Skocz do zawartości
azgan

Uncharted: Legacy of Thieves Collection - PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Sheenek napisał:

Jakakolwiek gra w takim razie jest wg ciebie warta 150-200zl?

RDR2, Cyberpunk (połatany) Days Gone i jeszcze trochę się znajdzie ✌️

1 godzinę temu, ŁowcaPisowców napisał:

Nie tylko tragiczny port, ale tez poprostu silnik nie daje rady, pewnych rzeczy nie przeskoczysz jak gra byla targetowana pod PS4 i działanie w 30fps. Trzeba by zrobic remake.

Co do ceny to jakoś Ubisoft potrafi zrobic gre od zera za rozsadne pieniadze, Assassins Creed Mirage z tego co widze kosztuje 200zl, a klucze beda taniej. A tutaj taki kotlet stary.

Od kiedy Asasyn to gra robiona od zera? Przecież oni to samo powielaja od lat z tą samą brzydką grafika ???

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ŁowcaPisowców napisał:

Ubisoft potrafi zrobic gre od zera

Ten sam silnik, ta sama rozgrywka, miejscami również assety.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim np far cry to nawet czesc mapy potrafią zostawić z poprzedniej części a ten pisze ze ubi potrafi zrobic gre od zera :E

 

Ubi= kopiuj/wklej

Nawet ich nadchodzących skull bones to wycięty kawałek mechaniki z black flag..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MrKetiw napisał:

RDR2, Cyberpunk (połatany) Days Gone i jeszcze trochę się znajdzie ✌️

Nie moge sie nie zgodzic, swietne gry.

Uncharted tez jest dobry, ale to jednak nie ta liga jezeli chodzi o fabule. Jest jak filmy Marvela. Moim zdaniem jednak cena jest normalna jak za dobra gre, jak ktos jeszcze nie gral warto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A tam smuty troche gadacie, gralem w kazda z ostatnich "klonów" gier UBI Origins/Odyssey/Valhalla i w kazdej jest wiecej pracy wlozone niz w Uncharted 4 (przeszedlem to na Ps4, krótka prosta liniowa gra, nic niesamowitego, zdobyla rozglos bo jest zakonczeniem flagowej serii Playstation w ktorej fani sie poprostu przywiazali do bohaterów + na swoje czasy miala bardzo dobra grafike), a tutaj jest mowa nawet nie o samym Uncharted 4 a o pracy wlozonej w port PC przeciez.

Assassin Mirage jest powrotem do korzeni (ma byc jak klasyczne AC), powroca mechaniki z AC1/AC2 i assety sila rzeczy musza byc nowe bo zadna z ostatnich gier nie dziala sie w tym okresie czasu. Samo przygotowanie trybu edukacyjnego do takiego AC (przy czym nie wiem czy do Mirage bedzie ofc) wymaga od UBI wiecej pracy niz przygotowanie podwojnie odgrzewanego kotleta Uncharted 4. To ze ostatnie AC sa masakrycznie rozwleczone i maja taka formule jaka maja to nie znaczy ze brakuje im tresci, poprostu jest inaczej podana. 

Porownanie Uncharted do filmów Marvela jak najbardziej trafione, nawet bardzo podobnie sie gra do Guardians of Galaxy ostatniego. 

Ofc cena jak na Sony i tak dobra, mogli dac za 350zl.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam 85zł, uczciwa cena za tego typu grę + pewnie szybko będzie jakieś -30%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te wymagania to aż się boję jakie będą dla TLOU part I na pc, gdzie jednak grafika jest tam lepsza. Do 4k 60fps pewnie będzie 3090ti :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pavel87 napisał:

Patrząc na te wymagania to aż się boję jakie będą dla TLOU part I na pc, gdzie jednak grafika jest tam lepsza. Do 4k 60fps pewnie będzie 3090ti :D

Albo 4090 ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ŁowcaPisowców napisał:

