Skocz do zawartości
azgan

Targi E3 2021 wielkie święto wszystkich graczy - PC, XSX, PS5, N. Switch temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Bethesda to ostatnio wydaje same crapy, moze w koncu wydadza cos na poziomie. Ostanio jaka gre ich przeszedlem to Wolfenstein: The New Order, cala reszta po drodze byla kasowana po chwili obcowania z nia. Licze na jakies nowe IP bo jak dalej beda odgrzewac kotlety, ktore juz sa slabe to nic dobrego nie wroze.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lukadd napisał:

W Snow Runnera z 2020 pewnie nie graliście :E Teraz za free na xbox GP.

Jak ktoś lubi samochody i przeprawy w terenie to całkiem fajna gierka.

No ja nie grałem jeszcze ale trzeba będzie zrobić przymiarki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Stjepan666 napisał:

No pierwsze reportaże z E3 czytało się w Secret Service, ale to wtedy były wielkie targi, tysiące osób tam się przewijało dziennie, reklamy gier na wieżowcach itd.

A gdzie indziej miałeś o tym czytać w tamtym czasie? W internecie? :E

To są ciągle wielkie targi, reklamy na wieżowcach też się pojawiają, przewijają się tam dziesiątki tysięcy osób (E3 2018 to było prawie 70 tysięcy uczestników). Choć impreza traci niestety swój impet (głównie za sprawą internetu), ostatnia absencja Sony czy następstwa związane z pandemią COVID-19 sytuacji nie poprawiają, to jest to ciągle chyba najważniejsze branżowe wydarzenie.

Ja czekam głównie na Nintendo. Chętnie zobaczę coś nowego z Breath of the Wild 2. No i koniecznie jakieś konkrety z Metroid Prime 4, bo ta gra od czasu E3 2017 istnieje ciągle tylko jako logo i nic więcej. Nowy projekt od Fumito Uedy też bym z chęcią przywitał, bo na horyzoncie coś tam od niego już majaczy, ale to raczej marzenie ściętej głowy.

7 godzin temu, azgan napisał:

Szykujemy się Panowie na wielkie (mam nadzieję) wydarzenie w tym roku. Pierwsze targi E3 otwierające nową generację - czy będzie się działo?

Panie się szykować nie mogą? :hmm:

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kszyrztow napisał:

 

Panie się szykować nie mogą? :hmm:

Słusznie już się poprawiam i switcha też dodam bo zapomniałem o pstryczku ?

Zrobione ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Jaycob napisał:

 

Chętnie obejrzę, w szczególności pokaz Microsoftu. Co tam nowego Phil przygotował. :E  Wg. plotek ma być 5 nowych gier AAA.  Czekam na pokazy takich gier jak Forza Horizon 5, Starefield, Avowed czy nowe IP od Arkane. 

Starefield jest praktycznie pewniakiem ale na Avowed raczej bym nie liczył już prędzej zobaczymy coś z The Elder Scrolls VI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra na którą warto czekać to ELEX 2 bo spodziewam się takie różnicy jaka była pomiędzy Wiedźminem 1-2-3 więc ciekawe jak to będzie wyglądać natomiast wszystko inne od Ubisoftu, EA to będą po prostu kolejne kotlety no chyba, że wyskoczą jakieś niezapowiedziane tytuły których nikt się nie spodziewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Bethesda to ostatnio wydaje same crapy, moze w koncu wydadza cos na poziomie. Ostanio jaka gre ich przeszedlem to Wolfenstein: The New Order, cala reszta po drodze byla kasowana po chwili obcowania z nia. Licze na jakies nowe IP bo jak dalej beda odgrzewac kotlety, ktore juz sa slabe to nic dobrego nie wroze.

Łojejku, serio? Prey, Dishonored 2, DoomThe Evil Within to crapy?

11 minut temu, Dozorca napisał:

Jedyna gra na którą warto czekać to ELEX 2 bo spodziewam się takie różnicy jaka była pomiędzy Wiedźminem 1-2-3 więc ciekawe jak to będzie wyglądać natomiast wszystko inne od Ubisoftu, EA to będą po prostu kolejne kotlety no chyba, że wyskoczą jakieś niezapowiedziane tytuły których nikt się nie spodziewa.

O tak, Piranha Bytes i skok jakościowy. Ground control to Major Dozorca, bo chyba odleciałeś. ELEX był nawet, nawet, ale spodziewać się różnic, jakich w serii o Wieśku serwował CDPR z części na część, w przypadku firmy, która od kilkunastu lat jedzie na tym samym schemacie? Optymizm poza skalą.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lypton napisał:

Łojejku, serio? Prey, Dishonored 2, DoomThe Evil Within to crapy?

Ja napisalem "ostatnio" a Ty mi wyjezdzasz z grami sprzed 5-6lat :wow:Ale jesli juz mam odpowiedziec to nie sa to crapy ale zadnej z nich nie skonczylem ;)

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Ja napisalem "ostatnio" a Ty mi wyjezdzasz z grami sprzed 5-6lat :wow:Ale jesli juz mam odpowiedziec to nie sa to crapy ale zadnej z nich nie skonczylem ;)

Dishonored to akurat moja ulubiona seria, the evil within 1 i 2  i prey - zwłaszcza dodatek tez spoko.. najbardziej nie podszedł mi ostatni wolfenstein i doom :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Ja napisalem "ostatnio" a Ty mi wyjezdzasz z grami sprzed 5-6lat :wow:Ale jesli juz mam odpowiedziec to nie sa to crapy ale zadnej z nich nie skonczylem ;)

Dokładnie napisałeś to.

