Skocz do zawartości
azgan

Uncharted: Legacy of Thieves Collection - PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, JeRRy_F3D napisał:

No właśnie to - jak będzie = OK, jak nie = lipa (oczywiście i tak ogram!).
Na tej zajawce tekstury nie są "dzisiejszych standardów" IMO.

Też tak uważam że tekstury wyglądają naprawdę tragicznie i brakuje cieni, choćby jakiegoś SSAO. 

10 godzin temu, brainq napisał:

ciut lepsze tekturki, zasięg i Dlss i to wszystko nie wiem co mają dodawać.

Wystarczy że zrobi taki upgrade jak z Days Gone, różnica jest naprawdę spora i gra wygląda bardzo ładnie a w nocy to już całkiem bajka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, MrKetiw napisał:

Też tak uważam że tekstury wyglądają naprawdę tragicznie i brakuje cieni, choćby jakiegoś SSAO. 

 

Przecież jest AO ba nawet było już w 3 części z PS3 liczone na Cellu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma już 5 lat na karku i powstawała z myślą o bazowym PS4 a nadal wygląda świetnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, JeRRy_F3D napisał:

Tekstury na moje oko bez petardy / progressu IMO.

 

 

Oby to była prawdziwa zajawka "tylko" stricte PS5, a na PC coś dodadzą, ale... przypuszczam, że wątpię. :(

 

Ten Remaster to zwykła ściema o ile na PC to będzie "nowa" gra to wołać hajs za zwykłego Patcha na PS5 dla posiadaczy zakupionej już wcześniej gry to zwykły skok na kasę z tym że jeszcze bardziej beszczelny niż przy Ghost of Tsushima 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, azgan napisał:

Ten Remaster to zwykła ściema o ile na PC to będzie "nowa" gra to wołać hajs za zwykłego Patcha na PS5 dla posiadaczy zakupionej już wcześniej gry to zwykły skok na kasę z tym że jeszcze bardziej beszczelny niż przy Ghost of Tsushima 

 

Ale tak jest i musisz się z tym pogodzić, widzę już jak robią remaster jakiejś gry którą masz na PS3 i upgrejt na PS5 kosztuje 25$ bo tak. :E Sony, EA, Acti-Blizz strzelają sobie właśnie w kolana oba. :E Ubisoft także, co by tu powiedzieć CDPR ze swoim CP 2077 to pestka.

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stjepan666 napisał:

Ale tak jest i musisz się z tym pogodzić, widzę już jak robią remaster jakiejś gry którą masz na PS3 i upgrejt na PS5 kosztuje 25$ bo tak. :E

W przypadku Uncharted: The Nathan Drake Collection można było mówić jeszcze faktycznie że to Remaster zwłaszcza w kontekście 1 części natomiast Uncharted: Legacy of Thieves Collection to już zwykłe odcinanie kuponów po najmniejszej linii oporu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

W przypadku Uncharted: The Nathan Drake Collection można było mówić jeszcze faktycznie że to Remaster zwłaszcza w kontekście 1 części natomiast Uncharted: Legacy of Thieves Collection to już zwykłe odcinanie kuponów po najmniejszej linii oporu. 

No i podobno wersja na PS5 w sklepie Sony kosztuje 219 zł, a wersja na PS4 179zł. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Stjepan666 napisał:

No i podobno wersja na PS5 w sklepie Sony kosztuje 219 zł, a wersja na PS4 179zł. :E

Co tutaj można by jeszcze dodać? :szczerbaty:

Sony usunęło Uncharted 4 i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo z PS Store. Przed premierą zremasterowanej Kolekcji Dziedzictwa Złodziei https://www.eurogamer.pl/articles/2021-12-08-sony-usunelo-uncharted-4-i-uncharted-zaginione-dziedzictwo-z-ps-store

17 godzin temu, Element Wojny napisał:

https://www.ppe.pl/news/163998/uncharted-4-i-uncharted-zaginione-dziedzictwo-usuniete-z-ps-store-gracze-moga-jedynie-kupic-drozszy-pakiet.html

Sony ponownie zablokowało dostęp do tańszej aktualizacji gry z PlayStation 5. Z PlayStation Store zostały usunięte Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, więc teraz klienci mogą jedynie kupić droższy pakiet i dopiero za jego pomocą skorzystać z aktualizacji.

:D 

 

17 godzin temu, Strilok napisał:

Kolejny strzał w kolano dla Sony. Co tam się dzieje w tej firmie to ja nie wiem.

 

17 godzin temu, Element Wojny napisał:

Oczywiście że zawsze gdzieś można kupić używkę, ale przecież nie o to chodzi. 

Co najgorsze w Sony ten chamski manewr zaczyna powoli przechodzić w standard. 

