Skocz do zawartości
lis22

Marvel's Guardians of the Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to jest tak, że początkowe "ochy i achy" ogólnie w grach po kilkunastu dniach od premiery z reguły ustępują miejsca trzeźwej, surowej weryfikacji i wychodzą powoli wszelakie grzeszki i problemy, nie ma co wieszać psów tylko na Strażnikach bo takie mamy czasy. Nie od parady takie The Medium zostało zapomniane już po miesiącu od premiery, a to tylko przykład.

Tu nie chodzi o narzekanie dla sportu tylko o racjonalne spojrzenie, dzielenie się opiniami oraz konstruktywną krytyką, wyciąganie wniosków lub nie i dalsze pakowanie po 250zł w gry, które robią z graczy idiotów a ci jeszcze głośno klaszczą.

Edytowane przez caleb59
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ODIN85-13 napisał:

3 dni temu byli niezdecydowani Ci co krytykują. Ci co grają nie psioczą.

Odin twoja kariera na tym forum dobiegła końca. Albo zmień nick i zacznij pisać normalnie albo nie rób bajzlu i zmień forum.

Ja np. uważam ze ta gra nie ma wcale ładnej grafiki ale nie wchodzę tu i nie wyzywam od debili kogoś kto uważa inaczej.

Edytowane przez kadajo
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, lis22 napisał:

 

Nie będę słuchał narzekań jakiegoś debila z internetu, skoro gra mi się podoba

Proponuje sobie zalożyć prywatne forum - wtedy będziesz mógł wprowadzić pełną dyktaturę i zero wolności słowa oraz wyrażania swoich opinii :E 

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caleb59

Ty krytykujesz wszystko jak leci a Ubisoft to chyba Twój wróg narodowy ;)

Ja nawet nie zauważyłem, że w grze są sekwencje QTE, głównie widzę je w momencie, gdy zdobywamy nowy żywioł do pistoletów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dawidoxx napisał:

Fabuła skończona i daje solidne 8/10.. pod koniec gry walka robi się już strasznie męcząca i przez większość walki panuje  spory chaos, ale za to fabuła/humor nadrabia wszystko ;) 

Skończyłem w jakieś niecałe 15h

 

Jeszcze nie skończyłem ale jestem już blisko i też tak oceniam ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Jeszcze nie skończyłem ale jestem już blisko i też tak oceniam ?

Mi się ogólem podoba - nie jest to tytuł idealny, ale grało mi się przyjemnie :) 
Błedów pare było.. najgorzej wypada walka - mogli to jednak jakoś bardziej ogarnąć.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85-13 napisał:

Tak to jest jak się po yt ocenia.

Ja nie oceniam po YT. Zresztą, nie chce mi się po raz setny tłumaczyć ze dobrze nagrana rozgrywka nawet na YT nie będzie zbyt odbiegać od tej generowanej w RT. Zawsze, zawsze jak ktoś coś złego napisze o grafice to zaraz się pojawiają głupie teksty ze to trzeba widzieć live żeby docenić. Bzdura na resorach jak coś wygląda dobrze to będzie wyglądało dobrze nawet na filmiku YT w 4k czy 8k jeśli dobrze będzie nagrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

Mi się ogólem podoba - nie jest to tytuł idealny, ale grało mi się przyjemnie :) 
Błedów pare było.. najgorzej wypada walka - mogli to jednak jakoś bardziej ogarnąć.

Zgadzam się ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lis22 napisał:

caleb59

Ty krytykujesz wszystko jak leci a Ubisoft to chyba Twój wróg narodowy ;)

Ja nawet nie zauważyłem, że w grze są sekwencje QTE, głównie widzę je w momencie, gdy zdobywamy nowy żywioł do pistoletów.

Wróg narodowy? Co to za twór? :E

Co jak co ale ubisoft przez lata zapracował na swoją markę. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

Ja nie oceniam po YT. Zresztą, nie chce mi się po raz setny tłumaczyć ze dobrze nagrana rozgrywka nawet na YT nie będzie zbyt odbiegać od tej generowanej w RT. Zawsze, zawsze jak ktoś coś złego napisze o grafice to zaraz się pojawiają głupie teksty ze to trzeba widzieć live żeby docenić. Bzdura na resorach jak coś wygląda dobrze to będzie wyglądało dobrze nawet na filmiku YT w 4k czy 8k jeśli dobrze będzie nagrany.

