Skocz do zawartości
azgan

Targi E3 2021 wielkie święto wszystkich graczy - PC, XSX, PS5, N. Switch temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam problemu z PurePC bo w sumie się tam prawie w ogóle nie udzielam i na ogół omijam sekcję komentarzy dalekim łukiem.

Lubię ich głownie ze względu na ich artykuły w których testują różnorakie produkty i robią dużo testów porównawczych. 

edit. PurePC nie PPE

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Nie mam problemu z PPE bo w sumie się tam prawie w ogóle nie udzielam i na ogół omijam sekcję komentarzy dalekim łukiem.

Lubię ich głownie ze względu na ich artykuły w których testują różnorakie produkty i robią dużo testów porównawczych. 

Ja GOL odwiedzam i komentuje, ale i tak nie mają szans z prasą papierową tzn z CDA jeśli chodzi o ilość recenzji, jakość publicystyki, dużo rzeczy robią na odwal, po łebkach, a ppe to dla mnie żenada nad żenady, może dlatego że zostałem wychowany w czasach prasy papierowej i ciężkiego dostępu do internetu, gdzie wtedy istniały redakcje które się lubiło albo nie, ale każdy z moich kolegów coś czytał i się wymienialiśmy spostrzeżeniami, ja  Top Secret i Secret Service czasami CDA, kumpel tylko CDA, inny ŚGK  jeszcze inny  Reset i Gamblera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Element Wojny napisał:

Nie mam problemu z PPE bo w sumie się tam prawie w ogóle nie udzielam i na ogół omijam sekcję komentarzy dalekim łukiem.

Lubię ich głownie ze względu na ich artykuły w których testują różnorakie produkty i robią dużo testów porównawczych. 

Ja tak samo, muszę być mega zdesperowany żeby poświęcić czas na ich sekcje komentarzy ;) Ja czytam PPE z racji tego, że są w miarę na bieżąco i w miarę szybko publikują nowości ze świata gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie właśnie się zorientowałem że ja cały czas pisałem o PPE a chodziło mi o PurePC xD ? ??

Na PPE nawet nie mogę się udzielać bo tam mnie dwa razy zbanowali, do tego piszą tyle pierdoł, bzdur i kłamstw w artykułach że głowa mała. 

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Stjepan666 napisał:

Dla mnie eksluzivy Sony to gry na jedno kopyto robione, albo 4 godzinne samograje, albo otwarty świat z brzydkimi protagonistkami, nie dla mnie, ja mam tyle jeszcze gier na PC do ogrania i to starszych z lat 90 że głowa mała bo kiedyś nie miałem do nich dostępu teraz mam, pierwszy przykład z brzegu Witcheaven 1 i 2, FPP w stylu Hexena i Heretica. Też przez pierdololo fanbojów PS zraziłem się do tej konsoli ostro, nie kupie jej nigdy w życiu.

Ekskluziwy nie muszą być złe! To, że czwartej fali feminizm próbuje od 2012 wciskać niezbyt ładne ale "poprawne politycznie" (na Zachodzie) protagonistki to osobna sprawa. "Global standards" to tak na prawdę standardy Kalifornii, konkretnie tej postępowej części głosującej głównie na Hillary i Bidena. Ale w exclusivach nie ma niegodziwości jako koncept. Np. Breath of the Wild to na prawdę świetna gra ale niestety ograniczana możliwościami Switcha. :kwasny:

⋅⋅⋅⋅⋅⋅⋅⋅⋅⋅⋅⋅⋅⋅⋅⋅

W lepszym świecie wyglądało by to tak: konsole nigdy nie są przestarzałe na start, ukazują się regularnie co 5 lat bez wersji "Pro", każda nowa generacja wnosi coś konkretnego i istotnego, a do każdej z nich wychodzą różnorodne, dopracowane i wysoko oceniane przez graczy gry ekskluzywne oraz multiplatformowe. Możemy pomarzyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Nie ma,  ja czytam CDA z przyzwyczajenia bo to jedyny magazyn który od lat 90 się ostał na rynku, ale z ich recenzjami też się czasami nie zgadzam.

Nie taki jedyny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się obejrzeć coś z tego E3, a dokładniej konfę Microsoftu. Faktycznie sporo gier pokazali i choć wiele to nie mój klimat, widać że pracują mocno nad ofertą. Pomijając największe tytuły, najbardziej zainteresowało mnie Replaced. Gęsta atmosfera i całkiem miodny gameplay. Halo wygląda coraz lepiej, choć pozostaję przy umiarkowanym optymizmie. Stalker 2 może być świetną odpowiedzią na ostatnie Metro, które mnie trochę rozczarowało. No i większość w Game Passie, miło.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne wieści z obozu zielonych. Gra na którą mocno liczyłem ma problemy 

Everwild ma problemy, produkcja gry Rare zrestartowana. W sieci pojawiły się doniesienia, według których produkcja Everwild, czyli nowej marki studia Rare, została zrestartowana. Zmiana wizji projektu jest tak duża, że prace nad nim potrwają do 2024 roku.

Szkoda bo to jedna z tych gier która wpadła mi w oko i liczyłem że Microsoft pozytywnie zaskoczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bright Memory Infinite wygląda wyjątkowo dobrze jak na grę produkowaną przez jedną osobę - Chińczyka Zeng “FYQD” Xiancheng. Pecetowcy, którzy kupili wcześniej Bright Memory (36 zł na Steam), dostaną Infinite bez opłat. To z pewnością miły gest.

Dla porównania, Life is Strange Remastered kosztuje aż 160 zł, a grafikę poprawia jedynie minimalnie. Do tego premiera dopiero 30 września...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dogrywka po świetnym występie Microsoftu na E3. Amerykanie zapraszają na Xbox Games Showcase Extended.

Czego można się spodziewać? Wystąpią przedstawiciele następujących zespołów: 343 Industries (Halo Infinite), Double Fine Productions (Psychonauts 2), Ninja Theory (Hellblade 2), Obsidian Entertainment (Grounded, Avowed, The Outer Worlds 2), Playground Games (Forza Horizon 5, Fable), Rare (Sea of Thieves, Everwild) i World’s Edge (Age of Empires 4).

Impreza rozpoczyna się o godzinie 19:00.

Całość będzie można oglądać tutaj

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczę jeszcze jakiś gameplay z Forzy ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Kto wygrał E3 2021 - Eurogamer Extra

Zgaduję bez oglądania - Microsoft i XBOX 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem oglądalności wygrało Nintendo (mimo, że nic takiego nie pokazali).

Tegoroczne targi E3 były bardzo słabe. MS chyba jako jedyny się postarał i przygotował masę zapowiedzi. Dobrze wypadło też Devolver Digital, ale oni to co roku mają prezentacje na wysokim poziomie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca dotyczy to E3 ale dla jednej plotki nie ma sensu robić nowego tematu. Wygląda na to, że EA szykuje nam powrót serii Dead Space i pracuje ponoć nad tym EA Motive, prezentacja ma rzekomo odbyć się na EA Live.

https://www.videogamer.com/news/a-dead-space-revival-is-rumoured-to-be-in-the-works-at-ea-motive/

Przyznam szczerze, że trochę mi zaczyna brakować takich zwykłych, liniowych gier AAA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...