Skocz do zawartości
azgan

Uncharted: Legacy of Thieves Collection - PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, BlindObserver napisał:

Nie będzie. Sony po prostu przejdzie na wydawanie z opóźnieniem gier na PC, bo tam też jest kasa i ku zdziwieniu wielu, raczej dość duża :E 

A ponoc kto mial ograc to ogral :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, azgan napisał:

Jakbyś obejrzał materiał od DF z wersji PS4PRO to byś wiedział że jednak renderuje wyżej. To całe PlayStation NOW i ten stream gier w 1080p to jest w najlepszym razie na poziomie możliwości zwykłego PS4.

Jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś przeczytał że w większości przypadków nie renderuje wyżej. Tu jest mnóstwo gier z PS2, PS3 i PS4, nikt nie obiecuje jakichś dodatków z 4Pro.

Zresztą ne wiem jakie znaczenie ma jakiś tytuł z PS4 Pro (U4), przecież go nawet nie ma w PS Now :szczerbaty: Na to co jest 1080p w zupełności wystarcza, szczególnie że to tylko stream

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wu70 napisał:

Jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś przeczytał że w większości przypadków nie renderuje wyżej. Tu jest mnóstwo gier z PS2, PS3 i PS4, nikt nie obiecuje jakichś dodatków z 4Pro.

Zresztą ne wiem jakie znaczenie ma jakiś tytuł z PS4 Pro (U4), przecież go nawet nie ma w PS Now :szczerbaty:

Ale rozmawiamy o U4 i w tym temacie była polecana ta usługa. Nie wiem co tam jest bo dla mnie to szlam niewarty zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

Ale rozmawiamy o U4 i w tym temacie była polecana ta usługa. Nie wiem co tam jest bo dla mnie to szlam niewarty zachodu.

Ta usługa jest dla tych co chcą zagrać w starsze części dostępne tylko na konsoli, U4 tam nie ma i ps4pro nie ma żadnego znaczenia, sprawdź rozdzielczość U3 i starszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wu70 napisał:

Ta usługa jest dla tych co chcą zagrać w starsze części dostępne tylko na konsoli, U4 tam nie ma i ps4pro nie ma żadnego znaczenia, sprawdź rozdzielczość U3 i starszych.

U3 z kolekcji jest już dawno dostępne w dużo lepszej jakości więc nie wiem jaki miałoby to sens grać w 720p :E

I że niby ma to być atrakcyjne rozwiązanie dla PC'towego gracza ??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ogrania u1-3 spokojnie styknie PS now, te gry dzisiaj już nie błyszczą grafiką te 1080p z stream od biedy styknie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech dadzą Personę 5 Royal i FF VII Remake na PC a wtedy od ręki złamię zasadę "no preorders". ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lukadd napisał:

Do ogrania u1-3 spokojnie styknie PS now, te gry dzisiaj już nie błyszczą grafiką te 1080p z stream od biedy styknie. 

Ale U1-3 nie jest w 1080p tylko 720p dopiero Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a podbija rozdzielczość i ilość k/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, azgan napisał:

U3 z kolekcji jest już dawno dostępne w dużo lepszej jakości więc nie wiem jaki miałoby to sens grać w 720p :E

olaboga, to jest dla kogoś kto nie ma konsoli i nie ma żadnego znaczenia czy tam jest dostępne 8k od 10 lat :szczerbaty: Przecież nikt nie woli sobie odpalić streamu mając konsolę..

Takim starym grom 4k nie pomoże i majac sensowną rozdzielczość już ważniejsza jest jakość streama i bitrate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wu70 napisał:

olaboga, to jest dla kogoś kto nie ma konsoli i nie ma żadnego znaczenia czy tam jest dostępne 8k od 10 lat :szczerbaty: Przecież nikt nie woli sobie odpalić streamu mając konsolę..

Takim starym grom 4k nie pomoże i majac sensowną rozdzielczość już ważniejsza jest jakość streama i bitrate

Ta stara gra doczekała się odświeżenia i to nie tylko rozdzielczości i ilości fps. Już widzę jak PC'towy gracz rzuca się na 720p w 30k/s z gorszą grafiką. To już lepiej kupić za grosze lub pożyczyć PS4 i ograć jak człowiek te Remastery niż bawić się z tym całym PS NOW którego nawet oficjalnie nie ma w PL.

Albo poczekać aż cała kolekcja trafi też na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo od tego oczekujesz, to nie jest usługa do poważnego grania tylko dodatek. Można sobie gdzieś na lapku odpalić na chwilę, może w podróży, może na telefonie (tu nie wiem, xcloud od ms można) albo po prostu sprawdzić gierkę i wywalić.

Takiego starocia jakbym naprawdę chciał pewnie bym odpalił na godzinkę i zapomniał o sprawie, szkoda zachowu z kupowaniem konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ból dupy konsolowcow na świecie musiał być przerażający ?

