Skocz do zawartości
lis22

Marvel's Guardians of the Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Element Wojny napisał:

skąd ten klucz za 160 zł ? Argentyna ? 

 

W dniu 22.10.2021 o 13:12, JeanPepin napisał:

A w którym sklepie taka cena? Bo taniej niż na cdkeys nie widziałem (179 zibla)

 

W dniu 22.10.2021 o 13:27, ODIN85 napisał:

To byla kod nvidi z Rtx 30xx.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, lis22 napisał:

Mam takie off topowe pytanko bo nie wiem, w którym dziale zapytać: zna się Ktoś na tabletach graficznych?

Kupiłem sobie XP-PEN Artist 22R PRO i od początku mam z nim same problemy ...

W czym problem? Kiepsko robi LOD-a?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

Jest i recenzja od PurePC 

34433

Recenzje Marvel: Strażnicy Galaktyki – Eidos Montreal zaserwowało solidnie zrealizowaną grę o ciekawej fabule https://www.purepc.pl/recenzje-marvel-straznicy-galaktyki-eidos-montreal-zaserwowalo-solidnie-zrealizowana-gre-o-ciekawej-fabule

To raczej nie jest ich recenzja, tylko wpis o recenzjach z innych stron ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

To raczej nie jest ich recenzja, tylko wpis o recenzjach z innych stron ;) 

Też prawda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet tego nie tykam :E Tak zajrzałem co tu spamicie w temacie, nic ciekawego w tej grze dla siebie nie widzę.

  • Haha 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sideband napisał:

Jutro dostaniecie też stery do tej gry :szczerbaty:

I co gra na nich będzie lepiej działać?

2 minuty temu, lukadd napisał:

Ja nawet tego nie tykam :E Tak zajrzałem co tu spamicie w temacie, nic ciekawego w tej grze dla siebie nie widzę.

Bo to nie ambitny indor tylko kolejne AAA :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

Ja nawet tego nie tykam :E Tak zajrzałem co tu spamicie w temacie, nic ciekawego w tej grze dla siebie nie widzę.

Gra wydaje się być fajna w kontekście czysto fabularnym, ale zbyt liniowa jak na moje standardy - nie ma w ogóle żadnych misji pobocznych, nie ma żadnej eksploracji czy możliwości zwiedzania planet. Ja rozumiem że ta gra fabułą GŁÓWNĄ stoi ale bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, hennepin napisał:

W czym problem? Kiepsko robi LOD-a?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, hennepin napisał:

W czym problem? Kiepsko robi LOD-a?

 

9 minut temu, Element Wojny napisał:

:sex:

Ach te słynne LOD'y bez nich żaden temat nie może istnieć ?

 

Teraz, ODIN85 napisał:

Są za to wybory moralne.

Pytanie tylko czy wybory mają jakieś konsekwencje czy są iluzoryczne jak te z Cyberpunk 2077 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ODIN85 napisał:

Są za to wybory moralne.

Które na nic nie wpływają w kontekście całości, jedynie na to czy w danej lokacji jakaś walka odbędzie się bądź nie, ewentualnie czy będzie dla Ciebie trudniejsza. 

Niemały wpływ na pozytywny odbiór warstwy narracyjnej mają też pojawiające się dość często podczas dialogów wybory. Naturalnie nie pełnią one tak istotnej funkcji jak w Mass Effectach, jednak nie są też zaledwie kosmetycznym dodatkiem jak np. w Titanfallu 2. Nie prowadzą do różnych zakończeń, ale mogą zmienić przebieg wybranych sekwencji, np. oszczędzić nam paru cięższych walk podczas finałowej bitwy.
Źródło: https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=14546

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Tak mają.

No i gitara 

9 minut temu, Element Wojny napisał:

Gra wydaje się być fajna w kontekście czysto fabularnym, ale zbyt liniowa jak na moje standardy - nie ma w ogóle żadnych misji pobocznych, nie ma żadnej eksploracji czy możliwości zwiedzania planet. Ja rozumiem że ta gra fabułą GŁÓWNĄ stoi ale bez przesady.

Ale to nie miał być klon Mass Effect. To że gra jest w recenzjach porównywana do ME nie należy tak do tego podchodzić. Planety są tylko fabularne nie ma swobodnej eksploracji ale to nie oznacza że nie będą ciekawie wyglądać.

4 minuty temu, Element Wojny napisał:

Które na nic nie wpływają w kontekście całości, jedynie na to czy w danej lokacji jakaś walka odbędzie się bądź nie, ewentualnie czy będzie dla Ciebie trudniejsza. 

