Skocz do zawartości
lis22

Marvel's Guardians of the Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

Od siebie jeszcze dodam że gra bardzo dużo zyskuje na OLED'zie zwłaszcza z HDR który jest dobrze zaimplementowany w tym tytule. Udźwiękowienie to jest też TOP'ka i bardzo fajnie zrobili tego ATMOSA ?.

35 minut temu, afrikan napisał:

 

A jak Azgan u ciebie gierka idzie,który rozdział ? ? 

 

8 rozdział i robię sobie przerwę bo wczoraj nocka była już zarwana :E

35 minut temu, afrikan napisał:

Flurwa chyba nikt się nie spodziewał ?

No mówiłem że teksty są genialne a Rocket to w zasadzie zawsze jak otwiera paszczę jest zabawnie :hahaha:

Postacie są dobrze napisane i między misjami chętnie z nimi gadam na statku podobnie jak robiłem to w Mass Effect ?

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, afrikan napisał:

 

Edit:na weekend będzie już można chyba na olx wrzucić to się sprzeda jeszcze za 200 zł może ?

Nie wiem czy nie będę przechodzić 2 raz ale z innymi wyborami bo gra mi się na prawdę podoba. Bez problemu sprzedaż za te 200 PLN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, azgan napisał:

Nie wiem czy nie będę przechodzić 2 raz ale z innymi wyborami bo gra mi się na prawdę podoba. Bez problemu sprzedaż za te 200 PLN ?

A faktycznie są jakieś zmiany w grze,zależnie od wybranych decyzji?

Ja jeszcze właśnie myślę czy sprzedawać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, azgan napisał:

Nie wiem czy nie będę przechodzić 2 raz ale z innymi wyborami bo gra mi się na prawdę podoba. Bez problemu sprzedaż za te 200 PLN ?

No te inne wybory tez mnie intryguja, ale nie wiem czy bede przechodzil drugi raz.

Przed chwila wylaczylem, dotarlem i troche pozwiedzalem Knowhere, robi wrazenie wizualnie, az bym chcial to na pc z rt zobaczyc. Te kolory i oswietlenie, naprawde wow.

Ps5 nawet w performance tutaj kuleje, zdecydowanie brakuje vrr, ale dla nacieszenia oka w trakcie zwiedzania i tak przelaczylem sie na quality. O dziwo przy quality wydajnosc az tak sie nie ubila w tej lokacji jak przy performance.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego to przyrównać rozgrywkowo? Bo ja generalnie nie trawię hamburgerowych komiksów, więc totalnie nie śledziłem.

Asasyn? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sheeneek napisał:

No te inne wybory tez mnie intryguja, ale nie wiem czy bede przechodzil drugi raz.

 

Jak dadzą jakiś dodatek fabularny to będzie motywacja do ogrania 2 raz z innymi wyborami.

6 godzin temu, Sheeneek napisał:

 

Przed chwila wylaczylem, dotarlem i troche pozwiedzalem Knowhere, robi wrazenie wizualnie, az bym chcial to na pc z rt zobaczyc. Te kolory i oswietlenie, naprawde wow.

 

To "miasto" jak Omega z Mass Effect 2 warto tam kupić kilka rzeczy baa nawet jest lalka dla Gamory :E do jej kolekcji. W tej lokacji już SSR robią robotę ale pewnie z RT te odbicia jeszcze lepiej by wyglądały. Oświetlenie z HDR na OLED'ZIE zrywa skalpa ?.

6 godzin temu, Sheeneek napisał:

 

Ps5 nawet w performance tutaj kuleje, zdecydowanie brakuje vrr, ale dla nacieszenia oka w trakcie zwiedzania i tak przelaczylem sie na quality. O dziwo przy quality wydajnosc az tak sie nie ubila w tej lokacji jak przy performance.

Na XSX gra działa elegancko ale ja gram w trybie jakości. Klateczki trzyma, rozdzielczość jest wysoka (jak na moje oko natywne 2160p), textury żyleta (ostre i szczegółowe), dobre filtrowanie i graficznie w całokształcie cieszy oko. Tryb performance też sprawdzałem na chwilę i VRR działa dzięki czemu jest masełko.

