Skocz do zawartości
azgan

Targi E3 2021 wielkie święto wszystkich graczy - PC, XSX, PS5, N. Switch temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, JeanPepin napisał:

Jako fan uniwersum liczyłem jednak na coś takiego, niech zrzynają, wisi mi to ? Będziesz miał i tak zrzynki w grze w uniwersum na które większośc ma wyłożoną kiełbe  :D

jak chcą coś dobrego zrobić dla świata SW to niech Kotora sklecą a nie kolejne akcyjniaki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Avatara to widać, że to jakaś bardzo wczesna wersja, moim zdaniem nie ma szans żeby to wyszło w przyszłym roku chyba, że znów mamy dostać kolejny bezpłciowy tytuł od Ubisoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Amphilyon napisał:

jak chcą coś dobrego zrobić dla świata SW to niech Kotora sklecą a nie kolejne akcyjniaki 

albo 1313 ! jaki to miało potencjał ! 

 

Edytowane przez frog67
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Amphilyon napisał:

jak chcą coś dobrego zrobić dla świata SW to niech Kotora sklecą a nie kolejne akcyjniaki 

Wiadomo że tak, akurat jeżeli chodzi o gry w uniwersum na nic tak nie czekam jak na Kotora :D Natomiast były wzmianki że robią gre w otwartym świecie więc na kotora pewnie poczekamy dłużej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

najgorsze e3 ever.

Liczę, że jutro się to zmieni. Nie ma dla mnie kompletnie żadnej fajnej gry.

Avatar w ogóle nie podchodzi.  FC6 no jak to FC. Elden Ring jedynie zaciekawiło ale nie porwało. Grafika nie jest jakaś super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kris194 napisał:

Co do tego Avatara to widać, że to jakaś bardzo wczesna wersja, moim zdaniem nie ma szans żeby to wyszło w przyszłym roku chyba, że znów mamy dostać kolejny bezpłciowy tytuł od Ubisoftu.

I tak będzie?

obozy, drono ptaki, setki znaków zapytania itd. ala breakpoint

jedyna gra która mnie cieszy to lost ark

 

 

Edytowane przez RozQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar robi wrażenie od strony świata ale jak widzę że helikoptery strzelają we wszystko co się rusza od tak to już mi obrzydło, Ubi to jednak Ubi i poza światem będzie gniot jak zawsze. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, frog67 napisał:

albo 1313 ! jaki to miało potencjał ! 

 

co w tym takiego czego nie było w fallen order ? że mieczyka nie wyjął i może nie było systemu walki ala souls-like bo może nie był to w ogóle jedi ? wygląda jak Order...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Little Sun napisał:

Avatar robi wrażenie od strony świata ale jak widzę że helikoptery strzelają we wszystko co się rusza od tak to już mi obrzydło, Ubi to jednak Ubi i poza światem będzie gniot jak zawsze. 

Ubisoft chyba robi z tej gry jakąś tępą nawalankę... Co do świata to też na ten moment nie, wygląda to tak jakby interakcja w tym świecie praktycznie nie istniała jeszcze, trawa żyje kompletnie własnym życiem albo nie żyje wcale a fabuły to w tym w ogóle nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, tomekpcl napisał:

Ale bieda. Z najbardziej wyczekiwanej gry, bo chyba można tak powiedzieć o far cry 6 pokazali cutscenke?

Gameplay już był, u ROJA nawet dzień przed premierą :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ODIN85 napisał:

Typowa gra pod film i tyle.

Crap i tyle, 90% gier na podstawie filmów jeśli nie więcej to były crapy.

Jedyne dobre tytuły oparte na filmach to przypominam sobie Riddick i Goldeneye, reszty nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Pavel87 napisał:

Jakoś nie śledzę w tym roku E3, nie oglądam na bieżąco, ale widać, że póki co nic nie straciłem :D

Zyskałeś cenny czas. :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

czyli beka i wyśmiewanie się z wszystkich

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahh ten Randy Bitchford :)

ACM [*] pamiętamy

PS: czy oni potrafią zrobić coś innego od klepania tych kolejnych Bordercrapów i okołogrowych gierek ?? bo mam wrażenie że od ery ps3/x'360 i pierwszej części to nic innego praktycznie nie wypuscili 

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Terminator jeszcze.

The Lord of the Rings: The Return of the King, Star Wars Episode I: Racer
 

Świetnie wygląda! 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, lukadd napisał:

Część twórców pewnie by chciała. Część pewnie nie, bo to są koszta, szczególnie jak jest dużo textu.
Dość ciekawie było z głosowaniem na tłumaczenia Disco Elysium.

Było też dodatkowe głosowanie na inne języki, ale jak do tej pory nic twórcy z tej listy nie ruszyli i prawdopodobnie nigdy już nie ruszą. Widać nie opłaca im się. A grę przecież wydają sami bez pośredników.

 

Oni wydają sami, ale za większością producentów stoi byt w postaci wydawcy. Ale ogólnie koniec końców wszystko rozchodzi się o koszta właśnie, a nie to, że "twórca gry ma Cię w dupie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia parafialne:

Xbox & Bethesda Games Showcase rozpocznie się dzisiaj o godzinie 19:00 - całość będzie można oglądać tutaj 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że MS zamiecie i będzie to najlepsza konfa, bo do tej pory te E3 to słabizna 5/10. Liczę na te petardy od Filipka. ?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko do tego "zamiatania" zielonych nie dodawajcie pokazu nowego battlefielda :E 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.06.2021 o 00:49, azgan napisał:

Ja też. W sumie to ja już tylko czekam na konferencję Microsoftu i to by byłoby na tyle jeśli chodzi o E3 2021 a cała reszta jak się trafi coś ciekawego to obejrzy się sam Trailer. 

Nikt na Nintendo nie czeka? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłosi Super Nintendo Switch?  Gdzieś słyszałem, że nowego mocniejszego pstryczka mają pokazać. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Jaycob napisał:

Jutro 21:00

A czasami nie o 19? :hmm:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaycob napisał:

Ogłosi Super Nintendo Switch?  Gdzieś słyszałem, że nowego mocniejszego pstryczka mają pokazać. 

Nic takiego nie zapowiedzieli, choć w sieci lata mnóstwo plotek już od jakiegoś czasu. Ludzie trochę sami się nakręcają. Nintendo jakiegoś wielkiego powodu do wydania "Switcha Pro" nie ma - technologicznie nie konkurują przecież z resztą stawki od dawna, a sam Switch ciągle sprzedaje się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...