Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem tematu, więc zakładam.

Oglądam mecze na najwyższym poziomie od 30-stu lat i pierwszy raz widzę coś takiego.

Christian Eriksen doznał zatrzymania krążenia i był reanimowany. Mam nadzieję, że chłopak wróci do zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się chłop nie przewrócił, nie było by tematu pewnie... Zbieg okoliczności, nie sądzę... Żałosne

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam możliwości oglądania teraz meczu. Jeden portal pisze, że był poważny uraz, drugi że piłkarz upadł bez powodu. Co się tam stało?

Nieoficjalne info, że podobno odzyskał przytomność.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał atak serca.

Tez mi wydarzenie nie pierwsza taka sytuacja w świecie piłki nożnej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawał, ale podobno przywrócili akcje serca i żyje.

Akurat oglądałem ten mecz.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Gdyby się chłop nie przewrócił, nie było by tematu pewnie... Zbieg okoliczności, nie sądzę... Żałosne

Tzn. co jest żałosne??  Nieoficjalnie: chłopak miał zawał serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kadajo napisał:

Miał atak serca.

Tez mi wydarzenie nie pierwsza taka sytuacja w świecie piłki nożnej.

Wydarzenie by było gdyby to ktoś z twojej rodziny poleciał na glebę prawda? Co ty bredzisz człowieku. To, że twoim światem jest świat śrubek i komputerów i nie jesteś w żaden sposób związany emocjonalnie z NVIDIA czy be quietem to nie nasz problem. Zachowuj się, a jak nie to wyjdź. 

Eriksen miał atak serca, żyje, mecz prawdopodobnie się odbędzie, nikt na razie nie wyszedł ze stadionu. 

  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, insulina napisał:

Wydarzenie by było gdyby to ktoś z twojej rodziny poleciał na glebę prawda? Co ty bredzisz człowieku. To, że twoim światem jest świat śrubek i komputerów i nie jesteś w żaden sposób związany emocjonalnie z NVIDIA czy be quietem to nie nasz problem. Zachowuj się, a jak nie to wyjdź. 

Eriksen miał atak serca, żyje, mecz prawdopodobnie się odbędzie, nikt na razie nie wyszedł ze stadionu. 

Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post i potem moja wypowiedz. I jak za 30 lat to poskładasz a forum PClab jeszcze będzie działać to odpisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post i potem moja wypowiedz. I jak za 30 lat to poskładasz a forum PClab jeszcze będzie działać to odpisz.

Dokładnie widzę to co napisałeś i odnoszę się do bzdury, którą napisałeś. Już kilkukrotnie udowodniłeś jak ograniczonym człowiekiem jesteś i teraz robisz to kolejny raz. Co do żywota forum za 30 lat to martwiłbym się bardziej o ciebie, bo nie wiadomo jaka karma za takie głupoty wróci do ciebie, możliwe, że szybciej niż za 30lat. Post oczywiście zgłoszony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Passt napisał:

Tzn. co jest żałosne??  Nieoficjalnie: chłopak miał zawał serca.

Miałem to na myśli, że nagle pojawia się temat jak się coś stało... Gdyby się taka sytuacja nie wydarzyła, to pewnie byś dalej siedział przed tv oglądając mecz , nawet nie myśląc aby zakładać temat o euro?.

 

Z mojej strony tyle. Dziękuję. I oby wszystko było ok z Eriksenem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, insulina napisał:

Dokładnie widzę to co napisałeś i odnoszę się do bzdury, którą napisałeś. Już kilkukrotnie udowodniłeś jak ograniczonym człowiekiem jesteś i teraz robisz to kolejny raz. Co do żywota forum za 30 lat to martwiłbym się bardziej o ciebie, bo nie wiadomo jaka karma za takie głupoty wróci do ciebie, możliwe, że szybciej niż za 30lat. Post oczywiście zgłoszony. 

Gratuluje. Ale nadal to u ciebie niczego nie zmienia, domyśl się czego.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny mecz dzisiaj: Belgia : Rosja.