 Są filmiki z takiego DCS na youtube które to cięzko odróżnić od normalnych nagrań więc to już wiele mówi. Sam bitrate potrafi zepsuć filmik ale łatwo idzie znaleźć dobrą jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o błędy to najgorsze były te podesty, które miał podnieść Groot, bo postać się na nich nie chciała utrzymać oraz raz miałem, że nie odpalił mi się skrypt, przeniosło mnie za drzwi ale bez możliwości ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, caleb59 napisał:

Bo to jest tak, że początkowe "ochy i achy" ogólnie w grach po kilkunastu dniach od premiery z reguły ustępują miejsca trzeźwej, surowej weryfikacji i wychodzą powoli wszelakie grzeszki i problemy, nie ma co wieszać psów tylko na Strażnikach bo takie mamy czasy. Nie od parady takie The Medium zostało zapomniane już po miesiącu od premiery, a to tylko przykład.

Mowiac o tej grze jak widzisz poczatkowe "ochy i achy" po jej ukonczeniu dalej pozostaja na miejscu. To jest dobra gra, a to ze ma swoje wady to nic odkrywczego. Oczywiscie ze ta gra bedzie zapomniana za jakis czas, nikt to o arcydziele nie mowi, jedynie to ze mimo swojej prostoty dobrze bawi.

Kwestia podejscia, gry sa dla rozrywki i szukajac problemow na sile je znajdziesz. A gosciu z tego filmiku pierdzieli jak gdyby ameryke odkryl, kazdy kto w ta gre zagral widzi jaka jest. Argument oglupiania odbiorcy jest poprostu debilny, jak ktos chce wysilic szare komorki szachy proponuje a nie gry.

Bo przy takim podejsciu to trzeba bylo by sie odciac od wieksosci popkuktury.

14 minut temu, caleb59 napisał:

Tu nie chodzi o narzekanie dla sporty tylko o racjonalne spojrzenie, dzielenie się opiniami oraz konstruktywną krytyką, wyciąganie wniosków lub nie i dalsze pakowanie po 250zł w gry, które robią z graczy idiotów a ci jeszcze głośno klaszczą.

A co filmy robia? Przestaniesz ogladac filmy, seriale i tv? Z tym argumentem mozna latwo zamknac caly rynek gier rowniez, i dlatego taka argumentacja mija sie z celem sama w sobie.

Tutaj dostajesz calkiem fajna opowiesc, a to czy jest warta swojej ceny to juz kwestia indywidualna. Osobiscie 250 bym nie zaplacil za ta gre, dlatego kupuje na konsole gdzie odsprzedaje i realny koszt tej rozrywki to cena 2 biletow do kina/4 browarow w barze, i mi to pasuje.

 

Edytowane przez Sheeneek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85-13 napisał:

Czyli zostają Ci tylko solsy i rogale bo w każdej grze masz teraz masę ułatwiaczy.

Bo wybierasz gry z jednego worka ;) Zapraszam do DCSa :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dawidoxx napisał:

Co to Za odiny 1-13 :E to jakiś Odin-T-1000? :D 

Rozmnaza sie w trybie ekspresowym :) Szybciej niz covid

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lis22 napisał:

caleb59

Ty krytykujesz wszystko jak leci a Ubisoft to chyba Twój wróg narodowy ;)

Ja nawet nie zauważyłem, że w grze są sekwencje QTE, głównie widzę je w momencie, gdy zdobywamy nowy żywioł do pistoletów.

Jeśli chodzi stricte o Ubisoft to krytykuję i zawsze będę coś co nie prezentuje sobą jakości oraz wykonania technicznego na poziomie pieniędzy jakie trzeba wydać na dany tytuł. Są też dobre gry od Ubisoftu jak np. seria Ghost Recon czy Splinter Cell.

Nawet ten nowy Far Cry 6 - widzę ułomności w mechanikach tej gry, widzę bugi ale i tak gra jest w 10x lepszym stanie technicznym niż Valhalla czy WD Legion.

Problemem w Ubisofcie jest moim zdaniem rozstrzał ich siedzib po całym świecie i każda ekipa robi poszczególne moduły do danej gry, potem inna ekipa scala to w jedność a Ubisoft Kijów robi port na PC i to przez ten łańcuch zależności robią się problemy w ich grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, kadajo napisał:

Ja np. uważam ze ta gra nie ma wcale ładnej grafiki

Serio? Ja uważam, że jest obłędna, świetny design lokacji, mimika twarzy, animacje, wszystko bardzo ładnie wygląda. A mam takie wrażenie nie grając jeszcze w grę. 

