Skocz do zawartości
lis22

Marvel's Guardians of the Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Taki dobry ten nowy "Błąd" ?? Też się na niego wybieram ?

W sumie to dobry, taki tylko mały szczegół mnie zakuł w oczy, na końcu. Zrozumiesz jak sam doświadczysz ;)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja gier nie sprzedaję, biorę w końcu edycję Deluxe dla artbooka i steelbooka.

A jeśli tak to inna rozmowa - szanuję kolekcjonerów aczkolwiek sam nim nie jestem ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

W sumie to dobry, taki tylko mały szczegół mnie zakuł w oczy, na końcu. Zrozumiesz jak sam doświadczysz ;)

Wczoraj byłem, jako film całkiem fajny ale jako Bond to już niekoniecznie, głównie ze względu na mało scen akcji i zakończenie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Wczoraj byłem, jako film całkiem fajny ale jako Bond to już niekoniecznie, głównie ze względu na mało scen akcji i zakończenie ;)

Jest Ana de Armas a to już zawsze jakiś plus ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwisz się zdziwisz, ;) Ale fakt że Ana jest .. to plus ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pozytywnie ciągle nastawiony, tak jak ktoś pisał że to taki mass effect w świecie marvela, jakby to było w połowie tak dobre jak cześci 1-3 to bym sie dobrze pewnie bawił.  Postacie i humor na plus, różnorodność światów i muzyka na plus. Jedyne co mnie martwi to że walka będzie jednak monotonna a raczej że będzie jej za dużo i tutaj upatruje największy minus gry, no ale zobaczymy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie juz powoli FC6 zaczyna nudzic, akurat go skoncze i bedzie to do ogrania. Moze na PS5 bedzie w miare fajnie wygladac i dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja czekam na recki,nawet kody nvidi drogie.

ciekawe kiedy bedą, obstawiam poniedziałek dopiero, nie obraziłbym się na piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Oj zdziwisz się zdziwisz, ;) Ale fakt że Ana jest .. to plus ;)

A w Diune będzie Zendaya ? dlatego idę w piątek. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A w Diune będzie Zendaya ? dlatego idę w piątek. :D

Dune zdecydowanie lepsza od nowego Bonda ale Zimmer trochę zawodzi. W Bondzie Zimmer poległ na całej linii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A w Diune będzie Zendaya ? dlatego idę w piątek. :D

ja mam bilet na sobotę i to na wypasie w Heliosie Dream - 4k i atmos chyba tam mają ?

Jako fan Diuny mam pewne obawy (Momoa  jako Dunkan ) ale wizualnie po Blade Runnerze 2049 o stronę wizualna jestem spokojny.

Szkoda że raczej hitem nie będzie - obynakręcilii kontynuacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

ja mam bilet na sobotę i to na wypasie w Heliosie Dream - 4k i atmos chyba tam mają ?

Jako fan Diuny mam pewne obawy (Momoa  jako Dunkan ) ale wizualnie po Blade Runnerze 2049 o stronę wizualna jestem spokojny.

Szkoda że raczej hitem nie będzie - obynakręcilii kontynuacje...

Ja już początek widziałem, jest sieci cały film, to jest Part 1, podobno Vilevenue dostał już zielone światło na kontynuacje i jeszcze kolejną część, ale dobra nie róbmy offtopu bo to Strażnicy Galaktyki nie Diuna, tutaj czekam na Vol 3 z Zoe Saladaną ofc, czemu w tych grach nie mogą zatrudnić aktorów z filmów, tylko jakiś podrzędnych aktorów zatrudniają.

 

Suicide Squad z Margot Robbie, Strażnicy Galaktyki z Zoe Saladaną itd, wtedy bym grał.

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Mnie juz powoli FC6 zaczyna nudzic, akurat go skoncze i bedzie to do ogrania. Moze na PS5 bedzie w miare fajnie wygladac i dzialac.

Na OLED'zie wszystko dobrze wygląda ?

 

Ja jestem pozytywnie ciągle nastawiony, tak jak ktoś pisał że to taki mass effect w świecie marvela, jakby to było w połowie tak dobre jak cześci 1-3 to bym sie dobrze pewnie bawił.  Postacie i humor na plus, różnorodność światów i muzyka na plus. Jedyne co mnie martwi to że walka będzie jednak monotonna a raczej że będzie jej za dużo i tutaj upatruje największy minus gry, no ale zobaczymy :E

W kwestii fabuły ale na poziom Mass Effect się nie nastawiaj ?

