Skocz do zawartości
lis22

Marvel's Guardians of the Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zamowiona na ps5, tylko dlatego ze byla mega tanio na ebayu wiec bez problemu po cenie zakupu sprzedam.

Jeszcze 2 tygodnie temu nawet nie mialem pojecia ze ma byc ta gra.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Kupujecie panowie na premierę??

Tak ale bezpiecznie w pudełku na XBOX SERIES X żeby w razie czego jak nie podejdzie można było łatwo i szybko odsprzedać. Oby gra była lepsza od Far Cry 6 to może tym razem uda mi się wytrwać do końca ?.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dzień wcześniej, bez kombinowania :E

Edytowane przez JeanPepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tak ale bezpiecznie w pudełku na XBOX SERIES X żeby w razie czego jak nie podejdzie można było łatwo i szybko odsprzedać. Oby gra była lepsza od Far Cry 6 to może tym razem uda mi się wytrwać do końca ?.

Ja tak samo chyba zrobię ?Far Cry już mi się znudził, zrobiłem na 80 % osiągnięć i już starczy.

Gdzie będziesz kupował? Bo widzę że też sobię ładnie liczą.W media ekspert za 270 zł jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tak samo chyba zrobię ?Far Cry już mi się znudził, zrobiłem na 80 % osiągnięć i już starczy.

Gdzie będziesz kupował? Bo widzę że też sobię ładnie liczą.W media ekspert za 270 zł jest.

Jeszcze nie wiem gdzie ale tam gdzie będzie najtaniej. Chcę po prostu pograć w przyzwoitego singla z fabułą w kosmosie bo od czasów trylogii Mass Effect nic sensownego o takiej tematyce nie było ale nie wiem czy się wciągnę. Filmy mi się podobały mam nawet na Blu-ray obie części. Jak się uda kupić BOX za te 239-249 zł będę zadowolony ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest mega dobre w konsolach, kupujesz, nie podoba się lub zagrasz więcej niż dwie godziny, to sprzedajesz z lekką stratą i tyle. Na pc jak kupisz to kupisz, i wtedy kupę można zrobić ?. A tworzenie nowego konta, dla nowej gry jak mi to pewien użytkownik polecał jakiś czas temu, to nie dla mnie.

Co do gry... Szajs w mojej opinii. SKS? brać pół żartem, pół serio. Miłego dnia ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tak ale bezpiecznie w pudełku na XBOX SERIES X żeby w razie czego jak nie podejdzie można było łatwo i szybko odsprzedać. Oby gra była lepsza od Far Cry 6 to może tym razem uda mi się wytrwać do końca ?.

Nie przeszedłeś nawet głównego wątku w FC6, ja jeszcze nie grałem, ale jest aż tak źle ? Jak już gram w gry Ubi to tylko tak je przechodzę, praktycznie tylko główny wątek, czy to AC, czy FC. Rzadko mi się to zdarza, ale w grach UBI już tak mam.

 

Właśnie to jest mega dobre w konsolach, kupujesz, nie podoba się lub zagrasz więcej niż dwie godziny, to sprzedajesz z lekką stratą i tyle. Na pc jak kupisz to kupisz, i wtedy kupę można zrobić ?. A tworzenie nowego konta, dla nowej gry jak mi to pewien użytkownik polecał jakiś czas temu, to nie dla mnie.

Co do gry... Szajs w mojej opinii. SKS? brać pół żartem, pół serio. Miłego dnia ?

Fakt, to jest super w konsolach, jakieś perełki do których będziesz wracał zostawiasz, a resztę przechodzisz i sprzedajesz z nieduża stratą.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie przeszedłeś nawet głównego wątku w FC6, ja jeszcze nie grałem, ale jest aż tak źle ? Jak już gram w gry Ubi to tylko tak je przechodzę, praktycznie tylko główny wątek, czy to AC, czy FC. Rzadko mi się to zdarza, ale w grach UBI już tak mam.

 

Grałem powoli i bez pośpiechu robiąc sobie przerwy (sesje po 3-4h) a i tak mnie znudziło. Przestałem czerpać przyjemność z gry i zaczęło robić się to  męczące więc nie czułem potrzeby ciągnąć tego dalej na siłę po to by na końcu zacząć marudzić. Far Cry 5 jeszcze dałem radę ograć i nawet podobał mi się ale 6 jest już nie dla mnie. Jak mam grać tylko po to żeby zaliczyć kolejny tytuł to już wolę obejrzeć jakiś dobry serial w tym czasie ?. Za chwilę będzie wysyp kolejnych nowości i szkoda mi czasu na rzeczy które nie zapewniają mi oczekiwanej rozrywki.

 

Właśnie to jest mega dobre w konsolach, kupujesz, nie podoba się lub zagrasz więcej niż dwie godziny, to sprzedajesz z lekką stratą i tyle. Na pc jak kupisz to kupisz, i wtedy kupę można zrobić ?. A tworzenie nowego konta, dla nowej gry jak mi to pewien użytkownik polecał jakiś czas temu, to nie dla mnie.

