Skocz do zawartości
Isharoth

Windows 11

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, kadajo napisał:

Skąd pobrać Windows 11 ?
Ze strony Microsoftu.

Nie ma. Ale znalazłem na stronie imstupididiot.com i wszystko śmiga polecam ...

?

Instalowanie teraźniejszej wersji W11 to dla mnie głupota, niedojrzały system z błędami i dziurami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Stjepan666 napisał:

Instalowanie teraźniejszej wersji W11 to dla mnie głupota, niedojrzały system z błędami i dziurami.

spoko ze to twoja nic nie znaczaca opinia- kolega nie prosil o nią tylko skad pobrac nowy sysytem

 

najlatwiej jak masz win10 wejsc w kanal dev jak nie masz 10 popros kogos -moge nawet ja pobrac jako dev i podeslac ci linka do jakiegos hosta

Edytowane przez gruzin don Leonides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gruzin don Leonides napisał:

spoko ze to twoja nic nie znaczaca opinia- kolega nie prosil o nią tylko skad pobrac nowy sysytem

Masz mózg, zdrowe ręce,  jest google, szukaj, ja Ci go nie będę szukał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Stjepan666 napisał:

Masz mózg, zdrowe ręce,  jest google, szukaj, ja Ci go nie będę szukał.

co ty bredzisz?? oczym ty domnie gadasz ja oczym innym ty o czym innym - nie bierz narkotykow bo cie zmiota z planszy xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Windows 11 przeszedł do kanału bety.

Tak jak pisałem wcześniej, z W11 będę korzystać z bety i takoż czynię.

Widać różnicę względem alphy, jest wiele rzeczy poprawionych i do końca przetłumaczonych.

System działa bardzo stabilnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Erik napisał:

Dziś Windows 11 przeszedł do kanału bety.

Tak jak pisałem wcześniej, z W11 będę korzystać z bety i takoż czynię.

Widać różnicę względem alphy, jest wiele rzeczy poprawionych i do końca przetłumaczonych.

System działa bardzo stabilnie.

O to dobrze wiedzieć że akurat to dzisiaj wyskoczyło, tym razem to przetestuję sobie....mój komp spełnia wszystkie wymogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawia się taki błąd gdy uruchamiam różne programy w trybie administratora: gt7qdbl.jpg 

Edytowane przez MarioDee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MarioDee Popsuli to od ostatniego update, tak samo jak napisy jak wyłączasz/resetujesz kompa przy aktualizacji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u kogoś z Was też po instalacji Windows 11 (Wersja: Windows 11 Pro, Version: 21H2, Kompilacja systemu operacyjnego: 22000.100) też nie ma nowego menu start? U mnie nadal jest takie jak w Windows 10. I co najgorsze w ogóle nie działa. Czym to może być spowodowane? Niektóre gry również nie działają nawet po reinstalacji.

UI.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, grzegorzTST napisał:

 I co najgorsze w ogóle nie działa.

I tak ma być ! :hahaha: 

Nie ważne, że źle działa, ale masz... :respect:  Windows 11 !!!

O to ci przecież chodziło instalując niedopracowany system w fazie alfa-beta.  :glaszcze:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, grzegorzTST napisał:

Czy u kogoś z Was też po instalacji Windows 11 (Wersja: Windows 11 Pro, Version: 21H2, Kompilacja systemu operacyjnego: 22000.100) też nie ma nowego menu start? U mnie nadal jest takie jak w Windows 10. I co najgorsze w ogóle nie działa. Czym to może być spowodowane? Niektóre gry również nie działają nawet po reinstalacji.

UI.jpg

To jest system na początku fazy beta-testowej, więc takich rzeczy należy się spodziewać. 

Jak potrzebujesz stabilnego, działającego środowiska, to używaj 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Galvatron napisał:

Jak potrzebujesz stabilnego, działającego środowiska, to używaj 10.

Proszę Cię nie żartuj :E

Most autostradowy na wykałaczkach byłby bardziej stabilny niż 10.

9 godzin temu, grzegorzTST napisał:

Czy u kogoś z Was też po instalacji Windows 11 (Wersja: Windows 11 Pro, Version: 21H2, Kompilacja systemu operacyjnego: 22000.100) też nie ma nowego menu start? U mnie nadal jest takie jak w Windows 10. I co najgorsze w ogóle nie działa. Czym to może być spowodowane? Niektóre gry również nie działają nawet po reinstalacji.

 

Prawdopodobnie się rejestr źle nadpisał, akurat stare menu start w 11 dało się odpalić i na majowym buildzie z wycieku nawet działało. Po za tym naprawdę nie widzę sensu instalować 11 w obecnym stanie, jako użytkowy system, bo jest dziurawy jak ser szwajcarski.

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, DisconnecT napisał:

Proszę Cię nie żartuj :E

Most autostradowy na wykałaczkach byłby bardziej stabilny niż 10.

