Skocz do zawartości
vizimone

Wycofany MSI GF75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dlaczego MSI GF75 został wycofany z x-kom ? Już miałem się decydować na zakup za 5799zł a tu nie ma.. :D

Teraz kombinacje do MSI GF65 to samo wyposażenie może uda się coś na rabatach ugrać :D

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie o tego chodzi był z kartą rtx3060  :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm.. 3060 to nowa karta, więc wątpię, aby ta wersja została całkowicie wycofana. Pewnie mają braki w dostawach, ale poczekajmy, co powie @X-KOM.PL

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miał 3060 i 8gb zamiast 32 i kosztował 5 799zł też ale to nie jest tak ważne wrzuciłem też odpowiedz w rabatach bo zakupić chce GF65 z rtx3060 i kartę SD do wideo rejestratora potrzebuje :D  i się zastanawiam czy może uda się coś jeszcze z ceny uciąć. Nie wiadomo kiedy x-kom zawita do forumowiczów ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, vizimone napisał:

Nie wiadomo kiedy x-kom zawita do forumowiczów ? :P

Cześć, właśnie teraz :D Jeśli jesteś dalej zainteresowany tym GF75, proszę, podeślij mi linka do niego, a sprawdzę czy mam jakieś informację o dostawach. 

Cytat

wrzuciłem też odpowiedz w rabatach bo zakupić chce GF65 z rtx3060 i kartę SD

Zaraz podeślę kod na wskazane produkty ;) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, vizimone napisał:

https://www.x-kom.pl/p/625470-notebook-laptop-173-msi-gf75-i7-10750h-8gb-512-rtx3060-144hz.html

To jest ten a jeśli byłby dostępny to czy jakieś rabaty na niego też będą ?

Z racji tego, że ten model aktualnie jest niedostępny, nie mogę zaproponować rabatu. Wysłałem zapytanie do Naszej dystrybucji. Jak tylko dostanę informację, kiedy ten laptop się pojawi - dam znać :) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super czekam na informacje chociaż jeśli zakupie już GF65 to jeden mi wystarczy raczej nie chciałbym czekając stracić okazje bo ceny wraz z kodem rabatowym są super jak za tak dobry sprzęcik :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Nie wiem co się tak nakręcacie na nowego Switcha, przecież oni nic takiego nie muszą wydawać. Jak im sprzedaż zacznie siadać, to jeszcze rozumiem, ale teraz?. Bić się na megaherce i teraflopy nie muszą z całą resztą, a większość klienteli Nintendo ma w pompie jakieś 4K i inne bajery. Nowa Zelda może i lepiej wygląda niż pierwowzór, ale też szału nie ma, bez przesady. To jest spokojnie do ogarnięcia na zwykłym Switchu, tym bardziej, że nie muszą się oglądać na Wii U. Metroid Dread Special Edition: https://store.nintendo.co.uk/en_gb/metroid-dread-special-edition-P00069.html PS Deep Sky Derelicts można wyrwać w eShopie za 0,50 zł
    • obstawiam że nie naprawili i nigdy nic istotnego nie naprawią, żeby naprawić to musieliby miec zdolnych ludzi którzy poradzą sobie za takim bałaganem jaki jest w kodzie tej gry pisanej w ogromnym pospiechu przez wiele osób. Tutaj przydałoby sie przepisanie dużej czesci silnika od nowa ale tego nie zrobią bo za duzo by to kosztowało i za duzo czasu pochłoneło, wiec to co robią teraz to jest zwykłe pudrowanie trupa. Jesli ja widzę na nexusie mody które poprawiają jakies istotne drobiazgi ktore dawno powinny byc poprawione przez twórców to juz wystarczająco swiadczy o tym jak firmie zależy, kazdy nastepny patch to bedzie pudrowanie trupa + jakies drobne korekty w questach i nic wiecej, nie bedzie żadnego żyjącego miasta, żadnych porządnych poscigów z policjantami itp rzeczy. Będzie miasto wydmuszka wypełnione npcami którzy defacto są jak particle w systemie cząsteczkowym i mają tylko sie kręcic i tyle. Ja nie mam pretensji ze CPDR nie dał rady (mało kto by dał rade), mnie wku*wiło to że tak strasznie bezczelnie nakłamali, niech zgniją.  
    • Chwilowo nie mam dostępu do tego routera Technicolor żeby to ponownie przetestować (akcja dzieje się w mieszkaniu siostry, której próbuję pomóc), teraz robię testy u siebie na routerze ASUS podłączonym do routera TotoLink. Sytuacja jest analogiczna, jeden przełączam w tryb bridge, drugi podłączam kablem sieciowym, do obu mogę się podłączyć przez wi-fi i jest internet. Ale faktycznie jeśli dobrze pamiętam, to u siostry było inaczej - po włączeniu Technicolora w tryb bridge nie było możliwości korzystania z internetu ani zalogowania się do niego. Tu pojawia się jeszcze jedno pytanie: Kiedy włączę Technicolor w tryb bridge tracę możliwość zalogowania się do niego. Jak mam wtedy wyłączyć ten tryb bridge, gdybym chciał to zrobić? Dotychczas za każdym razem go resetowałem...
    • U mnie niedaleko kilka miesięcy temu klitki 40m po 240k (bez wliczania garażu i balkonu), a teraz 300. Jakieś jaja. Małe zadupiaste miasto 20k od Warszawy. @Kaiketsu Czytaj PW gałganie jeden Ty.
    • Procki się kiszą na magazynach, tylko zielonego światełka nima do sprzedaży. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...