Niemały wpływ na pozytywny odbiór warstwy narracyjnej mają też pojawiające się dość często podczas dialogów wybory. Naturalnie nie pełnią one tak istotnej funkcji jak w Mass Effectach, jednak nie są też zaledwie kosmetycznym dodatkiem jak np. w Titanfallu 2. Nie prowadzą do różnych zakończeń, ale mogą zmienić przebieg wybranych sekwencji, np. oszczędzić nam paru cięższych walk podczas finałowej bitwy.
Źródło: https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=14546

Trochę szkoda mogliby więcej czerpać z Mass Effect pod tym względem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, azgan napisał:

Ale to nie miał być klon Mass Effect. To że gra jest w recenzjach porównywana do ME nie należy tak do tego podchodzić. Planety są tylko fabularne nie ma swobodnej eksploracji ale to nie oznacza że nie będą ciekawie wyglądać.

Ale ja nie twierdzę że nie będą ciekawie wyglądać - ze screenów widziałem że wyglądają naprawdę nieźle ! Po prostu zbyt wiele ograniczeń, ja naprawdę lubię eksplorować. 

6 minut temu, azgan napisał:

Trochę szkoda mogliby więcej czerpać z Mass Effect pod tym względem 

Absolutnie się z Tobą zgadzam. Ta gra była u mnie pewniakiem bo w życiu nie przypuszczałem że nie będzie misji pobocznych czy eksploracji, byłem wręcz pewny że z każdym towarzyszem będziemy mieli jakiś fajny dedykowany side quest do ogrania czy jakąś fajną akcję do zrobienia a tu taki zonk. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

No to kolejna gra nie dla Ciebie?

No niestety. Trochę wkurzające bo to ostatnia gra na którą czekałem w tym roku, z drugiej zaś strony jest tak krótka że ograłbym ją w parę dni... pozostaje szukać dalej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb59 napisał:

Drogo jak na "około 12h gry". ?

Zainteresowała mnie gra, ale spokojnie czekam jak cena będzie w okolicach 100zł, mam w co grać, ewentualnie lekko ponad 100zł. Kilka dni i zobaczymy recki na YT i opinie na steamie i te najważniejsze z naszego forum ?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no drogo ?Z tego co patrzyłem na xsx najtaniej mają w media ekspert za 269 zł Z kolei w media markt już za 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra z tego co czytam może podzielić los Resident Evil Village, czyli dobra gra ale cena na premierę zbyt wygórowana względem ogólnego contentu oraz długości czasu zabawy jaki oferuje - może się mylę, może nie - kwestia gustu ale póki co tak to wygląda.

@ODIN85 zrobił dobry deal za 160zł - tyle można jeszcze zapłacić na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Element Wojny napisał:

Na CDKeys kosztuje 185zł. 

no to podnieśli cene po reckach :Ecały czas było 179 z groszami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, afrikan napisał:

A no drogo ?Z tego co patrzyłem na xsx najtaniej mają w media ekspert za 269 zł Z kolei w media markt już za 300 zł.

Ograsz i sprzedaż pudełko ile na tym stracisz 50-60 zł? Bardziej by bolało gdybyś kupił na PC i utopił te 160-250 zł. Jak gra Ci się spodoba i będziesz chciał ją na stałe to kupisz sobie na wyprzedaży lub w jakiejś promocji a na premierę tytuł zaliczony ?

WqLeQz6

Ostatnio Far Cry 6 tak sprzedałem i kasa jest na kolejny nowy tytuł więc wierzę że Ty też dasz radę ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyndzie ino te sandboksy, pieronie! Już tym rzygom! I te znaczniki, jakby gołymbie na mapa narobiły.

<wychodzi dopracowana, chwalona, liniowa gra, z bardzo dobrze poprowadzoną fabułą i staranną narracją, niezłym gameplaye'm i humorem, polskim dubbingiem>

Nie no, dejcie pokój, co to za szajs, na hasiok z tym, kaj wybory moralne, kaj swoboda, jo chca sie poszwyndać po placu, połazić bez celu, porobić jakieś gównno zadania podoczne, a ni tylko fabuła i fabuła...

???

Ambitni gracze, fani Automaty - lubią to!

Edytowane przez Zas
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na necie piszą, że wersja PC jest w najgorszym stanie - dziwne bo Corle chwalił ale On ma, chyba RTX 3080 ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On Ci wszystko pochwali aby tylko wyświetlenia się zgadzały, to jest najgorszy możliwy typ pasożyta na yt - przechodzi tylko gry jak automat i aby jak najszybciej by na następnych nowościach nabijać wyświetlenia.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...