Skocz do zawartości
azgan

Uncharted: Legacy of Thieves Collection - PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Crew 900 napisał:

Takie zakupy to trochę ryzyko bo gościu wtedy może napisać, że klucz co dostał został już użyty a, że nikomu go nie dawał i ma do tego wszelkie dowody.

Jak ktos bedzie chcial oszukac to oszuka ale nie przesadzajmy, tez kupilem lokalnie dostep do konta amd i bez problemow aktywowalem;) 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Crew 900 napisał:

Takie zakupy to trochę ryzyko bo gościu wtedy może napisać, że klucz co dostał został już użyty a, że nikomu go nie dawał i ma do tego wszelkie dowody.

Trochę ryzyko jest ale o sprzedawcy było info że jest od 14lat na portalu i to mnie przekonało żeby zaryzykować i faktycznie koleś miły i wszystko działa .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bądźcie paranoikami, od dłuższego czasu jadę na kluczach z promocji Nvidii/AMD i nigdy nie miałem dziwnych akcji, poza tym Allegro ma program ochrony kupujących i w razie "W" zwraca całą kasę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprosić sprzedawcę o aktywację - sam tworzy konto amdrewards lub dajesz mu swoje na tymczasowym haśle.

Ewentualnie ktoś z forum może Ci pomóc, np. ja.

Edytowane przez caleb59
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Jak to aktywować nie mając cpu AMD?

W linku co miales podane gra juz jest aktywowana i tylko przypisujesz do steam ;)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pograłem wczoraj z 2 godziny i jestem bardzo zadowolony, duża ilość detali i porządne cut scenki, do tego FSR2 działa naprawdę nieźle tzn na razie gram w natywnej rozdzielczości ale jak w tej grze porównałem sobie DLSS 2.0 do FSR 2.0 to FSR jak dla mnie lepiej wypada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem klucz za 60 zł :E

Tylko pany dlaczego mi tak ścina na1660Ti  :E Na otwartej przestrzeni fps lecą do 10 ...

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekałeś aż shadery dokończą się ładować?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK! Najnowsze stery grafiki rozwiązały ten problem!

Edytowane przez Crew 900
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde, mam 5700G, czyli nie kwalifikuję się do promocji, a szkoda, bo bym gdzieś tanio kluczyk kupił.

W dniu 26.11.2022 o 11:15, Crew 900 napisał:

Kupiłem klucz za 60 zł :E

Cena bajka. Na OLX już ceny 50zł za sztukę. 

Edit

Rozumiem, że wystarczy kod z zakupu aktywować na platformie AMD Rewards, jak masz procesor z listy, a potem dopiero dostajesz klucz na STEAM, tak?

Może ktoś uczciwy, by mi aktywował taki kluczyk, jak ma procesor z listy ?:)

Edytowane przez King Arthas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, King Arthas napisał:

Rozumiem, że wystarczy kod z zakupu aktywować na platformie AMD Rewards, jak masz procesor z listy, a potem dopiero dostajesz klucz na STEAM, tak?

Ja kupiłem na zasadzie że gość mi dał dane do logowania na jego AMD Rewards i tam wszedłem w zakładkę "moje nagrody" oraz "odbierz jako prezent steam" następnie przy odbiorze logowałem do swojego steam i mi przypisało, sprzętu AMD nie trzeba w takim przypadku.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, bo gość wcześniej sam aktywował dostęp i zweryfikował mając procesor AMD biorący udział w promocji w swoim własnym kompie. Nie da rady tego ominąć i albo ktoś pomoże albo zrobi to sprzedawca.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 40 zł udało mi się kupić, gra jest bardzo dobra chociaż ogralem ją 2 cierpieniu i bólu na ps4 gdzie na ekranie było mydło i 30 fps. Teraz na ustawieniach wysokie/ultra działa jak masło płynnie bez dlss. Pomimo lat potrafi zaskoczyć wizualnie ale czasami trąci myszką. 

Port oceniam perfekcyjnie, żadnych problemów. 