A tam smuty troche gadacie, gralem w kazda z ostatnich "klonów" gier UBI Origins/Odyssey/Valhalla i w kazdej jest wiecej pracy wlozone niz w Uncharted 4 (przeszedlem to na Ps4, krótka prosta liniowa gra, nic niesamowitego, zdobyla rozglos bo jest zakonczeniem flagowej serii Playstation w ktorej fani sie poprostu przywiazali do bohaterów + na swoje czasy miala bardzo dobra grafike), a tutaj jest mowa nawet nie o samym Uncharted 4 a o pracy wlozonej w port PC przeciez.

Assassin Mirage jest powrotem do korzeni (ma byc jak klasyczne AC), powroca mechaniki z AC1/AC2 i assety sila rzeczy musza byc nowe bo zadna z ostatnich gier nie dziala sie w tym okresie czasu. Samo przygotowanie trybu edukacyjnego do takiego AC (przy czym nie wiem czy do Mirage bedzie ofc) wymaga od UBI wiecej pracy niz przygotowanie podwojnie odgrzewanego kotleta Uncharted 4. To ze ostatnie AC sa masakrycznie rozwleczone i maja taka formule jaka maja to nie znaczy ze brakuje im tresci, poprostu jest inaczej podana. 

Porownanie Uncharted do filmów Marvela jak najbardziej trafione, nawet bardzo podobnie sie gra do Guardians of Galaxy ostatniego. 

Ofc cena jak na Sony i tak dobra, mogli dac za 350zl.

Przeciez Mirage mialo byc DLC do Valhalli :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podeśle ktoś instrukcje na priv jak kupić za 85zl ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Podeśle ktoś instrukcje na priv jak kupić za 85zl ;) 

a jest taka opcja? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zrobić konto na tureckim Steamie.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, ditmd napisał:

Wystarczy zrobić konto na tureckim Steamie.

Z tym że zadna karta płatnicza z polski nie przejdzie, bo steam od dobrego roku zrobił ograniczenia i srodek płatniczy musi być wydany w tym samym kraju co waluta portfela na steam.
Blind pisał coś o doładowaniach że idze kupić, ale nie podał skąd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

E tam.
Suabe. ;)

 

A co myslales ze kupisz przedpremierowo klucz za 85 jak wszędzie jest za drugie tyle? :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

A co myslales ze kupisz przedpremierowo klucz za 85 jak wszędzie jest za drugie tyle? :E 

Nie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konto na Turcję. Jak chcesz sobie zmienić, to albo korzystasz z VPN i jakiejś tureckiej karty, albo wykupujesz w necie usługę zmiany regionu u Turka. Bez karty nie zmienisz regionu swojego konta. Można zakładać nowe, ale nie zawsze to działa. Potem wystarczy kupić doładowanie portfela Steam, które można znaleźć w zasadzie w każdym keyshopie i wpisać kod, bez wymogu używania VPN-u.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ditmd napisał:

Wystarczy zrobić konto na tureckim Steamie.

Właśnie nie chce robić nowego konta tylko myślałem, ze są się na obecnym jakoś to zrobić a z tego co widzę nie wiec temat u mnie odpada ;)  Poczekam jak będzie za 100zl na promo bo i tak grę przeszedłem dawno na konsoli i bardziej kupuje te exy do tego żeby potestować sprzęt niż chęć zagrania ponownego :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Właśnie nie chce robić nowego konta tylko myślałem, ze są się na obecnym jakoś to zrobić a z tego co widzę nie wiec temat u mnie odpada ;)  Poczekam jak będzie za 100zl na promo bo i tak grę przeszedłem dawno na konsoli i bardziej kupuje te exy do tego żeby potestować sprzęt niż chęć zagrania ponownego :D 

Tego typu rzeczy i zabawy z vpnami nie robi się na swoim głównym koncie, bo zawsze istnieje ryzyko, prawdopodobieństwo bana itp.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.09.2022 o 07:36, Phoenixsuple napisał:

Właśnie nie chce robić nowego konta tylko myślałem, ze są się na obecnym jakoś to zrobić a z tego co widzę nie wiec temat u mnie odpada ;)

Da radę bez problemu tylko ciut trudniej niż kiedyś, tak jak Blind opisał. Raz robisz i vpna więcej już nie trzeba używać. 