Świat:

51633033679_5387e67df6_o.png

Marvel-s-Guardians-of-the-Galaxy-2021102

Postacie:

YiZzlw8.jpg

4zgIlqy.jpg

 

 

Marvel-s-Guardians-of-the-Galaxy-2021102

Marvel-s-Guardians-of-the-Galaxy-2021102

 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wu70 napisał:

Bo wybierasz gry z jednego worka ;) Zapraszam do DCSa :D

Jak mu na polski przetłumaczysz to moze :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, dawidoxx napisał:

Co to Za odiny 1-13 :E to jakiś Odin-T-1000? :D 

Jak z Terminatora. :E  i'll be back. :E 

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sheeneek napisał:

Tutaj dostajesz calkiem fajna opowiesc, a to czy jest warta swojej ceny to juz kwestia indywidualna. Osobiscie 250 bym nie zaplacil za ta gre, dlatego kupuje na konsole gdzie odsprzedaje i realny koszt tej rozrywki to cena 2 biletow do kina/4 browarow w barze, i mi to pasuje.

 

Wiesz, że przez takie akcje zaciera Ci się realny osąd sytuacji bo zawsze wiesz, że kupisz i w razie czego sprzedasz sobie płytkę - inaczej byś śpiewał i był ostrożniejszy gdybyś kupował gry na PC i przypisywał je na stałe do konta.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zapominacie że gra to po prostu gra, czyli rozrywka - to nie jest dzieło, które ustawimy w muzeum dla potomnych, tylko produkt rozrywkowy.

Podobnie było z książkami czy z filmami, to nie zdobywcy literackiego Nobla cieszyły się największą poczytalnością, tylko powieści drukowane w odcinkach w gazetach, książki kupowane do czytania w pociągu, itp. Podobnie jest teraz z filmami i z serialami, kino ambitne jest dla koneserów.

Edytowane przez lis22
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb59 napisał:

Wiesz, że przez takie akcje zaciera Ci się realny osąd sytuacji bo zawsze wiesz, że kupisz i w razie czego sprzedasz sobie płytkę - inaczej byś śpiewał i był ostrożniejszy gdybyś kupował gry na PC i przypisywał je na stałe do konta.

Dlatego konsolidacja tematów z konsoli i pc to głupota imo. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jaycob napisał:

Serio? Ja uważam, że jest obłędna, świetny design lokacji, mimika twarzy, animacje, wszystko bardzo ładnie wygląda. A mam takie wrażenie z nie grając jeszcze w grę. 

Świat:

51633033679_5387e67df6_o.png

Marvel-s-Guardians-of-the-Galaxy-2021102

Postacie:

YiZzlw8.jpg

4zgIlqy.jpg

 

 

Marvel-s-Guardians-of-the-Galaxy-2021102

Marvel-s-Guardians-of-the-Galaxy-2021102

 

Na małych obrazkach może i wygląda ale wszytko się sypie na większym ekranie. Niestety takie mam zadnie. A na 65" to już wogle robi się drama.

5 minut temu, ODIN85-13 napisał:

Oczy tu obłędnie zrobili?

Tak będę oceniał grafikę po oczach postaci...  :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lis22 napisał:

Trochę zapominacie że gra to po prostu gra, czyli rozrywka - to nie jest dzieło, które ustawimy w muzeum dla potomnych, tylko produkt rozrywkowy.

Podobnie było z książkami czy z filmami, to nie zdobywcy literackiego Nobla cieszyli się największą poczytalnością, tylko powieści drukowane w odcinkach w gazetach, książki kupowane do czytania w pociągu, itp. Podobnie jest teraz z filmami i z serialami, kino ambitne jest dla koneserów.

To tylko świadczy o tym jak bardzo społeczeństwo upada. Weźmy dla przykładu starsze produkcje gierkowe czy filmy z lat 90 tych, do których wraca się z przyjemnością po latach. Obecne gry czy filmy to w większości "jednostrzałowce" na jeden raz i do widzenia, po tygodniu już nie pamiętasz o co tam chodziło i lecisz dalej z kolejnym.

2 minuty temu, ODIN85-14 napisał:

Na pc masz system zwrotów i 2h na testy.

Nie porównuj tego do konsoli, gdzie nie masz limitów.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esencja konsumpcjonizmu. Ludzie wpadli w ta pułapkę i nawet sobie sprawy nie zdają.