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.11.2022 o 09:41, MrKetiw napisał:

Za 40 zł udało mi się kupić, gra jest bardzo dobra chociaż ogralem ją 2 cierpieniu i bólu na ps4 gdzie na ekranie było mydło i 30 fps. Teraz na ustawieniach wysokie/ultra działa jak masło płynnie bez dlss. Pomimo lat potrafi zaskoczyć wizualnie ale czasami trąci myszką. 

Port oceniam perfekcyjnie, żadnych problemów. 

I tyle można dać za tytuł z 2016 roku 👌

• Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 2022 ta gra nie jest warta na pc więcej jak 50zł.
Naleciałości konsoli widać w zerowych ustawieniach graficznych/dźwiękowych jak i mało intuicyjnym sterowaniu k+m.
Gameplay to też powtarzalne nudy.
Plus za port bezścinkowy i... mistrzowski PL dubbing.

Osobiście lepiej mi się grało w nową trylogię TR. 

Edytowane przez kamilos69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętamy że ceny dla odbiorcy polskiego są 3 razy wyższe niż odbiorcy zachodniego , żeby to wszystko wyrównać gry takiego Sony na premierę zamiast 330 zł powinny kosztować 110 zł w Polsce , ponieważ najniższa krajowa jest około 3 razy niższa niż w takich Niemczech 

• Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, voltq napisał:

Pamiętamy że ceny dla odbiorcy polskiego są 3 razy wyższe niż odbiorcy zachodniego , żeby to wszystko wyrównać gry takiego Sony na premierę zamiast 330 zł powinny kosztować 110 zł w Polsce , ponieważ najniższa krajowa jest około 3 razy niższa niż w takich Niemczech 

Ceny sa dokladnie takie same. To, ze u nas zarobki sa znacznie nizsze to raczej nie jest wina producenta czegokolwiek (nie tylko gier)...

7 godzin temu, kamilos69 napisał:

... i za tyle ja mozna kupic ;) 

7 godzin temu, kamilos69 napisał:

Dla mnie jedynie RoTR byl rewelacyjny. SoTR z kolei najslabszy (ogralem wszystkie 3 czesci).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, kamilos69 napisał:

Naleciałości konsoli widać w zerowych ustawieniach graficznych/dźwiękowych jak i mało intuicyjnym sterowaniu k+m.
Gameplay to też powtarzalne nudy.
Plus za port bezścinkowy i... mistrzowski PL dubbing.

Kto gra w takie gry na k+m... Przecież to meczarnia. 

• Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja gram w Uncharted k+m i zero problemów, nie wiem jak można mieć w tej grze problem grając w ten sposób, moim zdaniem doskonale ten port działa pod k+m.

Co jest mało intuicyjnego w: WSAD poruszanie, spacja skok, shift zeskok, q rzucenie liną ? podobnie jest we wszystkich Assasinach i TR, szukanie problemów na siłę.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo w ostatniej aktualizacji były poprawki pod sterowanie k+m, wcześniej ponoć nie było to takie przyjemne, osobiście nie wiem bo ograłem to na padzie od Xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.11.2022 o 05:13, bbandi napisał:

Ja kupiłem na zasadzie że gość mi dał dane do logowania na jego AMD Rewards i tam wszedłem w zakładkę "moje nagrody" oraz "odbierz jako prezent steam" następnie przy odbiorze logowałem do swojego steam i mi przypisało, sprzętu AMD nie trzeba w takim przypadku.

Sam tak sprzedałem, może nawet Tobie jeśli masz na imię Dawid :D (sprzedałem w niedzielę) i mogę potwierdzić, że ten sposób jest najlepszy bo nie wymaga od kupującego sprzętu od AMD. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, caleb59 napisał:

Bo w ostatniej aktualizacji były poprawki pod sterowanie k+m, wcześniej ponoć nie było to takie przyjemne, osobiście nie wiem bo ograłem to na padzie od Xboxa.

Sterowanie bylo skopane, ja tak mialem, ze jak celowalem to celownik nad postacia mi ladowal pomimo tego ze tego nie chcialem i celowalem w postac. Dopiero po przycelowaniu musialem najechac na ofiare celownikiem🤣 Pewnie to ma zwiazek z asysta na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi