Skocz do zawartości
elcaco

Songs Of Conquest - duchowy spadkobierca Heroes

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalna strona: https://www.songsofconquest.com/polish

Cytat

Songs of Conquest jest turową grą strategiczną, w której rozwijasz swoje królestwo, tworzysz i zarządzasz armią i kontrolujesz potężnych magów zwanych Przenoszącymi. Będziesz poszukiwał cennych łupów, walczył z przerażającymi monstrami, a także rozwijał strategię i optymalizował proces budowania królestwa, by stawić czoła wrogim armiom. Nazywamy to w skrócie Klasyczną Strategią Przygodową. 

 

Trailer z 2019 roku:

 

Na nowych Heroes of Might and Magic już chyba nie ma co liczyć ale na szczęście mamy jeszcze studia indie. Gra mocno inspirowana marką Ubisoftu tylko tym razem mamy grafikę pixelart połączony z 3d.

Na tegorocznym PCGamingShow mają pokazać edytor i walkę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie i ładnie, choć mam pewne wątpliwości co do czytelności gry z poziomu mapy jak w 1:10. ;) Czekam aż będzie coś więcej.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Isharoth Czytelność to chyba będzie największa bolączka z tego co widzę. Osobiście wolałbym po prostu ładne 2d zamiast pixelart.

Z tego co widzę będzie tylko 4 zamki na początek :/

 

 

Nowy trailer:

 

Screenshoty:

Songs-Of-Conquest3-Battle.png

 

https://www.songsofconquest.com/#screenshots

Edytowane przez elcaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo ten pixe-art wyjątkowo wydawał mi się interesujący, no ale nie... to wygląda koszmarnie i fajne kolory i efekty tego nie zmienią.

Za to w normalnym 2d gra byłaby cudna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra pojawiła się dzisiaj we wczesnym dostępie. Zerknąłem na youtuba żeby zobaczyć jak to wygląda i raczej mnie nie porwało. IMO grafika pogrąża tą grę. Może i artystycznie wygląda fajnie ale jest strasznie nieczytelna. Mapa zlewa się do kupy, ikonki nieczytelne no dramat. Gdyby mi ktoś powiedział, że gra wyszła przed H3 to bym uwierzył.

Szkoda bo rozgrywka wygląda bardzo dobrze. Jeśli komuś nie przeszkadza grafika to pewnie będzie zadowolony.

 

 

Wolałbym coś w takiej oprawie artystycznej ? : https://www.artstation.com/artwork/nQX4D4

Edytowane przez elcaco
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że znowu pixel art, już mam powoli dosyć tego stylu graficznego.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 4 dni wychodzi wersja 1.0, wersja ostateczna, fajna gra, teraz gram w AoW4, ale w tej grze mam nabite już ok 40h, wciąga nieźle, gra dla fanów HoMM i strategii 4X.

Vv26ppA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że trafi na konsole. Chociaż nie jestem fanem tego stylu pixel arts? czy jak to się tam nazywa. To jednak bym sobie pograł na padzie przed TV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ToCav napisał:

Mam nadzieje że trafi na konsole. Chociaż nie jestem fanem tego stylu pixel arts? czy jak to się tam nazywa. To jednak bym sobie pograł na padzie przed TV :)

To nie gra AAA, może trafi, ale jest bardzo wciągająca i klimatyczna, by wygrać bitwę trzeba pogłówkować, no i ciągle się rozwija, ja kupiłem ją w zeszłym roku w early access. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Stjepan666 napisał:

To nie gra AAA, może trafi, ale jest bardzo wciągająca i klimatyczna, by wygrać bitwę trzeba pogłówkować, no i ciągle się rozwija, ja kupiłem ją w zeszłym roku w early access. :D

Ja mam do niej dostęp na Steam. Śmiga na MacBooku. Grałem ze 3h. Ale nie mam myszki :)  Bo ja pracuje na TouchPadzie. Grałbym w sumie na tym gładziku, ale mam czas na granie tylko na konsolach.

Ostatnio wlazłem przez przypadek do kategorii gier strategicznych na Steam. I niemal dostałem udaru. Tyle gier. Chryste. :)  Żałuje, że nie mogę się "roztroić" albo wrócić do czasów szkolnych. Wtedy znalazłbym więcej czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gier strategicznych nie potrzeba rejtrjsingu, dlss i innych takich wynalazków, wystarczą dobrze skrojone frakcja, mechanika i dobry klimat, oraz miodność by był klimat "jeszcze jednej tury".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...