Skocz do zawartości
lis22

Marvel's Guardians of the Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, caleb59 napisał:

Wiesz, że przez takie akcje zaciera Ci się realny osąd sytuacji bo zawsze wiesz, że kupisz i w razie czego sprzedasz sobie płytkę - inaczej byś śpiewał i był ostrożniejszy gdybyś kupował gry na PC i przypisywał je na stałe do konta.

No wlasnie nic mi sie nie zaciera, bo to jest realny osad, przeciez nie wymyslilem sobie jak ta gre kupilem, robie tak jak mi wygodniej i na ile mam ochote pieniedze wydac. Przeciez mozesz zrobic tak samo. I ja napisalem, za 250 bym tej gry nie kupil bo mi poprostu bylo by szkoda tej kasy, tak samo jak FC6 w abo ogralem. Ja kupuje za pelna cene tylko to co wiem ze chce miec na wiecej niz raz, a do ww gier raczej wracac nie bede.

I pewnie ze trzeba byc ostroznym jak sie wydaje swoje pieniadze, to jest drogie hobby jak chce sie miec wszystko na premiere i na PC. Tylko ze rozwiazanie jest proste, konsola i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

Na małych obrazkach może i wygląda ale wszytko się sypie na większym ekranie. Niestety takie mam zadnie. A na 65" to już wogle robi się drama.

Tak będę oceniał grafikę po oczach postaci...  :E

Pozwolę się nie zgodzić a gram i siedzę blisko dużego ekranu 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, joloxx9 napisał:

Dlatego konsolidacja tematów z konsoli i pc to głupota imo. 

lol... no brawo, dziel gry pod wzgledem ceny jaka za nie zaplaciles :D 

To jeszcze proponuje osobny dzial na gry kupione na promocji... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kadajo napisał:

Esencja konsumpcjonizmu. Ludzie wpadli w ta pułapkę i nawet sobie sprawy nie zdają.

Oj bo zaraz dołączysz do zacnego grona  forumowych starych dziadów narzekaczy. :E 

Edytowane przez caleb59
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jaycob napisał:

Serio? Ja uważam, że jest obłędna, świetny design lokacji, mimika twarzy, animacje, wszystko bardzo ładnie wygląda. A mam takie wrażenie nie grając jeszcze w grę. 

Świat:

 

 

Postacie:

 

 

 

 

 

Dokładnie tak jak napisałeś i też jestem tego zdania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Pozwolę się nie zgodzić a gram i siedzę blisko dużego ekranu 

Rozumiem. Gra ma fajne lokacja i artystycznie jest spoko. Ale technicznie jest porażka, tekstury niskiej jakości co chwile wala po oczach, grafika o ogólnie ma tendencje wyglądać jak by była plastikowa. Może to był zamierzony efekt ale mi się nie podoba i psuje wizualny odbiór całej gry.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sheeneek napisał:

lol... no brawo, dziel gry pod wzgledem ceny jaka za nie zaplaciles :D 

To jeszcze proponuje osobny dzial na gry kupione na promocji... 

Chyba już jest taki dział :E

No prawie taki. Tanie granie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, caleb59 napisał:

To tylko świadczy o tym jak bardzo społeczeństwo upada. Weźmy dla przykładu starsze produkcje gierkowe czy filmy z lat 90 tych, do których wraca się z przyjemnością po latach. Obecne gry czy filmy to w większości "jednostrzałowce" na jeden raz i do widzenia, po tygodniu już nie pamiętasz o co tam chodziło i lecisz dalej z kolejnym.

 

Zależy co kto lubi - ja lubię kino rozrywkowe i wysokobudżetowe i jestem zachwycony, choć brakuje mi dzisiaj tzw. superprodukcji typu "Bravehearet", "Szeregowiec Ryan" czy "Gladiator", ale rynek filmowy bardzo się zmienia, teraz do gry wszedł Netflix, Amazon, HBO, Disney+, itp. i część produkcji przeniosła się właśnie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85-15 napisał:

Na 48 też igła.

Igla, typowe stwierdzenie Nosacza który nie potrafi ocenić jakości obrazu który widzi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kadajo napisał:

Esencja konsumpcjonizmu. Ludzie wpadli w ta pułapkę i nawet sobie sprawy nie zdają.

Ja bym smialo tutaj dyskutowal ze ci ktorzy najwiecej marudza sa w tej pulapce, oczekujac niewiadomo czego od gry. A zamiast psioczyc wystarczy poprostu nie kupowac i olac dana produkcje. 

Mi jak sie cos nie podoba i nie podchodzi to nie rozwodze sie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, hennepin napisał:

Ale się wciągnąłem, nie mogę od rana się oderwać, flurwa jakie to jest zajepiste. Gram z polskim dubbingiem i humor jest jednak przedni, co do eksploracji to nie jest tak jak się element obawiał, masz ukryte znajdzki, notatki, stroje, trochę trzeba powęszyć po lokacjach żeby je znaleźć.

Autorzy też trochę czerpią z gier Naughty Dog, poziom szczegółowości jest absurdalny w zamkniętych lokacjach jak w grach od ND czy ostatnio Insomniac.

Zgadzam się i mam podobne odczucia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś się tu wojenka rozpętała nagle. Wycofuje swoje wojsko :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kadajo napisał:

Rozumiem. Gra ma fajne lokacja i artystycznie jest spoko. Ale technicznie jest porażka, tekstury niskiej jakości co chwile wala po oczach, grafika o ogólnie ma tendencje wyglądać jak by była plastikowa. Może to był zamierzony efekt ale mi się nie podoba i psuje wizualny odbiór całej gry.

