Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@fliperpl

Zamów 2x8 HyperX, cena koło 4 stówek, jak nie będzie zauważalnej różnicy to oddasz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

dziękuję wam wszystkim za pomoc - jednak laptop to nie rzecz dla mnie. Z racji iż używam monitora zewnętrznego a chcę używać głośników i I/O z laptopa jest to po prostu dla mnie niewygodne. 
Druga sprawa nie widzi mi się inwestowanie w RAM i granie tylko na zewnętrznym ultrawide - docelowo chciałem grać w szybkie gry na laptopowej matrycy - ale jest zauważalnie mniej FPS z racji braku MUXa

Czego nie mogę powiedzieć - ten laptop to świetne urządzenie - audio ma genialne, jest cichy, matryca bdb, umiejscowienie I/O idealne - ale ma wady na które za 10000zł po prostu nie jestem w stanie zaakceptować na dłuższą metę. 

Udało mi się złożyć wydajniejszą stacjonarkę z monitorem na i5 11400, msi rtx3070ti suprim X 8gb, 1tb Samsung 970 evo plus, 16gb 3200mhz CL16 i resztą z mid-high endowej półki za 2000zł mniej laptop i wszystko również w ratach 0% :)

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładnie ceny spadają gpu, więc stacjonarki wracają i będą nadal wiodły prym opłacalności nad laptopem jeśli ktoś nie musi mieć laptopa. Ja na Twoim miejscu zrobiłbym to samo jakbym nie musiał mieć laptopa.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, seba84_2005 napisał:

Ładnie ceny spadają gpu, więc stacjonarki wracają i będą nadal wiodły prym opłacalności nad laptopem jeśli ktoś nie musi mieć laptopa. Ja na Twoim miejscu zrobiłbym to samo jakbym nie musiał mieć laptopa.  

dobrze że niedawno sprzedałem swojego rtx 3080 za prawie 9 tyś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi