Skocz do zawartości
Disney

Threadripper 3960x chłodzenie AIO które

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry chce włączyć stacje roboczą 24/7 oparta na procesorze threadripper 3960x , teraz nasuwa się moje pytanie ponieważ mam chłodzenie kraken x73 360mm oraz  aorus liquid 360mm , które „teoretycznie”są dedykowane pod strx4 na oficjalnej stronie producenta, ale na opakowaniu niekoniecznie. Aorus na oficjalnej stronie opisuje, ze świetnie sobie poradzi z poborem do 280w czyli 3 generacji procesorami ryzen ale mnie nie przekujnuje ta miedziana podstawka która jest okrągła w obu chlodzeniach, ponieważ nie pokrywa całego procesora. Teraz nasuwa się moje kolejne pytanie czy podstawka która dostałem fabrycznie w procesorze strx4 brucket psuje do wszystkich chłodzeń? Oraz Czy jestem skazany na zakup innego chłodzenia typu aio typu  be quiet silent loop 2, cooler master liquid 360 Rgb tr4, albo corsair 150h pro xt? Słyszałem, ze tylko te 3 modele są godne uwagi bo mają szersza podstawkę miedziana która zakrywa cały procesor. Proszę o pomoc 


link do dedykowanych chłodzen www.amd.com/en/thermal-solutions-threadripper

Edytowane przez Disney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Disney,

Podstawka fabryczna, którą dostałeś będzie pasować do wszystkich modelów chłodzenia, które są dostosowane do twojego procesora. Jeżeli chodzi o AiO, to jest wiele do wyboru na rynku dobrych produktów. Ja sam wybrałem Thermaltake Water3.0 Ultimate do mojego 1950X i działa przez 3 lata spokojnie i bezproblemowo. Nie przejmuj się, że we większości AiO nie będzie pokrywać całego procesora. Przecież Threadripper jest inaczej skonstruowany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...