Całymi dniami siedzę na Win 10 Pro i jest stabilny jak skała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz zainstalowaną 11-stke i działa w miarę ok. Jednym z większych problemów, o ile można to problemem nazwać, jest uruchamianie przeglądarki z paska zadań. Po kliknięciu uruchamia się czasem po kilka okien naraz. Innym też przeszkadzającym troszkę to to, że jak skopiować jakiś tekst, to po przeciągnięciu na nim myszką, za chwilę mi znika podświetlenie tego tekstu zanim dam kopiuj i muszę zaznaczać jeszcze raz. 

Edytowane przez MarioDee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Windows 11 w maszynie wirtualnej (VirtualBOX) i u mnie Windows 11 wygląda normalnie:

5f1d941cfa487071.jpg

73d1b54a72c94dce.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.08.2021 o 11:26, grzegorzTST napisał:

Czy u kogoś z Was też po instalacji Windows 11 (Wersja: Windows 11 Pro, Version: 21H2, Kompilacja systemu operacyjnego: 22000.100) też nie ma nowego menu start? U mnie nadal jest takie jak w Windows 10. I co najgorsze w ogóle nie działa. Czym to może być spowodowane? Niektóre gry również nie działają nawet po reinstalacji.

UI.jpg

Jak robiłeś "brudną" nakładkę na Windows 10 to co się dziwić. Zawsze przy tak grubych zmianach jak numeracja systemu operacyjnego robi się instalację na czysto, kara musi być.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam system.

Ja ostatnio zrobiłem nakładkę przy aktualizacji programu do kalibracji ekranu (CC Profiler 1.0.0 --> 1.0.1) i to wystarczyło, żeby kolorymetr zaczął pokazywać błędne wskazania jasności. Problem rozwiązało wywalenie programu, restart i ponowna instalacja.

Z kolei na stronie Inkscape jest ostrzeżenie, żeby w wypadku aktualizacji wersji na Windowska nie robić nakładki, tylko instalować nowszą wersję na czysto.

W wypadku Ubuntu nie ma takich problemów, natomiast Windows 10 najwyraźniej jest na to wrażliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.08.2021 o 14:51, caleb59 napisał:

Jak robiłeś "brudną" nakładkę na Windows 10 to co się dziwić. Zawsze przy tak grubych zmianach jak numeracja systemu operacyjnego robi się instalację na czysto, kara musi być.

Teraz to sobie chyba jaja robisz. ;)

Win 10 zmienia numerację co roku i miałbym tak samo często robić format? Mój system był formatowany ostatnio w 2017 roku. ?
Trzeba przestać być mięsem armatnim i rzucać się na te aktualizacje jak by mieli za to telewizory rozdawać, ja opóźniam aktualizację o 2 miesiące i przechodzi bez problemu.

W dniu 4.08.2021 o 22:03, Galvatron napisał:

Całymi dniami siedzę na Win 10 Pro i jest stabilny jak skała.

No jak go przygniatasz swoją masą siedząc na nim to jest stabilny. A tak na poważnie to że masz szczęście i nie masz problemów to rozumiem, ale przy tylu poważnych wpadkach przez ostatnie lata raczej ciężko to badziewie nazwać stabilnym, beta od 2015 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ogólnie to masz rację - znam nawet takich, którzy po zmianie całej platformy np. z Intela na AMD siedzą dalej na tym samym systemie. :E Niby można wszystko ale moim zdaniem ogólna profilaktyka PC i sama logika osoby, która wiele lat siedzi "w komputerach" i ich oprogramowaniu nakazuje inaczej - zrobić to na czysto dla świętego spokoju i jak największego wyeliminowania tym samym ewentualnych problemów do minimum/zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, caleb59 napisał:

No wiesz, ogólnie to masz rację - znam nawet takich, którzy po zmianie całej platformy np. z Intela na AMD siedzą dalej na tym samym systemie. :E 

Bo to jest stara przypadłość, ostatnim systemem który się sypał poprzez zmianę platformy to był Windows 7, od ósemki w górę system potrafi przebudować classpnp.sys w locie w związku z czym dysk może latać po 10 komputerach i system będzie wstawać.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, DisconnecT napisał:

Bo to jest stara przypadłość, ostatnim systemem który się sypał poprzez zmianę platformy to był Windows 7, od ósemki w górę system potrafi przebudować classpnp.sys w locie w związku z czym dysk może latać po 10 komputerach i system będzie wstawać.

No chyba nie. Ja zmieniłem z core 2 quad Q6600 na xeon e5-2670 i windows7 odpalił się bez pierdnięcia. Wystarczyło potem dograć brakujące stery do nowej płyty głównej i wsio. Działa wszystko pięknie do dzisiaj.

Edytowane przez Atak_Snajpera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel -> Intel, AMD -> AMD działało bez większych problemów, ale krzyżowe zmiany już przeważnie uwalały system.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili nowe biosy żeby tylko jedna funkcja była domyślnie włączona ? :E ?

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...