Belgowie ,coś myślę, że zmiażdżą Ruskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawał jak nic ! na twitterze widziałem ktoś wrzucił powtorkę (już ją zdjęto) z z sytuacji kiedy Eriksen nagle pada jak rażony piorunem na murawę bez żadnych oznak, łapania się za klatę, zupełnie jakby ktoś pstryczek na OFF dał coś strasznego tak w ułamku sekundy.

 

 

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, frog67 napisał:

Zawał jak nic ! na twitterze widziałem ktoś wrzucił powtorkę (już ją zdjęto) z z sytuacji kiedy Eriksen nagle pada jak rażony piorunem na murawę bez żadnych oznak, łapania się za klatę, zupełnie jakby ktoś pstryczek na OFF dał coś strasznego tak w ułamku sekundy.

Padł trochę jak w filmie sensacyjnym. Całe szczęście ,że żyje. Ale kariera piłkarska myślę, że już zakończona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Passt napisał:

Padł trochę jak w filmie sensacyjnym. Całe szczęście ,że żyje. Ale kariera piłkarska myślę, że już zakończona.

No pewno podobny przypadek jak z Ikerem też wszystko fajnie do czasu aż nie dostał zawału.

Szkoda chłopa, lubiłem go oglądać w Premier Leauge

Brawa dla Anthonego Taylora (sędziego głównego) że od razu przerwał mecz i wezwał służby, czas jest kluczowy w tym wypadku!.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Passt napisał:

Następny mecz dzisiaj: Belgia : Rosja.

Belgowie ,coś myślę, że zmiażdżą Ruskich.

No również na to liczę, nie żebym nie lubił ruskich ? ale Belgowie są teraz piłkarską czołówką, jakby nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AndrzejTrg napisał:

No również na to liczę, nie żebym nie lubił ruskich ? ale Belgowie są teraz piłkarską czołówką, jakby nie było.

Ja też lubię Ruskich, oprócz Belgii pewnie jeszcze Niemcy, Włochy, Hiszpania, może Portugalia ma szansę coś ugrać.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, AndrzejTrg napisał:

No również na to liczę, nie żebym nie lubił ruskich ? ale Belgowie są teraz piłkarską czołówką, jakby nie było.

Dla Belgów to jest ostatnia szansa żeby tą generacją piłkarzy coś ugrać, szkoda że Kompany już nie gra bo dobry był i sympatyczny walczak z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Passt napisał:

Ja też lubię Ruskich, oprócz Belgii pewnie jeszcze Niemcy, Włochy, Hiszpania, może Portugalia ma szansę coś ugrać.

A Polacy prawie jak zwykle,czyli trzy mecze: otwarcia,o wszystko i o honor :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Spl97 napisał:

A Polacy prawie jak zwykle,czyli trzy mecze: otwarcia,o wszystko i o honor :P

Niestety, obawiam się ,że możesz mieć rację.

Jak nie wygrają ze Słowacją, to nie wyjdą z grupy.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Passt napisał:

Niestety, obawiam się ,że możesz mieć rację.

Jak nie wygrają ze Słowacją, to nie wyjdą z grupy.

To będzie mecz o wszystko... Jak przegrają to nara, choć zobaczymy na kursy i jakąś 100 na Polaków z Hiszpanami się postawi, może 200 , na zwycięstwo i na remis, może się uda, jak z Senegalem co z Francją wygrał ? 13zl wtedy na Senegal było ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak wyjścia z grypy to frajerstwo, wychodzi się z dwóch pierwszych miejsc oraz cześć ekip wyjdzie z trzeciego miejsca. Z Polską może być różnie, pewnie fartownie wyjdą. Ja stawiam, że do finału przejdzie Francja, Belgia lub Anglia (z tym składem powinni już coś zdziałać). A z Eriksenem to gruba akcja, szkoda chłopa bo już raczej do zawodowej piłki nie wróci, dobrze że go odratowali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że jednym z finalistów będzie Hiszpania. Co Panowie myślą?  Chociaż sytuacje w tej drużynie ponoć mocno komplikuje COVID. Podobnie u Szwedów

 Francja ponoć jest faworytem.

Mam pytanko: wczoraj jak wznowili mecz Dania-Finlandia, to były pokazywane statystyki pierwszej połowy.  Jak oni mierzą dystans pokonany przez poszczególnych zawodników?

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja na sobie czujniki ktore mierza m.in. dystans. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...