślałam o tej ofercie: https://allegro.pl/oferta/outlet-msi-geforce-rtx-4060-ti-gaming-x-8g-gddr6-15469925513 Nada się?
    • Wymieniałem klawiaturę w podobnym modelu tylko 15 calowym  Ilość plastikowych  zgrzewów  jest porażająca , pierwszo schodzi blacha . Dalej zostaje sama klawiatura z palmrstem i jeszcze kilkanaście zgrzewów . Lepiej szukać palmrestu z sprawną klawiaturą , wyjdzie to taniej niż wymiana w serwisie. A jeśli robisz to sam to też nie warto , szkoda czasu. Na szybko znalazłem. https://allegro.pl/oferta/palmrest-klawiatura-lenovo-ideapad-3-17ada05-15409600879  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...