Jak kupujecie tyle gier na premierę to ja się dziwię że już od dawna nie macie tego ogarniętego, to jest kilkadziesiąt % praktycznie na każdej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Wu70 napisał:

Da radę bez problemu tylko ciut trudniej niż kiedyś, tak jak Blind opisał. Raz robisz i vpna więcej już nie trzeba używać. 

Jak kupujecie tyle gier na premierę to ja się dziwię że już od dawna nie macie tego ogarniętego, to jest kilkadziesiąt % praktycznie na każdej grze.

Ja w tym roku kupiłem 3-4gry wiec dużo tego nie kupuje i to nie wszystko było kupione na premierę ;) z Uchaherted sobie poczekam aż będzie za 100zl bo mam tyle zaległości, ze jeszcze days gone mecze a później spiderman :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Wu70 napisał:

Da radę bez problemu tylko ciut trudniej niż kiedyś, tak jak Blind opisał. Raz robisz i vpna więcej już nie trzeba używać. 

Jak kupujecie tyle gier na premierę to ja się dziwię że już od dawna nie macie tego ogarniętego, to jest kilkadziesiąt % praktycznie na każdej grze.

To można być trochę w ciąży? Myślałem, że w ciązy się jest, albo nie jest.
Że wspiera się devów, albo się ich kroi (zerojedynkowo).

A jak to się ma do fukania na torrenty, potępiania "demowców"?
Łojenie z zatoki jest be, ale łojenie po VPN za pół ceny, jest cacy?

Może ustalmy próg, co jest prawilne, a co nie jest?
Kantowanie do 50% jest cacy, a kantowanie powyżej 50% = BAN + pręgierz, łamanie kołem i "prawie pirat". ;)

Taaaki luźny temacik pod rozkminkę. 

;)

 

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech każdy kupuję gdzie chce. Jak sprzedają taniej i oficjalnie na innych rynkach no to cóż :E

Podobnie jak z zakupami fizycznych towarów z USA, od chińczyka, z DE itd gdzie nieraz można wyrwać produkty znacznie taniej a nawet i 2x taniej niż u nas.

Taki przykład xkom ta sama klawa.
DE 39,99euro  czyli niecałe 200pln :E
Tu klik ebay niżej link do sklepu
https://www.x-kom.de/corsair-k60-rgb-pro-low-profile-us-layout-qwerty-ch-910d018-na-kabelgebunden-tastatur-596021

A tu nasz polski rynek i ten sam sklep, cena 400pln :E
https://www.x-kom.pl/p/596021-klawiatura-przewodowa-corsair-k60-rgb-pro-low-profile.html
 

Corpo się nie przejmują, dymają jak im się tylko podoba Kowalskich na cenach i promocjach :E.
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrońca uciśnionych devow/wydawcow się znalazl... tych wydawców którzy nie mają skrupułów wciskać niedopracowane buble w cenach 300+ :E

Piractwa nie popieram, ale do vpnow nic nie mam.. kto w tych czasach nie szuka oszczędności? jest możliwość kupić  taniej to wielu ludzi z tego korzysta i tyle.. 

Sam mam konto w kilku regionach (argentyna, ryskie) i kiedyś sporo z tego korzystałem, bo można było płacić normalnie karta bez kombinowania zdrapkami... 

Jeśli  nie widzisz różnicy pomiędzy ściągnięciem gry z torrenta a kupnem z większym "rabatem" to sorry.

 

 

Edytowane przez dawidoxx
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...