Skocz do zawartości
Isharoth

Windows 11

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, SyKeS napisał:

fot

Powinny być 3 opcje ja mam jedną

Zapisałeś się do tego niejawnego programu testów? Poza tym widzę, że Ci napisał na górze informację o niespełnionych wymaganiach Win11 i w związku z tym ograniczonych opcjach wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, SyKeS napisał:

fot

Powinny być 3 opcje ja mam jedną

jak ty chcesz sprobowac -oficjalnie jak twoj komp nie spelnia min wymagan wg microshit

 

sciagnij sobie obraz z netu i zainstaluj  olewajac microshit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ciekawe co im nie pasuje w moim pc. Ok dzięki.

Już działa, musiałem włączyć tpm na płycie.

Edytowane przez SyKeS
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowane, wygląda fajnie, na razie działa ok i HDR działa trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.09.2021 o 08:48, gilban napisał:

W komputerach Intela 4 generacji finalny Windows 11 działał nie będzie.

Dziwne bo na Core 2 Duo dla jaj odpaliłem :lol2:

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.09.2021 o 14:26, san_chez napisał:

Właśnie to miałem na myśli. Wersja, która kilka dni temu wyszła jako "release preview" według niektórych źródeł to ma być ta, którą MS oficjalnie wypuści na premierę 5.10. Dlatego zastanawiam się nad instalacją już teraz, bo mam akurat parę dni urlopu i czas na takie zabawy :) 

Wersja "release preview" zawsze czy to Win11 czy 10 jest już praktycznie finalną. Odrobina logiki - Microsoft musi odpowiednio wcześniej rozesłać/udostępnić system OEMom, zwykle kilka miesięcy wcześniej jest już kompilacja RTM poprawiana przez CU (cumulative update). Wersja 22000.xxx jest finalna wersją, której premiera będzie 5 października, natomiast kompilacje 22xxx.xxx i wyżej to przyszłe wersje 22H1 lub 22H2.
Jeżeli zainstalujesz już teraz, będziesz miał praktycznie finalną wersję (22000.194), najwyżej dostaniesz "cumulative update" w dniu premiery i to wszystko, Twój system niczym nie będzie się różnił od tego z piątego października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, DisconnecT napisał:

Dziwne bo na Core 2 Duo dla jaj odpaliłem :lol2:

 

Szczególnie Windows 11 Build 22454. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gilban napisał:

Szczególnie Windows 11 Build 22454. Powodzenia.

A co dali blokadę w instalatorze? Czy po już zakończonej instalacji coś się pluje?

Edytowane przez Atak_Snajpera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nie moge zmienić tych opcji ze screna a chce zainstalować windows 11 insider, obecnie windows 10 entrprise wersja 20H2

Bez tytułu2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki pomogło teraz wybrać opcjonalne czy wymagane? bo dalej nie wyszukuje mi aktualizacji. Znalażło mi tylko aktualizacje windowas 10 21H2 a 11 dalej nie ma.

Edytowane przez adrian033

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta usługa nazywa się po polsku? Bo nie mogę jej znaleźć.

EDIT:

Dobra, znalazłem. Usługa jest włączona, a tych danych diagnostycznych i tak dalej nie da się zmienić. :P

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po edycji w regedit mi się udało zmienić ale dalej nie wyszukuje mi 11 a jestem zapisany na tym inside

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakos ustawic, zeby po otworzeniu menu start pokazywaly sie wszystkie aplikacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Winter™ napisał:

Da sie jakos ustawic, zeby po otworzeniu menu start pokazywaly sie wszystkie aplikacje?

Póki co to niewiele da się ustawić w tym nowym menu start i nie spodziewałbym się szybkiej zmiany. Microsoft prędzej powycina kolejne ustawienia, zamiast umożliwić dostosowanie systemu pod siebie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kij im w oko. Wybrakowany ten system. Wole jak na razie Windows 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Winter™ napisał:

No to kij im w oko. Wybrakowany ten system. Wole jak na razie Windows 10.