6 godzin temu, afrikan napisał:

A faktycznie są jakieś zmiany w grze,zależnie od wybranych decyzji?

Nie wiem bo nie mam jak sprawdzić za pierwszym podejściem do gry ale odnoszę wrażenie że są różnice. Nie chcę podawać przykładów żeby nie walić spoilerów.

6 godzin temu, afrikan napisał:

 

Ja jeszcze właśnie myślę czy sprzedawać ?

Jak się podoba to zawsze można kupić na wyprzedaży albo w jakiejś promocji a gra na premierę będzie zaliczona. Kasa się przyda na kolejne gry, nie ma sensu jej mrozić w pudełku ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ODIN85 napisał:

Ff15.

A wiesz, że mam podobne skojarzenia jeśli chodzi o walke ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka moze i troche ja przypomina, ale reszta to juz nie.

8 godzin temu, crush napisał:

Do czego to przyrównać rozgrywkowo? Bo ja generalnie nie trawię hamburgerowych komiksów, więc totalnie nie śledziłem.

Asasyn? 

Chodzenie i zwiedzanie korytarzowe jak tlou, klimatem mi troche przypomina last jedi, filmowoscia the order. Do tego dochodzi ciagle gadanie miedzy czlonkami druzyny z jajem jak bad company.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Userkamil napisał:

A wiesz, że mam podobne skojarzenia jeśli chodzi o walke ;)

 

23 minuty temu, Sheeneek napisał:

Walka moze i troche ja przypomina, ale reszta to juz nie.

 

Walka faktycznie podobna pytanie tylko czy to dobrze czy źle ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, azgan napisał:

Walka faktycznie podobna pytanie tylko czy to dobrze czy źle ??

Gdyby nie fabula i kreacja swiata to dla tej walki zostawil bym ja wp...u. To najslabszy element gry, jest poprostu nudna. Walisz po kolei specjalami od kompanow i swoimi i ciagle palec na spuscie, jest kompletnie nie taktyczna i ciagly chaos.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, trochę to tak wyglądało, za duży chaos, z drugiej strony jak specjali jest sporo, to może nie jest tak źle jak piszecie... w końcu w ME 1-3 było podobnie, tylko ze bez tego chaosu z FF no i jednak ze zmianą broni... te pistolety można ulepszać i dochodzą nam jakieś własne skille?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Zas napisał:

No, trochę to tak wyglądało, za duży chaos, z drugiej strony jak specjali jest sporo, to może nie jest tak źle jak piszecie... w końcu w ME 1-3 było podobnie, tylko ze bez tego chaosu z FF no i jednak ze zmianą broni... te pistolety można ulepszać i dochodzą nam jakieś własne skille?

Tak, broń ulepszasz i dochodzą później nowe umiejętności 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Zas napisał:

No, trochę to tak wyglądało, za duży chaos, z drugiej strony jak specjali jest sporo, to może nie jest tak źle jak piszecie... w końcu w ME 1-3 było podobnie, tylko ze bez tego chaosu z FF no i jednak ze zmianą broni... te pistolety można ulepszać i dochodzą nam jakieś własne skille?

W ME system oslon i walki z dystansu robilo spora roznice, walka byla bardziej taktyczna. Tu masz areny, dosc male i wszyscy biegaja po niej non stop. 

Oczywiscie na plus robi to walke bardziej dynamiczna tyle jak dla mnie taka dynamika i konrolowanie kompanow srednio sie spisuje w praktyce, moze gdyby dali pauze przy wydawaniu komend kompanom duzo by to pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lis22 napisał:

Na statku można sobie zmieniać piosenki ;)

Zdaje sobie z tego sprawę :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się wciągnąłem, nie mogę od rana się oderwać, flurwa jakie to jest zajepiste. Gram z polskim dubbingiem i humor jest jednak przedni, co do eksploracji to nie jest tak jak się element obawiał, masz ukryte znajdzki, notatki, stroje, trochę trzeba powęszyć po lokacjach żeby je znaleźć.

