Skocz do zawartości
vizimone

Wycofany MSI GF75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dlaczego MSI GF75 został wycofany z x-kom ? Już miałem się decydować na zakup za 5799zł a tu nie ma.. :D

Teraz kombinacje do MSI GF65 to samo wyposażenie może uda się coś na rabatach ugrać :D

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie o tego chodzi był z kartą rtx3060  :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm.. 3060 to nowa karta, więc wątpię, aby ta wersja została całkowicie wycofana. Pewnie mają braki w dostawach, ale poczekajmy, co powie @X-KOM.PL

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miał 3060 i 8gb zamiast 32 i kosztował 5 799zł też ale to nie jest tak ważne wrzuciłem też odpowiedz w rabatach bo zakupić chce GF65 z rtx3060 i kartę SD do wideo rejestratora potrzebuje :D  i się zastanawiam czy może uda się coś jeszcze z ceny uciąć. Nie wiadomo kiedy x-kom zawita do forumowiczów ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, vizimone napisał:

Nie wiadomo kiedy x-kom zawita do forumowiczów ? :P

Cześć, właśnie teraz :D Jeśli jesteś dalej zainteresowany tym GF75, proszę, podeślij mi linka do niego, a sprawdzę czy mam jakieś informację o dostawach. 

Cytat

wrzuciłem też odpowiedz w rabatach bo zakupić chce GF65 z rtx3060 i kartę SD

Zaraz podeślę kod na wskazane produkty ;) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, vizimone napisał:

https://www.x-kom.pl/p/625470-notebook-laptop-173-msi-gf75-i7-10750h-8gb-512-rtx3060-144hz.html

To jest ten a jeśli byłby dostępny to czy jakieś rabaty na niego też będą ?

Z racji tego, że ten model aktualnie jest niedostępny, nie mogę zaproponować rabatu. Wysłałem zapytanie do Naszej dystrybucji. Jak tylko dostanę informację, kiedy ten laptop się pojawi - dam znać :) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super czekam na informacje chociaż jeśli zakupie już GF65 to jeden mi wystarczy raczej nie chciałbym czekając stracić okazje bo ceny wraz z kodem rabatowym są super jak za tak dobry sprzęcik :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Gorsza,zero nowości w gamepleyu praktycznie.
    • Dobre kable to i z domofonu masz  Nie trzeba taczką pieniędzy jechać po kable. Ale z procesorem jest jak pisze. Tylko chyba nie zrozumiałeś więc biegnę z wyjaśnieniami. Procesor dźwięku to zwykły gówniany DAC. Karta dźwiękowa bez wzmacniacza.  Końcówki mocy to już wzmacniacze i każdy kanał potrzebuje swoją końcówkę mocy. Można kupić końcówki dwu kanałowe i napędzać dwie kolumny z jednej.   Natomiast Amplituner to typowe All In One.    Najgłupsze jest to, że dzięki popularności belek, to robiąc po taniości DiY wypada wziąść młotek i belkę aby wyjąć z niej procesor dźwięku z Atmosem, bo jak już zauważyliśmy procesory z atmosem dedykowane to 15k pln    
    • Pytanie do tych co grali w Ratcheta z Ps4, poza grafika Rift Apart to gorsza czy lepsza gra?
    • To trochę zależy. Ja ogólnie jestem ze wsi, gdzie główną atrakcją są dwa sklepy, podstawówka i technikum (nie ma się co śmiać, przynajmniej dzieciaki mogą na boisku gałę pocharatać,  a i placu zabaw na wsi gdzie indziej dla młodszych tez nie znajdziesz. Ale pisząc o małym mieście mam w głowie najbliższy powiat, tak na oko ze 2 razy mniejszy od Żarów (chociaż rynek ma, tylko po ostatnim remoncie wycięli z niego większość zieleni). Tam nawet nie ma multikina, tylko sala kinowa w miejskim ośrodku kultury, gdzie seanse są od piątku do niedzieli, bo w tygodniu i tak by nikt nie przyszedł. Ale tam działa dość prężny DKF, przynajmniej raz w miesiącu grają coś ambitnego i z tego co słyszałem to nawet sporo ludzi przychodzi. Np. teraz będą puszcać "Nędznikó", ten film co konkurował z "Bożym Ciałem" o nieanglojęzycznego Oscara. A następny w kolejności ma być Monos - nominowany do BAFTY w 2019. Czasem też przyjeżdżają wyjazdowe spektakle teatralne, bo wiadomo, że regularnego teatru nie ma, nie wspominając o operze czy balecie. No bo dokładnie tak jest. Dystrybutor przygotowuje określona liczbę kopii na Polskę. Przy czym nie koniecznie w Warszawie kończą zupełnie grać, tylko zwalnia się trochę kopii. Bo największe hity, powiedzmy jakiegoś Marvela, Gwiezdne Wojny, czy tam nowa animacja na którą pójdą szturmem rodzice z dziećmi to w 15-salowym multipleksie może w weekend lecieć nawet z 3 kopii jednocześnie, żeby co godzinę startował nowy seans na zakładkę. Potem zostaje jedna kopia, a na koniec jak sieć ma w mieście kilka kin to już nawet nie w każdym wszystko grają. Ja jestem hipster bez samochodu, ale szwagier ostatnio się żalił, że tysiaka. Tylko nie wiem czy na prawdę, czy sobie przesadzał w żartach.
    • Na materiałach video na YT z labu EVGA płyty główne w myjcie ultradźwiękowej Kingpin czyścił po sesjach na azocie upaprane w gumce chlebowej i innym syfie i tego możesz spróbować w pierwszej kolejności bo silna chemia + mobo zwykle kończy się uwaleniem mobo. Wątpliwe aby Arctic Thermal Material Remover to ruszył,mimo że oprócz oleistych śladów po termopadach jest na tyle dobry że usuwałem nim resztki twardego paskudnego do ruszenia starego kleju ze stickerów na szybach auta.   To co o 0.45 bar w przypadku ciśnienia płynu w loop Minciu napisał jest słuszne dla single pompy D5 Vario bo lata temu wpinałem manometry w loop LC aby to sobie na mocno restrykcyjnym LC zbadać i 0.45 bar to jest max co zaraz za pompą mamy w pierwszej części loop osiągalne...potem po przejściu przez chłodnice i kolejne bloki wodne jest drastyczny spadek ciśnienia. Ale ale ...to co się dzieje w turbo loop to inna historia.   Stare dzieje bo to w 2011 roku testowałem...jak kto chce obadać temat tu jest krótkie info. https://forum.purepc.pl/topic/337506-ciśnienie-w-układzie-lc/ Jak kto chce więcej wiedzieć to tu jest obszerne info z testów pomp D5 single/turbo,DDC 18W single/turbo i potwora IWAKI RD-45 wykonanych od około 7 czerwca 2011 który w trakcie testów GPU SLI loop wypchnął uszczelkę bloku GPU Aquacomputer i zafundował mi powódź w testowym układzie LC. Także polecam IWAKI jak kto wodę z piwnicy chce wypompować ale nie do kompa.       Sorki,fotek nie ma w worklogu ani w info z pierwszego linku...były na imageshack ale odkąd opłaty tam wprowadzili olałem ich i na Abload wstawiam foty.   To stado na manometrach było testowane:     Więcej fotek w tej galerii: https://abload.de/gallery.php?key=uUosMiOn    
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...