Edytowane przez kadajo
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Na prawdę chcemy tutaj udowodnić globalne ocieplenie na podstawie 60 ostatnich lat?  To chyba trolling. Nawet co do tych danych z lat 50.: czy narzędzia / technologia użyta do pomiarów wtedy jak i dzisiaj jest taka sama? Czy punkty pomiarowe znajdują się w takich samych odległościach od zurbanizowanych części miast, aby nie zaburzać pomiarów? Jeśli choćby 1 z tych 2 rzeczy jest inne to te pomiary nie są dokładne, bo staramy się w nich zbadać średnie odchylenia o dziesiąte części stopni. Wiarygodne dane byłby by np. z ostatnich 150-200 lat gdy spełnione byłby by takie same warunki co do miejsc pomiaru i za pomocą takich samych narzędzi. Co i tak jest tylko analizą danych w krótkoterminowych okresie i nijak ma się do wahań temperatur w większej skali.   Albo te wykresy powyżej dotyczące np. poziomu pokrywy śnieżnej i temperatury zimą - cały w ciągu ostatnich 50 lat są wahania w tym ostatni pomiar wychodzący poza normę. Ponownie jednak - brak jakichkolwiek szczegółów w jakich warunkach i za pomocą jakich narzędzi były prowadzone pomiary. Na pewno na przestrzeni lat były one bardziej dokładne - co poddaje tylko w wątpliwość wcześniejsze pomiary gdzie margines błędu jest wyższy.  W bardziej długoterminowym okresie czasu wygląda to mniej więcej tak: http://www.faculty.ucr.edu/~legneref/bronze/climate.htm Albo tak: A Temperature reconstruction with 95% confidence intervals shown, from Loehle and McCullough (published in Energy and Environment, 2008): Correction to: A 2000 year global temperature record based on non-tree ring proxies. As this reconstruction is based soley on proxy data, the recent, measured global average temperature was not added to the end of the record as was done by Mann. The last data point represents a 29 year average centered around 1935   Z kolei zwolennicy globalnego ocieplenia mogą się np. posłużyć takim wykresem, który jest kwestionowany ze względu na duzą niedokładność: czarna linia poziom uśredniony, żółte linie - niepewność ""Hockey stick" reconstruction of global average temperature changes over 1000 years (ending in 1998). Reconstruction performed using proxy data before 1900 and instrumental data after 1900. Yellow and red shading show author's estimation of uncertainty in the reconstruction."
    • Widzę, że sam nie wie co chce kupić, ale CCC nadal działa 
    • Będzie od tego milion odwołań a w praktyce ściągną może kilkaset ludu. Zawsze też można starać się o status uchodźcy lub wyjechać dalej na Zachód. Ale ten ruch pokazuje, że jest kiepsko z rekrutem.
    • Eee, oni są właśnie taką poważną firmą...no chyba że chodzi o większe pieniądze Jak wiemy, najgorszy możliwy scenariusz w korpo to zmiana kąta wykresu powiązanego z jakimś KPI na ujemny. Z tego, co piszesz, dotyczyło to framesetów serii S, ale dalej koszt takiej ramy, oraz koszt zablokowania montażu i sprzedaży serii takiej ramy mógł być zbyt duży, żeby dalej udawać przywiązanie do jakości. Moja szklana kula mówi że ktoś dostał raporty o fuckupie, ale utrzymał kierunek wykresu na właściwym kierunku kosztem podjęcia ryzyka w stylu "jakoś to będzie, a jak nie będzie to dopiero to wyjdzie po następnym review; kto nie ryzykuje ten premii nie dostaje".  Skoro już o kiksach Treka: podobnie było niedawno z karbonowymi kokpitami w najwyższej serii Emondy SLR - pękały przy otworach na przewody hamulcowe. Początkowa obrona firmy to była "ale to się dzieje bo macie wypadki i sami łamiecie nasze Cudowne Produkty Klasy Premium (r)". Ale mimo wszystko ten mail od jakiegoś dziecka specjalnej troski o braku wiedzy na temat własnego produktu, do tego z zahasłowanym linkiem do pdfa z ich intranetu to mnie rozbroił.
    • To zależy jak na to patrzeć  . Jeśli mówimy tylko o finansach  Polaków  to   jesteśmy  biedni na tle europy ,ale nie najbiedniejsi . Jesli patrzeć na  gospodarkę  to jesteśmy biedni  na tle europy . itp itd
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...