 

17 godzin temu, Jaycob napisał:

 

Upgrade 10$ dla fanbojów Sony, super! 

:E

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.12.2021 o 19:56, MrKetiw napisał:

Może tak jak nowy film ? 

Na premierę filmu będzie największe zainteresowanie i dodatkowo napędzi sprzedaż a kiedy to może być zdradza plakat ??

Uncharted Film plakat - oficjalny

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY i ich nowa polityka :szczerbaty:

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei PS5 - Stan: - 11567104912 ...
 

Ciekawy jestem porównania wersji z PC tego Remastera i jak to wyjdzie w praniu 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie na bardzo podobnym poziomie, nie sądzę żeby na PC wprowadzili jakieś znaczące usprawnienia. Mimo wszystko, czekam, mogliby już podać datę premiery na PC :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.12.2021 o 18:47, azgan napisał:

Na premierę filmu będzie największe zainteresowanie i dodatkowo napędzi sprzedaż a kiedy to może być zdradza plakat ??

Uncharted Film plakat - oficjalny

 

To ma być Drake i Sully? :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2022 o 08:33, Pavel87 napisał:

Pewnie będzie na bardzo podobnym poziomie, nie sądzę żeby na PC wprowadzili jakieś znaczące usprawnienia. Mimo wszystko, czekam, mogliby już podać datę premiery na PC :P

Za 12 dni "premiera" na PS5 to coś już będzie wiadomo odnośnie zmian wprowadzonych w wersji Remaster 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Za 12 dni "premiera" na PS5 to coś już będzie wiadomo odnośnie zmian wprowadzonych w wersji Remaster 

Też prawda, jak grałem na ps4 pro to nie powiem, było kilka takich momentów, że było na czym oko zawiesić, ale dużego podbicia detali w stosunku do wersji ps5 pewnie nie będzie. Na ps5 działa chyba w 60 klatkach, na PC da radę wycisnąć więcej pewnie, o ile nic nie będzie zablokowane

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun premierowy 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś znał angielski Michałku to byś wiedział 

Uncharted: Legacy of Thieves Collection – Launch Trailer | PS5

Premiera jest 28.01.2022 a na PC Coming to PC 2022 na końcu Trailera są podane wszystkie informacje

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja serio wolałbym aby w tej "kolekcji" znajdowała się też chociażby części 1-3.

Tak gra 4[ dodatek w mniejszym stopniu] to urwanie historii nata-a.

Już nie mówię że końcówka 4 tak się zakończyła że spokojnie mogli by zrobić kolejną cześć bo generalnie dało by sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Jakbyś znał angielski Michałku to byś wiedział 

Uncharted: Legacy of Thieves Collection – Launch Trailer | PS5

Premiera jest 28.01.2022 a na PC Coming Soon na końcu Trailera są podane wszystkie informacje 

Po cichu liczę, że będzie to max marzec ;)

Edytowane przez Pavel87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kosiarz66 napisał:

Ja serio wolałbym aby w tej "kolekcji" znajdowała się też chociażby części 1-3.

Tak gra 4[ dodatek w mniejszym stopniu] to urwanie historii nata-a.

Już nie mówię że końcówka 4 tak się zakończyła że spokojnie mogli by zrobić kolejną cześć bo generalnie dało by sie.

No dali tak z dupy zaczynając od 4 części + dodatku. W sumie mają gotowego Remastera 1, 2, 3 wystarczyłoby przeportować na PC też Uncharted: The Nathan Drake Collection gdzie jest odświeżona trylogia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Pavel87 napisał:

Po cichu liczę, że będzie to max marzec ;)

Na PC pewnie 18.02.2022 na premierę filmu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, ODIN85-463. napisał:

Ta seria jest tak zrobiona że w każdą część można grać bez znajomości poprzedniej.

A Zdajesz sobie sprawę że ja ograłem wszystkie części uncharted , ba nawet jeszcze mam je na płytach.

Moim zdaniem gra traci na tym że zaczyna się od 4 części na pc.  Niedawno ponownie ogrywałem cała serie{przypomnienie]  i zdania nie zmieniłem warto ograć wcześniejsze bo to tak czy siak dopełnienie historii
a wspomnienia w odniesieniu do poprzednich częściach to ma się nijak do całokształtu serii.


No i generalnie warto ograć raz jeszcze.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, azgan napisał:

No dali tak z dupy zaczynając od 4 części + dodatku. W sumie mają gotowego Remastera 1, 2, 3 wystarczyłoby przeportować na PC też Uncharted: The Nathan Drake Collection gdzie jest odświeżona trylogia.

Kto wie może jeszcze będzie - po ruchach MS już mnie nic nie zdziwi...za jakiś czas będzie patrzcie jacy jesteśmy dobrzy! dajemy 1-3:D  

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...