Skocz do zawartości
azgan

Targi E3 2021 wielkie święto wszystkich graczy - PC, XSX, PS5, N. Switch temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Uff koniec. :E ..CHAOS! I must kill ..CHAOS! Jakiś FF dla ubogich. :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Take Two, ratuj :E Gdyby nie konferencja M$ to te E3 byłoby całkowitą porażką.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego, a jakość wideostreama kiepska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Stalker2 to czasowy ex na X/PC, czy trafi na PS w późniejszym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, skunRace napisał:

Dokładnie, później na koniec sobie przeczytam podsumowanie całego E3 w 5 minut i wystarczy. 

Już wolę mecze na Euro w TVP 4K :szczerbaty:

Microsoft jednak rozwalił system dla Stalker 2, Forza 5, Replaced, The Ascent i Atomic Heart. Bang. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ghostdog napisał:

A Stalker2 to czasowy ex na X/PC, czy trafi na PS w późniejszym czasie?

Oficjalnie eksluzyw dla PC i X. Niby pojawiły się przecieki z jakichś tam dokumentów, że konsolowa ekskluzywność ma trwać minimum trzy miesiące, ale nic pewnego. GSC mówią, że póki co nie mają planów wydania gry na PS5.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama prezenterka mówiła "Coming first on [...]", zgaduję, że max rok i będzie na PS5 XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym Babylon Fall?
To jakiś rogal czy normalny hack and slash?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie skrót. Na razie co do MS nie zmieniam zdania - niby kupili tyle studiów, niby mogliby zjeść całe E3 i jeszcze 4 konferencje innych studiów po nim, a w zasadzie niczego specjalnego nie pokazali (i tak chyba lepszej konfy na tym E3 już nie będzie). Trochę za dużo obietnic, a wyników nie widać, co nie zmienia faktu, że Sztakler 2 wygląda zajebiście : D

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że kupili studia nie oznacza, że od razu będą nowe gry. Potrzeba czasu na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, ghostdog napisał:

A Stalker2 to czasowy ex na X/PC, czy trafi na PS w późniejszym czasie?

Czasowa ekskluzywność pewnie wyjdzie na ps5 w późniejszym terminie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, jak najbardziej, tylko więcej mówią co to oni nie zrobią, niż faktycznie robią, jak na tyle studiów, to jakoś szału ni ma, po prostu jest tak... normalnie, w dodatku prawie wszystko "coming first", czyli i tak będzie na PS5, jakby nie wierzyli w siebie, a przecież miało być inaczej, nie? Więcej gadania o tym jakie to ambitne plany mają, niż ich realizacji. Oczywiście - jest milion razy lepiej niż na poprzedniej generacji, ale nadal tak jakoś... no tak jakoś, to nie coś, czego spodziewałem się po tych dumnych gadkach ile to oni studiów nie mają i ile to gier nie chcą wydawać : p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Sony jak robi? Zapowiedź > 4 lata w produkcji.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, to Sony mogę uwierzyć, że jak coś robią, to to zrobią i zrobią dobrze - potwierdzili to już wielokrotnie, MS dotychczas kupił studia i pręży muskuły, a w stosunku do obietnic wyniki są takie se. Taka subtelna różnica między nimi : D Poza tym, pisząc "źle" o MS nie oznacza, że jestem murem za Sony, więc nie musicie od razu przyjmować postawy obronnej - możecie mi wierzyć czy nie, ja bym chciał, żeby MS ich rozjechał, bo jedyne na czym mi zależy to na grach, mam gdzieś kto, mnie obchodzi co (i jak), i tak gram na PC i PS5, nie będę się kaleczył przywiązaniem do jednej platformy, więc możecie sobie odpuścić porównania do Sony, oceniam po prostu to co widzę : D

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ketiw555 napisał:

Microsoft jednak rozwalił system dla Stalker 2, Forza 5, Replaced, The Ascent i Atomic Heart. Bang. 

:thumbup: 

Muszę sprawdzić, na każdą z tych gier bardzo czekam, jedynie Replaced całkowicie mi umknęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bardzo, ale to bardzo podobne. Jedyne co przeczytałem, że Replaced robi Sad Cat Studios and Coatsink, a The Last Night,  Odd Tales. Może ktoś się z kimś połączył i tytuł też się zmienił :hmm: Nie wiem, nie znam tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Zas napisał:

To Replaced to jest The Last Night?
Wygląda bardzo podobnie.

https://store.steampowered.com/app/612400/The_Last_Night/

Replaced też jest na Steamie. Bardzo, bardzo, bardzo podobne to jest, ale nie zgadzają się developer i wydawca oraz fabuła. 

Update: The Last Night zostało zapowiedziane jeszcze w 2014, więc mamy tutaj do czynienia z inspiracją.

Update 2: The Last Night dalej żyje https://www.oddtales.net/

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie w to, że Last Night wyjdzie, już dawno przestałem wierzyć,
Dobrze, zę pojawi się coś podobnego... oby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie ale większość rzeczy od Micro w 2022, w tym tylko Forza Horizon 5, Age of Empires IV i Halo Infinite, które nadal wygląda tak sobie. Ja czekałem na Strażników Galaktyki i się doczekałem, tym bardziej, że nie spodziewałem się premiery w tym roku ?

Wszyscy tak narzekają a to w końcu gra single player i promował ją Sam Dann Abnett, czyli ojciec komiksowych Strażników ( 2008 - 2011 ), więc liczę na dobrą fabułę + postaci, muzyka i humor.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...