"Jeśli mam wybierać między złem a złem, to wolę nie wybierać wcale." :E

Tak naprawdę Win11 niewiele różni się od 10. Jeśli ktoś siedzi na 10 to przy 11 nie ma raczej na co narzekać, ale nie ma też czego chwalić :D. Co z tego że niektóre okienka wyglądają ładnie, skoro większość nadal jest niepoprawiona, nie mówiąc już o tym że ciemny motyw nie jest globalny i prawdopodobnie jeszcze długo nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Isharoth napisał:

"Jeśli mam wybierać między złem a złem, to wolę nie wybierać wcale." :E

Tak naprawdę Win11 niewiele różni się od 10. Jeśli ktoś siedzi na 10 to przy 11 nie ma raczej na co narzekać, ale nie ma też czego chwalić :D. Co z tego że niektóre okienka wyglądają ładnie, skoro większość nadal jest niepoprawiona, nie mówiąc już o tym że ciemny motyw nie jest globalny i prawdopodobnie jeszcze długo nie będzie.

I mimo 6 lat od premiery Windows 10 nawet i on nie jest spojny wizualnie. Zadziwia mnie, ze w MS pracuja tysiace programistow, a na update wizualny jednej apki typu Zdjecia trzeba czekac latami.

Mam wrazenie, ze od kiedy kierownictwo przejal ten Hindus to dzieja sie tam same zle rzeczy. Windows jako usluga, wycofanie sie z rynku mobilnego, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Winter™ napisał:

I mimo 6 lat od premiery Windows 10 nawet i on nie jest spojny wizualnie. Zadziwia mnie, ze w MS pracuja tysiace programistow, a na update wizualny jednej apki typu Zdjecia trzeba czekac latami.

Ja mam na to nawet bardzo proste wytłumaczenie. Microsoft tego nie poprawia, bo nie musi. Zrobili zaokrąglone okienka i lekko odświeżyli apki, ale to tylko pozory (i marna próba upodabniania Windy do Maca :E). Większość rynku należy do Windowsa. Apple póki co nadal niewiele robi żeby przejąć rynek. A Linux siedzi w błędnym kole (mało desktopowych userów -> małe wsparcie dla desktopów ->...). Kiedy to wszystko pi....? ;) Mam nadzieję że szybciej niż później, ale póki co nic nie wskazuje na to, żeby się coś zmieniło i Microsoft też jest tego świadom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Isharoth napisał:

Ja mam na to nawet bardzo proste wytłumaczenie. Microsoft tego nie poprawia, bo nie musi. Zrobili zaokrąglone okienka i lekko odświeżyli apki, ale to tylko pozory (i marna próba upodabniania Windy do Maca :E). Większość rynku należy do Windowsa. Apple póki co nadal niewiele robi żeby przejąć rynek. A Linux siedzi w błędnym kole (mało desktopowych userów -> małe wsparcie dla desktopów ->...). Kiedy to wszystko pi....? ;) Mam nadzieję że szybciej niż później, ale póki co nic nie wskazuje na to, żeby się coś zmieniło i Microsoft też jest tego świadom.

I w tym momencie powinien Google sprobowac swoich sil, ale wychodzi im to marnie, jak w przypadku Linuxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Winter™ napisał:

I mimo 6 lat od premiery Windows 10 nawet i on nie jest spojny wizualnie. Zadziwia mnie, ze w MS pracuja tysiace programistow, a na update wizualny jednej apki typu Zdjecia trzeba czekac latami.

Mam wrazenie, ze od kiedy kierownictwo przejal ten Hindus to dzieja sie tam same zle rzeczy. Windows jako usluga, wycofanie sie z rynku mobilnego, itp.

Ha! Tysiące? Przecież ten spaghetti-code ogarnia może z tuzin luda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 28.09.2021 o 13:31, adrian033 napisał:

witam nie moge zmienić tych opcji ze screna a chce zainstalować windows 11 insider, obecnie windows 10 entrprise wersja 20H2

Bez tytułu2.jpg

 

Witaj.

Zajrzyj do tego posta. Może on ten problem rozwiąże:

https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/all/problem-z-aktualizacją-do-win-11niektóre/fe749a39-5191-4095-9151-f79a65f47374

Edytowane przez gilban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza aktualizacja do 22468 dała mi BSOD i system wrócił do poprzedniej kompilacji.
Ciekaw jestem jak jest u Was ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...