Autorzy też trochę czerpią z gier Naughty Dog, poziom szczegółowości jest absurdalny w zamkniętych lokacjach jak w grach od ND czy ostatnio Insomniac.

Edytowane przez hennepin
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj jak siadłem to mi wyszło 10 h gry ? Gierka rozkręca się powoli,ale potem wciąga jak bagno ?

Chyba prędko nie zagramy w coś tak dobrego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej
Czy wy też tak macie w sterowaniu na pc, że czasem klawisze lub podwójne kliknięcie myszka np przy strzale ( żeby oddać potężny strzał ) działa to wszystko z opóźnieniem, lub czasem nie chce załapać i trzeba drugi raz klikać, naciskać ?

Frustruje mnie to troche :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, hennepin napisał:

Ale się wciągnąłem, nie mogę od rana się oderwać, flurwa jakie to jest zajepiste. Gram z polskim dubbingiem i humor jest jednak przedni, co do eksploracji to nie jest tak jak się element obawiał, masz ukryte znajdzki, notatki, stroje, trochę trzeba powęszyć po lokacjach żeby je znaleźć.

Autorzy też trochę czerpią z gier Naughty Dog, poziom szczegółowości jest absurdalny w zamkniętych lokacjach jak w grach od ND czy ostatnio Insomniac.

Widzę że flurwa się spodobało ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, afrikan napisał:

Ja wczoraj jak siadłem to mi wyszło 10 h gry ? Gierka rozkręca się powoli,ale potem wciąga jak bagno ?

Chyba prędko nie zagramy w coś tak dobrego.

No to cieszę się że Ci "posmakowało" ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie najlepsze teksty są o rzucaniu Rocketem i o raporcie dla psa ;)

Trochę szkoda, że fabularnie gra stoi w rozkroku - nie jest to ani wersja komiksowa, ani filmowa, tylko coś pomiędzy, taki miks a wolałbym czystą wersję komiksową. W komiksach Strażnicy Galaktyki nie byli jakimiś drobnymi przestępcami, itp. Po dwóch falach Anihilacji Peter Quill uznał, że trzeci raz coś takiego już się nie może powtórzyć i że naszej Galaktyce potrzebne są siły szybkiego reagowania, które będą zapobiegać zagrożeniom Kosmicznym i które będą "kopać tyłki" wszystkim, którzy zechcą ją zaatakować. W skład drużyny wchodził Peter Quill alias Star-Lord, Rocket Raccon, Groot ( w tym czasie w doniczce po akcji Anihilacji Conquest ), Drax, Gamora, Adam Warlock, Mantis i Cosmo, w drugim zeszycie do zespołu doszedł Major Victory, przywódca Strażników Galaktyki z 22 wieku, który posiada tarczę Kapitana Ameryki. Zwykle drużyna dzieliła się na dwie grupy i podróżowała poprzez korę  Celestianina w Knowhere, gdzie pies Cosmo był szefem ochrony i wysyłał Strażników na akcje za pomocą paszportów.

Jeśli idzie o Venoma to parę lat temu był taki skład Strażników;

GARGAL2013014cov.jpg

image11.jpg?resize=1050,700

Nie jest to Eddie Brock, tylko Flash Thompson, dręczyciel Petera Parkera ze szkoły, który po utracie nóg w wojsku został Agentem Venomem.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, azgan napisał:

No to cieszę się że Ci "posmakowało" ?

Mało powiedziane ?Gra jest wyflurwista ?

Ale niestety koniec zbliża się nie ubłagania ?Już mam na liczniku 15 h i 14 rozdział.

Dawno już tak nie martwiłem się że gierka się kończy ? 

Edit:Teraz jak skończę MGOG  to chyba w końcu się wezmę za mass effect Andromeda bo jeszcze nigdy nie grałem.

Edytowane przez afrikan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, ODIN85 napisał:

A się każdy mnie czepiał jak to w każdej grze można tylko fabułę robić i się dobrze przy tym bawić:red:

Bo wiele gier daje wiecej niz tylko glowna sciezka, tu akurat tylko taka jest.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...