Skocz do zawartości
Avitus66

Telewizor 4k 55'-60'

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Obecnie jestem w poszukiwaniu telewizora. Obecnie rynek GPU sprawił, że nie chcę wydawać 12 klocków w upgrade PC'ta także w lipcu/sierpniu planuję zakup konsoli. Także potrzebuję telewizora 4k w rozmiarze powiedzmy 55'-60', który będzie idealny do konsoli ale także lub odpalić na nim Netflixa czy coś (smart TV). Jakiejś preferencyjnej marki nie posiadam także obojętne od jakiego producenta TV. Jeżeli chodzi o budżet to kwestia otwarta, gdyż nie znam się zbytnio w zakresie telewizorów, powiedzmy, że do 5000 tysięcy max jak się uda? (don't bully me)

Cheers! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być jakiś OLED, lub QLED. Ten co koledzy podpowiadają, to z tego co można przeczytać w parametrach dobry sprzęt. Alternatywnie Philips 55OLED805, który ma ładny obraz, tylko jest sporo ponad max budżet.

Jak nie masz bardzo wysokich wymagań co do jakości obrazu a Chcesz tani i w miarę dobry tv 55" zdatny pod konsolę, to może Samsung QE55Q64TA za 2,5k.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce pojawią się nowe Philips z HDMI 2.1, matrycą VA i 100 hz odświeżaniem. Myślę, że warto poczekać tę chwilę i rozpatrzyć też te modele, których jeszcze nie ma. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...