Co do gry... Szajs w mojej opinii. SKS? brać pół żartem, pół serio. Miłego dnia ?

Dokładnie tak jak mówisz wychodzą z podobnego założenia ?

 

 

Fakt, to jest super w konsolach, jakieś perełki do których będziesz wracał zostawiasz, a resztę przechodzisz i sprzedajesz z nieduża stratą.

Jest to dobra opcja bo zamiast topić te 180-250 zł po ograniu lub jak się nie podoba traci się te 50-60 zł na premierę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tak samo chyba zrobię ?Far Cry już mi się znudził, zrobiłem na 80 % osiągnięć i już starczy.

Gdzie będziesz kupował? Bo widzę że też sobię ładnie liczą.W media ekspert za 270 zł jest.

 

 

Jeszcze nie wiem gdzie ale tam gdzie będzie najtaniej. Chcę po prostu pograć w przyzwoitego singla z fabułą w kosmosie bo od czasów trylogii Mass Effect nic sensownego o takiej tematyce nie było ale nie wiem czy się wciągnę. Filmy mi się podobały mam nawet na Blu-ray obie części. Jak się uda kupić BOX za te 239-249 zł będę zadowolony ? 

Ale cena, to ja jednak mega tanio bo za £36 na ps5 :D 

No ale ile byscie nie zaplacili sprzedacie za niewiele mniej i tak, wiec w miare bezpieczny zakup na konsole.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tu auto aim kłuje w oczy

Z miejsca to będzie pierwsza rzecz jaką wył. Ja nie ODIN85 i ogarniam pada nawet jak gram na PC to go podpinam ?

 

 

Ale cena, to ja jednak mega tanio bo za £36 na ps5 :D 

No ale ile byscie nie zaplacili sprzedacie za niewiele mniej i tak, wiec w miare bezpieczny zakup na konsole.

Ile by to nie kosztowało to zawszę spora część gotówki wraca do portfela więc ryzyko spalenia pieniędzy jest dosyć niskie nawet jak recenzje będą sypać na lewo i prawo 8 na 10 a gra realnie będzie średniakiem na 7 to i tak bez żadnego wysiłku znajdzie się chętny który kupi BOX te kilka dyszek taniej ?

 

Ja mam zamowiona na ps5, tylko dlatego ze byla mega tanio na ebayu wiec bez problemu po cenie zakupu sprzedam.

Jeszcze 2 tygodnie temu nawet nie mialem pojecia ze ma byc ta gra.

Jeszcze większe zaskoczenie będzie jak gra na którą nikt nie czekał okaże się dobra :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Jeszcze większe zaskoczenie będzie jak gra na którą nikt nie czekał okaże się dobra :E

star-wars-surprise.gif

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania do gry z wł. RT

Minimalne wymagania (niskie detale, 1080p, wysokie ustawienia ray tracingu)

  1. Procesor: Intel Core i5-9400 / AMD Ryzen 5 2600
  2. Karta graficzna: Nvidia GeForce RTX 2060 z 6 GB pamięci
  3. Pamięć RAM: 16 GB
  4. Miejsce na dysku: 80 GB
  5. System operacyjny: Windows 10 64-bit
  6. Procesor: Intel Core i5-4460 / AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz
  7. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 570 z 6 GB pamięci
  8. Pamięć RAM: 8 GB
  9. Miejsce na dysku: 80 GB
  10. System operacyjny: Windows 10 64-bit

Wysokie wymagania (wysokie detale, 1440p, bardzo wysokie ustawienia ray tracingu)

  1. Procesor: Intel Core i5-10600 / AMD Ryzen 5 3600X
  2. Karta graficzna: Nvidia GeForce RTX 3070 z 8 GB pamięci
  3. Pamięć RAM: 16 GB
  4. Miejsce na dysku: 80 GB
  5. System operacyjny: Windows 10 64-bit

Wymagania ultra (detale ultra, 1080p, ultra ustawienia ray tracingu)

  1. Procesor: Intel Core i5-10700 / AMD Ryzen 5 3700X
  2. Karta graficzna: Nvidia GeForce RTX 3080 z 10 GB pamięci
  3. Pamięć RAM: 16 GB
  4. Miejsce na dysku: 80 GB
  5. System operacyjny: Windows 10 64-bit

RTX3080 z RT na Ultra do 1080p ?? Grubo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

To ma mieć Rt?:o

Zawsze tak gram w exy na Ps5?

Tak jak gameplaye na tubie... Zero przyjemności, gra się przechodzi sama, ale taki styl masz, więc nie neguję, tylko żałosne to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ok przekonaliście mnie?

Screenshot-20211021-132820466-1.jpg

Ładna cena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Preload na pc jak zwykle nie wiadomo kiedy?

Ja pewnie i tak będę musiał wszystko pobrać z neta żeby mieć ulepszoną wersję dla XBOX SERIES X i nawet gra na płycie niewiele tutaj zmieni więc łączę się z Tobą w bólu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...