Ukonczylem grę dwa razy na ps4, przejdę i na PC, genialna gra aczkolwiek wolałem żeby dali The Last of Us 2 ale pożyjemy poczekamy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, Uncharted 4 było zakończeniem tej serii, przynajmniej oficjalnie. Jeśli więc wydają tę grę na PC, to czym konkretnie oni mieliby nią namawiać pecetowca, by zakupił PS5, skoro żadnego Uncharted 5 nie ma? :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aby kupił poprzednie części. :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ODIN85 napisał:

W planach jest?

Chyba w snach jest, a nie w planach. Ostatnio U5 mówiło się w kontekście jakichś niezapowiedzianych tytułów, które mają być robione przez wewnętrzne studia Sony. I z tego przecieku wynikało, że tego niby Uncharted 5 nie robiłoby nawet Naughty Dogs. Także pozdro :E  Żadnych konkretów i żadnych wiadomości o rozwoju serii. Jeśli więc ich nie ma, to jeszcze raz spytam, jak wydanie U4 na PC ma spowodować zakup PS5 przez pecetowców? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 minut temu, BlindObserver napisał:

Swoją drogą, Uncharted 4 było zakończeniem tej serii, przynajmniej oficjalnie. Jeśli więc wydają tę grę na PC, to czym konkretnie oni mieliby nią namawiać pecetowca, by zakupił PS5, skoro żadnego Uncharted 5 nie ma? :E 

Koniec historii Drake'a. Teraz wcisną pół czarną, pół Azjatkę żydowskiego... A nie Izrael wypadł z łask. To palestyńskiego pochodzenia. Będzie to transseksualna albinoska z pryszczami i nadwagą. ?

 

Dziwi mnie, ze sporo osób pisze o 4 jako najsłabszej części gdy istnieje 3. :hmm:

Edytowane przez crush
  • Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria mogłaby być rozwijana z Cassandrą Drake, córką Nathana. Ale imho lepiej by jej nie rozwijali i zabrali się za coś świeżego, może nawet podobnego.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BlindObserver napisał:

Seria mogłaby być rozwijana z Cassandrą Drake, córką Nathana. Ale imho lepiej by jej nie rozwijali i zabrali się za coś świeżego, może nawet podobnego.

Albo z postaciami znanymi też z Uncharted: The Lost Legacy. Tutaj przecież nie ma "końca" i jest miejsce na ewentualne "manewry" fabularne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ketiw555 napisał:

wolałem żeby dali The Last of Us 2 ale pożyjemy poczekamy ?

No ale wpierw niech chyba dadzą The Last Of Us 1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Takie Uncharted 1 na ps4 pro ktore ogrywałem był niesmaowicie irytujący.Strzelanie z pada + 100 wrogów na raz,ze tez ten pad jak nim  rzucałem o szafe jeszcze działa ?

Uncharted 2 juz bylo duzo lepsze.

a tak to swietna wiadomosc u4 to najlepsza czesc z serii,alez to bedzie pieknie wygladało w 4k na duzym tv.Gra juz ograna dawno ,ale z checia przejde w 60 fps i 4k ,jak 3080 podoła,bo wymagania ta gra moze miec spore.

Sony dajcie jeszcze Gow 4 w tym roku i bedzie pieknie.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i fajnie ze będzie choć liczyłem ze w pakiecie trylogia, 4 i legacy wyjdzie ale mimo to warto zagrać to kawał dobrego bloobustera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

No ale wpierw niech chyba dadzą The Last Of Us 1 ?

Uncharteda nie dali poprzednich części, RDR też nie więc marne szanse. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Coś tam było mówione, że robią kolejnego remastera/remake TLoU. Więc pewnie jest spora szansa, że trafi na PC. Stara wersja już ma lata świetności za sobą jeśli chodzi o oprawę, więc pewnie, dzisiaj nie sprzedała by się najlepiej na PC.

2 godziny temu, Kubaś_30 napisał:

a tak to swietna wiadomosc u4 to najlepsza czesc z serii,alez to bedzie pieknie wygladało w 4k na duzym tv.Gra juz ograna dawno ,ale z checia przejde w 60 fps i 4k ,jak 3080 podoła,bo wymagania ta gra moze miec spore.

Zależy na ile podrasują wersje PC. Ale raczej jak będzie dobra optymalizacja to powinno to latać zdecydowanie ponad 60fps w 4k, w końcu to gra z PS4, które nie grzeszy mocą.

Dla mnie najlepszy z serii to dodatek The Lost Legacy, podoba mi się, że dali w nim w końcu trochę otwartego terenu i wolności graczowi.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, BlindObserver napisał:

Nie będzie. Sony po prostu przejdzie na wydawanie z opóźnieniem gier na PC, bo tam też jest kasa i ku zdziwieniu wielu, raczej dość duża :E 

A tyle czasu się słuchało o piractwie i smętach różnych kategorii, a tu proszę na komputerach Sony zarabia całkiem solidnie, też jestem pewien że będą wydawać gry z opóźnieniem, czasowa ekskluzywność to wystarczający argument aby zmusić jakąś część do zakupu dedykowanego sprzętu, a reszta będzie brać same gry i nadal generować zysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...