Skocz do zawartości
Isharoth

Windows 11

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy tylko tyle, że fix nie trafił jeszcze do stabilnej gałęzi Windows Update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@caleb59 powiem Ci że coś jest inaczej i chyba nad tym samym problemem działa kilka firm jednocześnie. Dlaczego tak uważam? Po zainstalowaniu ostatniej aktualizacji problem ma mniejszą częstotliwość a i artefakty są nieco inne, bo ekran nie robi się niemalże w połowie w czarne kwadraty tylko obszar jest mniejszy, a nieraz to białe pola. No ale sprawdziłem jeszcze czy są jakieś sterowniki od NV, bo dawno nie aktualizowałem i zainstalowały się 552.12 z 4 kwietnia 2024 i póki co problem stał się marginalny. Także nie zdziwiłbym się gdyby na występowanie tego zjawiska wpływało kilka błędów zarówno ze strony systemu jak i sterowników graficznych a i samego wydawcy chromium, bo to głównie na przeglądarkach opartych o chromium jest lub mam nadzieję był problem. 

Edytowane przez LeBomB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem na najnowszym Windows 11. Chodzi o dźwięk, mianowicie jak czegoś słucham z YouTube to nagle mi ścisza ileś procent. Wertowałem neta i ustawione mam "nic nie rób" w ustawieniach dźwięku, ale to nic nie daje. Jest skuteczne rozwiązanie?

image.png.4ba35bebdb3f0eb7656673283efccaaa.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC czy laptop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio czyli dzisiaj wszedłem w podgląd dziennika zdarzeń i zauważyłem pojawienie się błędu o nazwie: TPM-WMI, który pojawia się też we wcześniejszych dniach. Nie potrafię tego naprawić i nie wiem czy można z tym pracować.

Pojawiło się też ostrzeżenie do pracy firefoxa, którego nigdy w życiu nie widziałem :E

Prawdopodobnie ma to związek z aktualizacjami systemowymi, które mam włączone.

Mam to zostawić jak jest, czy są na to lekarstwa ?

1.jpg 2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy systemowy moduł TPM działa: Start -> Uruchom -> tpm.msc

Jeśli nie działa to sprawdź w BIOS czy masz włączoną opcję Intel PTT.

Co do Firefoxa nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A milion błędów "devicesetupmanager" przemieszczanie metadanych nie powiodło się to samo na win10 miałem zawsze to też macie u siebie? :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, potwierdzam te same "błędy" u siebie na 11. Nieudacznicy z Microsyfu w formie.

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...