9 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Bethesda to ostatnio wydaje same crapy, moze w koncu wydadza cos na poziomie. Ostanio jaka gre ich przeszedlem to Wolfenstein: The New Order, cala reszta po drodze byla kasowana po chwili obcowania z nia. Licze na jakies nowe IP bo jak dalej beda odgrzewac kotlety, ktore juz sa slabe to nic dobrego nie wroze.

Jeśli ktoś piszę, że ostatnio wydają same crapy, potem dodaje, że ostatnią grą, którą przeszedł, jest tytuł z 2014 roku a cała reszta po drodze była kasowana, to zakładam, że "ostatnio" to okres od ostatniego tytułu Beth, który skończył.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lypton napisał:

Dokładnie napisałeś to.

Jeśli ktoś piszę, że ostatnio wydają same crapy, potem dodaje, że ostatnią grą, którą przeszedł, jest tytuł z 2014 roku a cała reszta po drodze była kasowana, to zakładam, że "ostatnio" to okres od ostatniego tytułu Beth, który skończył.

To nie moja wina, ze nie potraifsz interpretowac tego co pisze, no wlasnie Ty sobie zakladasz, jak widac blednie ;) Niemniej nie musisz mi cytowac tego co napisalem wyzej. Wyrazielm sie dosc jasno w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interpretacja była ok. Jako że nie ma słownikowej definicji, jaki to okres ten 'ostatnio' liczony w latach, miesiącach czy dniach, to logicznym było, że w tym przypadku liczony od daty wydania ostatniej gry, którą skończyłeś i się tobie podobała.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, ODIN85 napisał:

Ciekawe czy Wieśka 4 zapowiedzą?

Tak jak CP2077?? Musieliby niczego się nie nauczyć 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie tylko i wyłącznie Babylon's Fall od Square Enix / Platinum Games BABYLON'S FALL (square-enix-games.com)

Gra jest reżyserowana przez Takahisę Taurę (drugi reżyser NieR Automaty obok Yoko Taro) i produkowana przez Yosuke Saito (bliski przyjaciel Yoko Taro i producent NieR Automaty) - można się więc też spodziewać że sam Taro miał spory wpływ na powstanie tej gry.  Od ujawnienia tytułu w 2018r.  nie było praktycznie żadnego update'a w tym temacie a teraz nagle bombardowanie że na E3 będzie "wielki update" w temacie tej gry.

Action RPG Babylon's Fall Getting 'Exciting Update' at Square Enix E3 2021 Show - Push Square

Tutaj trailer z 2018r. jakby ktoś nie kojarzył:

 

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

Tak jak CP2077?? Musieliby niczego się nie nauczyć 

Po tej wtopie z cp to wątpie ze zapowiedzą szybko jakiś tytuł.. na razie to oni muiszą ogarnąć cybershita na ps4 :E 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja #1: dodano informacje z oficjalnego komunikatu ESA, w tym na temat prezentacji Capcomu, Bandai Namco i Gearbox Software, pojawieniu się na targach m.in. Warner Bros. Games oraz E3 2021 Game Awards.
 

Ciekawe co nowego zobaczymy od Capcomu ??

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z tego może, takie tytuły wyciekły z dokumentów Capcomu pod koniec ubiegłego roku.

Resident Evil Outrage (kolejne przecieki doprecyzowały, że to Revelations 3)– czwarty kwartał 2021

Dragon’s Dogma 2 – drugi kwartał 2022

Street Fighter 6 – trzeci kwartał 2022

Mega Man Match – trzeci kwartał 2022

Resident Evil 4 Remake (jak się okazało, chodziło o zapowiedziany kilka miesięcy później remake w wydaniu VR)– czwarty kwartał 2022

Onimusha New Work – czwarty kwartał 2022

Monster Hunter 6 – drugi kwartał 2023

Resident Evil Apocalypse – trzeci kwartał 2023

Super Street Fighter 6 – czwarty kwartał 2023

Final Fight Remake – drugi kwartał 2024

Power Stone Remake – trzeci kwartał 2024

Ultra Street Fighter 6 – czwarty kwartał 2024

Resident Evil Hank – czwarty kwartał 2024

Z pewniaków to pewno gameplay trailer Pragmaty.

 

Edytowane przez Lypton
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lypton napisał:

 

Z pewniaków to pewno gameplay trailer Pragmaty.

 

A ten Pragmata to jaki rodzaj gry? Wiadomo co to miałoby być czy trzeba czekać do E3 żeby poznać więcej szczegółów ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera wie. Trailer był dosyć... kojimowski, podobnie jak przy Death Stranding, nic nie mówi o gameplayu. Chodzi gościu w skafandrze po opuszczonym mieście, spotyka dziewczynkę z kotem i dosłownie wypierdala go w kosmos. Dokładnie to na księżyc. Jedno, wielkie WTF.

Update: tytuł z greki znaczy... pragmatyczny. Fajna ironia, hłehłe.

Update2: albo rzeczy, jak się wpisze z palca w tłumacza.

Edytowane przez Lypton
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to właściwie czekam tylko na Elden Ring i Songs of Conquest.

Jest niby jeszcze Starfield i Avowed ale nie oczekuje już zbyt wiele po grach Bethesdy czy Obsidianu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarze z CDA i GOLa już pojechali do LA oglądać na żywo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 czerwca odbędzie się pokaz pozycji Koch Medii, ale na imprezie nie zobaczymy produkcji z następujących IP: Dead Island, Saints Row, Metro oraz TimeSplitters. Gracze nie zobaczą tych produkcji podczas całego E3.

 

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Stjepan666 napisał:

Dziennikarze z CDA i GOLa już pojechali do LA oglądać na żywo. ;)

Ciekawe czy musieli się zaszczepić aby polecieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Dozorca napisał:

Ciekawe czy musieli się zaszczepić aby polecieć.

Podejrzewam, że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...