 

O fabułę bym się nie martwił, współtworzył ją Dan Abnett, jeden z ojców komiksowych strażników, sagi "Anihilacja", "Anihilacja: Podbój", serii "Nova" i "Strażnicy Galaktyki", wszystkie serie współtworzył z Andym Lanningiem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Na OLED'zie wszystko dobrze wygląda ?

Dobrze by wyglądało jak bym w grze widział Dave Buatiste i Zoe Saladane, a nie jakiś randomów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

To się tylko Lordem będzie grało czy kim się chce?

Tak jak w Mass Effect Shepardem a reszta to pomocnicy 

 

Ja czekam na recki,nawet kody nvidi drogie.

To bierz na PS5 gra i tak robiona pod pada. Ograsz i pudło na OLX a kasa wraca do portfela 

 

Tylko Star-Lordem, reszta jako wsparcie.

Dokładnie ?

 

ciekawe kiedy bedą, obstawiam poniedziałek dopiero, nie obraziłbym się na piątek.

Na konsoli szybciej jak masz płytki :E

 

A w Diune będzie Zendaya ? dlatego idę w piątek. :D

 

 

Dune zdecydowanie lepsza od nowego Bonda ale Zimmer trochę zawodzi. W Bondzie Zimmer poległ na całej linii :)

 

 

ja mam bilet na sobotę i to na wypasie w Heliosie Dream - 4k i atmos chyba tam mają ?

Jako fan Diuny mam pewne obawy (Momoa  jako Dunkan ) ale wizualnie po Blade Runnerze 2049 o stronę wizualna jestem spokojny.

Szkoda że raczej hitem nie będzie - obynakręcilii kontynuacje...

 

 

Ja już początek widziałem, jest sieci cały film, to jest Part 1, podobno Vilevenue dostał już zielone światło na kontynuacje i jeszcze kolejną część, ale dobra nie róbmy offtopu bo to Strażnicy Galaktyki nie Diuna, tutaj czekam na Vol 3 z Zoe Saladaną ofc, czemu w tych grach nie mogą zatrudnić aktorów z filmów, tylko jakiś podrzędnych aktorów zatrudniają.

 

Suicide Squad z Margot Robbie, Strażnicy Galaktyki z Zoe Saladaną itd, wtedy bym grał.

Nie no Diuna bankowo też do obejrzenia nie ma innej opcji nawet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też lubię te filmy, ale w grze są jakieś randomy, Gamora w wykonaniu Zoe Saladany ma tak samo seksapil jak Harley Quinn w wykonaniu Margot Robbie, niestety te randomy tego nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Dune, wszyscy co maja możliwość KONIECZNIE zobaczyć w IMAX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Na Dune, wszyscy co maja możliwość KONIECZNIE zobaczyć w IMAX.

U mnie nie ma, zwykły Helios. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dobrze by wyglądało jak bym w grze widział Dave Buatiste i Zoe Saladane, a nie jakiś randomów.

Może będą skórki w DLC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Na konsoli szybciej jak masz płytki :E
 

 

Eh :E pisałem o reckach, jak bede mial płytki wcześniej to bede miał recki w piątek? ?  co do twojej drugiej odp żebym sie nie nastawiał na poziom fabuły jak w ME, napisałem że bede zadowolony jak będzie w połowie tak dobra, ale dzieki za ostrzeżenie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Eh :E pisałem o reckach, jak bede mial płytki wcześniej to bede miał recki w piątek? ?  

Jak będziesz miał płytki szybciej to Ci recki nie są już potrzebne bo sam ocenisz czy się podoba i na ile ?

 

 co do twojej drugiej odp żebym sie nie nastawiał na poziom fabuły jak w ME, napisałem że bede zadowolony jak będzie w połowie tak dobra, ale dzieki za ostrzeżenie!!

Nie liczę na to że fabuła tutaj będzie nawet w połowie tak dobra jak w Mass Effect ale może będzie niezła co i tak byłoby sporym osiągnięciem po Marvel's Avengers. Nie spodziewam się nic ponadto co mogliśmy doświadczyć już w Rise of the Tomb Raider ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...