Textury są bardzo dobrej jakości bez problemu widać np. strukturę materiałów i z czego są zrobione ect. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, caleb59 napisał:

Oj bo zaraz dołączysz do zacnego grona  forumowych starych dziadów narzekaczy. :E 

Ehh żeby mi płacili za każdym razem gdy słyszę ze jestem stary, ze nie rozumiem, i że w ogóle ... :E

Teraz, azgan napisał:

Textury są bardzo dobrej jakości bez problemu widać np. strukturę materiałów i z czego są zrobione ect. 

To moze sie czeopiam, moze widzialem jakis lokacje ktore tak wygladaly.

 

1 minutę temu, ODIN85-16 napisał:

Ale grasz u siebie,tak?

Nie gram jeszcze bo nie kupiłem. Opieram się na tym co widzę w sieci. Tylko nie pisz znowu o YT, na SS tez mi się średnio podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2021 o 23:14, Userkamil napisał:

To ja wrzucę ;)

Bo chwilami to wygląda dosłownie jak animacja Pixara 

o5K09ld.jpg

LQg6Jb6.png

i3IDQq9.jpg

Jak widać są osoby które twierdzą że grafika nie jest dobra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

Ehh żeby mi płacili za każdym razem gdy słyszę ze jestem stary, ze nie rozumiem, i że w ogóle ... :E

Zmartwie cie ale nie jestes sam, podejrzewam ze wiekszosc z aktywnych na ostatnich kilku stronach jest blisko/lub po 40ce :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Jak widać są osoby które twierdzą że grafika nie jest dobra ?

Niech zgadnę, screenshot  są z najlepszych miejsc a dana osoba mogła widzieć np coś innego gdzie gra nie zachwycała i co teraz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kadajo napisał:

 

To moze sie czeopiam, moze widzialem jakis lokacje ktore tak wygladaly.

 

 

Może odniosłeś takie wrażenie po urywkach z YT ale serio graficznie to akurat tutaj nie ma za bardzo czego się  czepiać i jest to jedna z ładniejszych gier co zresztą zostało potwierdzone przez już parę osób w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sheeneek napisał:

Ja bym smialo tutaj dyskutowal ze ci ktorzy najwiecej marudza sa w tej pulapce, oczekujac niewiadomo czego od gry. A zamiast psioczyc wystarczy poprostu nie kupowac i olac dana produkcje. 

Mi jak sie cos nie podoba i nie podchodzi to nie rozwodze sie na ten temat.

Przede wszystkim to trzeba z góry mieć w głowie jaki dziś jest świat i ze walka z nim nie ma sensu. Sa dni ze akceptacja przychodzi bez problemu a są dni ze lepiej nie wychodzić z domu.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Jak wszystko dobrze pójdzie to dzisiaj też już będę powoli kończyć. Jestem w 9 rozdziale a wszystkich jest chyba 16 tak?

Tak jest 16 rozdziałów z czego 2 ostatnie są krótkie dosyć ?

To czekam Azgan na twoja opinię jak skończysz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, joloxx9 napisał:

Niech zgadnę, screenshot  są z najlepszych miejsc a dana osoba mogła widzieć np coś innego gdzie gra nie zachwycała i co teraz? 

Nie są najładniejsze bo to sam początek gry a później są ładniejsze i ciekawsze miejscówki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, azgan napisał:

Textury są bardzo dobrej jakości bez problemu widać np. strukturę materiałów i z czego są zrobione ect. 

Ja tam widziałem plastikowość postaci o której wspominał @kadajo

Teraz, azgan napisał:

Nie są najładniejsze bo to sam początek gry a później są ładniejsze i ciekawsze miejscówki 

Aha czyli wszystko wygląda równie dobrze albo i lepiej niz na zamieszczonych ss? Jesli tak to zróbmy test, ja kupuje gre(ps5/pc) odpalam na maxa w 4k i jak znajde gorsze ujęcia to oddajesz mi za nią pełną kase ok? 

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, joloxx9 napisał:

Ja tam widziałem plastikowość postaci o której wspominał @kadajo

I słabe textury o których też wspominał? Plastikowość to pasuje również do większości gier np. na Unreal Engine co nie czyni ich z miejsca brzydkimi prawda? Graficzne jest ładnie i piszę o tym osoby które w to grają.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, caleb59 napisał:

Oj bo zaraz dołączysz do zacnego grona  forumowych starych dziadów narzekaczy. :E 

Przykład grałem w Rage 2. nie podszedł mi przez te lootshooterowe zagrywki, Rage 1 miodzio, gra z 2011 roku, fajne strzelanie, jazda pojazdami, grafika dzisiaj nie odstrasza, a i jest dużo krwi, szkoda że głowy tylko nie odpadają, teraz czekam aż Succubus stanieje to sobie kupię, ja dalej lubię brutalne gry, w tą tutaj to pewnie dzieciaki @ODIN1985 mogły by grać. :E:D, a i jestem za grami dla Starych Dziadów, dlatego czekam na Stalker 2. :D Vivat Stare Dziady1!!. :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

I słabe textury o których też wspominał? Plastikowość to pasuje również do większości gier np. na Unreal Engine co nie czyni ich z miejsca brzydkimi prawda? Graficzne jest ładnie i piszę o tym osoby które w to grają.

Odnoisłem się do tego jednego zarzutu. Ja nie twierdze że gra jest brzydka, po ss widać że bardzo ładna, ale nie twierdze że mógł widzieć coś co jemu dupy nie urwało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...