Skocz do zawartości
Isharoth

Windows 11

Rekomendowane odpowiedzi

fb6d3a9727ccd.jpg

I o co tu chodzi? :lol2:

Edytowane przez ShadowMan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie składnik MSI Dragon Center konkretnie Turbo Lan Manager (czyli cFos w przebraniu) zgłaszał problemy z kompatybilnością.

Po wywaleniu aktualizacja się udała przy pomocy Asystenta aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, san_chez napisał:

Tutaj link, wygląda na finalną wersję: Download Windows 11 (microsoft.com) 

Nie inaczej !  To :respect: FINALNA wersja Windows 11 v21H2 (22000.194) - i nie może być inaczej w dniu światowej premiery Windows 11.

Tylko pobierać, instalować i...narzekać na widoczne zmiany.   :glaszcze:

...albo podniecać się...:sex:...nowym systemem !!!  Nówka nie śmigana to nie kilkuletni szrot.

:hahaha:

Edytowane przez Szpajza
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

I o co tu chodzi? :lol2:

Ale ten MS jakiś nie zdecydowany jest, jak dziewica przed pierwszym razem 😂 sami nie wiedzą czego chcą, biedacy się pogubili co spełnia a co nie spełnia ich wymagań i się motają...pewnie z FB chcą się dowiedzieć a ten nie działał lub dalej nie działa 😂

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie są pewni tu i tu ale czekam na uaktualnienie bo teraz PRZYGOTOWUJĄ DLA MNIE ten system :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, kadajo napisał:

Już na 11.

Na razie wszystko działa :D

Darmowych beta testerów zawsze dość. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, kadajo napisał:

A tam... :)

Próbowałeś instalować jakieś profesjonalne oprogramowanie, CADy itp, starsze gry? Bo jak jutube i przeglądarka to można używać. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Stjepan666 napisał:

Próbowałeś instalować jakieś profesjonalne oprogramowanie, CADy itp, starsze gry? Bo jak jutube i przeglądarka to można używać. :E

no ja pracuje normalnie juz jakis czas na win 11 i ArCADIA, eplan electric i jeszcze pare innych cudanczych do obliczen - bo czlowiek leniwy z natury jest xd 

Edytowane przez gruzin don Leonides

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś wie dlaczego mając 10700k, 32gb ram 3600mhz oraz 6900xt + 5 dysków ssd wyskakuje mi komunikat że mój komputer nie spełnia wymagań windows 11? Chciałem go sobie zainstalować jako aktualizację windows 10 ale niestety przez ten komunikat nie mogę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Bodzi3k napisał:

Ktoś wie dlaczego mając 10700k, 32gb ram 3600mhz oraz 6900xt + 5 dysków ssd wyskakuje mi komunikat że mój komputer nie spełnia wymagań windows 11? Chciałem go sobie zainstalować jako aktualizację windows 10 ale niestety przez ten komunikat nie mogę

Brak TPM 2.0 ?

• Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie wyłączony secure boot i tpm w biosie, sprawdź w apce co dokładnie nie pasuje ;)

20 minut temu, Stjepan666 napisał:

Próbowałeś instalować jakieś profesjonalne oprogramowanie, CADy itp, starsze gry? Bo jak jutube i przeglądarka to można używać.

A co tu ma nie działać, to zwykły patch do w10 nazwany nowym windowsem, można wchodzić day one bez problemu jak komuś nie przeszkadzają standardowe dla MS utrudnienia życia w interfejsie przy każdej premierze

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Ja uzywam do programowania i gier W11 od samego poczatku. Nic sie nie wywalilo, dziala stabilnie, OC z Ryzen Master tez mozna robic. Na plus coraz spojniej w oknach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Nie kazdy pracuje na cadach na domowym PC :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobrze, że jest stary Panel Sterowania.

Edytowane przez radier
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.06.2021 o 21:28, Isharoth napisał:

Na Reddicie już czytałem że fTPM działa nawet na Ryzenie 1600. Nie wiem jak jest z odpowiednikiem u Intela, ale chyba nie będzie aż tak źle. Pytanie czy Microsoft wprowadza to "bo tak", czy mają po prostu plan jakoś to wykorzystać.

Klucze Bitlockera tam siedza dla przykladu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Stjepan666 napisał:

Ale to nie jest jakiś nowy Windows żeby tak wszystko testować, tylko po prostu kolejna duża aktualizacja do 10, która nazywa się Windows 11. :E 

Nawet nie wiem czy ten nowy task scheduler w ogóle tu jest, czy dopiero ma być. Ogólnie 11 nie różni się mocno od 10, żeby były jakieś znaczące problemy z kompatybilnością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, radier napisał:

Bardzo dobrze, że jest stary Panel Sterowania.

Dobrze, ale marne jest to że Microsoft nie potrafi zrobić niczego nowego co byłoby sensowne, skoro wiele skrótów ustawień linkuje do starego panelu.

Dla mnie największy ból to brak możliwości personalizacji paska narzędzi - na którym robi się burdel i po prostu niewygodnie się pracuje.

Edytowane przez ZAQZAX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, sultan_kosmitow napisał:

Ja uzywam do programowania i gier W11 od samego poczatku

No...to już będzie...z kilka lat ? ..z dniem dzisiejszym ?  :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi