Skocz do zawartości
lis22

Marvel's Guardians of the Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, joloxx9 napisał:

jak znajde gorsze ujęcia to oddajesz mi za nią pełną kase ok? 

To jak w każdej grze? Nie ma super równych graficznie gier. Zawsze gdzieś się znajdzie jakiś bubel. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, joloxx9 napisał:

Aha czyli wszystko wygląda równie dobrze albo i lepiej niz na zamieszczonych ss? Jesli tak to zróbmy test, ja kupuje gre(ps5/pc) odpalam na maxa w 4k i jak znajde gorsze ujęcia to oddajesz mi za nią pełną kase ok? 

W każdej grze znajdziesz gorsze ujęcia i miejscówki. Szukanie problemu na siłę. Czytaj opinię osób które w to grają i oceniają jak wygląda warstwa graficzna.

1 minutę temu, joloxx9 napisał:

Odnoisłem się do tego jednego zarzutu. Ja nie twierdze że gra jest brzydka, po ss widać że bardzo ładna, ale nie twierdze że mógł widzieć coś co jemu dupy nie urwało.

Praktycznie każda gra ma miejsca gdzie coś wygląda gorzej ale tutaj przeważnie robi to dobre wrażenie. Postacie owszem wyglądają trochę plastikowo ale np. za to oczy czy włosy dają ciekawy efekt. 

  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Może odniosłeś takie wrażenie po urywkach z YT ale serio graficznie to akurat tutaj nie ma za bardzo czego się  czepiać i jest to jedna z ładniejszych gier co zresztą zostało potwierdzone przez już parę osób w tym temacie.

Wiesz co to nie tylko YT, Widzę to na SS tez i na filmikach lepszej jakości. Jak odpale u siebie i gra będzie wyglądała faktycznie lepiej niż to co widziałem do tej pory to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaycob napisał:

To jak w każdej grze? Nie ma super równych graficznie gier. Zawsze gdzieś się znajdzie jakiś bubel. 

Otóż to ?

Teraz, kadajo napisał:

Wiesz co to nie tylko YT, Widzę to na SS tez i na filmikach lepszej jakości. Jak odpale u siebie i gra będzie wyglądała faktycznie lepiej niż to co widziałem do tej pory to dam znać.

Graficznie mi to przypomina Shadow of the Tomb Raider i jak grałeś w ten tytuł to mniej więcej już wiesz czego można się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ODIN85-18 napisał:

Możemy tak zrobić.

 

Ale umiesz zrobić przelew? 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, afrikan napisał:

Tak jest 16 rozdziałów z czego 2 ostatnie są krótkie dosyć ?

To czekam Azgan na twoja opinię jak skończysz ?

Z grubsza to podobnie jak już napisał wcześniej dawidoxx. Cała reszta to ocena tego czy fabularnie mi siadło zakończenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, azgan napisał:

W każdej grze znajdziesz gorsze ujęcia i miejscówki. Szukanie problemu na siłę. Czytaj opinię osób które w to grają i oceniają jak wygląda warstwa graficzna.

Praktycznie każda gra ma miejsca gdzie coś wygląda gorzej ale tutaj przeważnie robi to dobre wrażenie. Postacie owszem wyglądają trochę plastikowo ale np. za to oczy czy włosy dają ciekawy efekt. 

Ja o jednym Ty o drugim. Napiszę to PO RAZ TRZECI 

Możliwe że on widział elementy gdzie gra prezentowała się gorzej przez co takie zdanie odnosi. 

 

Weź zacznij czytać uważnie. Bo ja problemu nie widzę. 

12 minut temu, Jaycob napisał:

To jak w każdej grze? Nie ma super równych graficznie gier. Zawsze gdzieś się znajdzie jakiś bubel. 

Kolejny widzę czyta między wierszami. Weź proszę Cię przeczytaj do czego piłem na początku ok? Bo widzę że teraz jest odwracanie kota ogonem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Stjepan666 napisał:

Przykład grałem w Rage 2. nie podszedł mi przez te lootshooterowe zagrywki, Rage 1 miodzio, gra z 2011 roku, fajne strzelanie, jazda pojazdami, grafika dzisiaj nie odstrasza, a i jest dużo krwi, szkoda że głowy tylko nie odpadają, teraz czekam aż Succubus stanieje to sobie kupię, ja dalej lubię brutalne gry, w tą tutaj to pewnie dzieciaki @ODIN1985 mogły by grać. :E:D, a i jestem za grami dla Starych Dziadów, dlatego czekam na Stalker 2. :D Vivat Stare Dziady1!!. :E

Ja gram od trzydziestu lat ale nie stawiam gier z lat 90.tych jako bożków na ołtarzu, bo kiedyś to było super, wtedy grałem na konsolach i nie mam sentymentu do gier PC z lat 90.tych. Większość graczy chciała by powrotu do tamtych czasów ale to jest głównie sentyment, widać to chociażby po remasterze Diablo II, ja nie grałem w dwójkę na premierę i dla mnie ta gra jest mocno archaiczna i nieczytelna.

Sam grałem niedawno w Rage, fajna gra aczkolwiek dosyć krótka, dwójka też jest fajna ale na premierę miała sporo bugów, przez jeden z nich nie mogłem przejść głównej misji fabularnej. Też czekam na Stalkera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ODIN85-19 napisał:

Daj fona to Blikiem zrobie.

S21 ultra 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Otóż to ?

Graficznie mi to przypomina Shadow of the Tomb Raider i jak grałeś w ten tytuł to mniej więcej już wiesz czego można się spodziewać.

Może być tak ze to zamierzona wizja artystyczna tej gry... Od jutra urlop i czuje ze się skusze na ten tytuł i wtedy ocenie sam "na żywo" - ze specjalna dedykacja dla Odina - XXX który to tam numer będzie konta :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ODIN85-19 napisał:

To nie tan sam silnik,tylko Deusa.

I co z tego jak wygląda to podobnie a ostatnio grałem i jestem na świeżo. 

Teraz, kadajo napisał:

Może być tak ze to zamierzona wizja artystyczna tej gry... Od jutra urlop i czuje ze się skusze na ten tytuł i wtedy ocenie sam "na żywo" - ze specjalna dedykacja dla Odina - XXX który to tam numer będzie konta :E

Może tak być jak mówisz skoro wzorowali się na komiksach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85-19 napisał:

Zaraz 20 a dopiero 3h bana?

 

Za co konkretnie dostales? Czy caloksztalt :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85-19 napisał:

 

Jak dla mnie tu jest więcej szczegółów niż w Tombie.

Bo nowsza gra i trochę to wszystko podkręcili 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85-19 napisał:

Za to że olewam Forzę na rzecz innej gry.

No flurwa przecież nie za spam :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

No flurwa przecież nie za spam :E 

"flurwa" to jest widzę teraz hit na forum ?

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

"flurwa" to jest widzę teraz hit na forum ?

A tak mi się udziela ten humor strazników :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85-19 napisał:

Za kur chu nie dają spokojnie?

Szkoda że Cie tu 10 lat temu nie było, bany czasami leciały szybciej niż magazynek kałacha został wystrzelony. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sheeneek napisał:

No wlasnie nic mi sie nie zaciera, bo to jest realny osad, przeciez nie wymyslilem sobie jak ta gre kupilem, robie tak jak mi wygodniej i na ile mam ochote pieniedze wydac. Przeciez mozesz zrobic tak samo. I ja napisalem, za 250 bym tej gry nie kupil bo mi poprostu bylo by szkoda tej kasy, tak samo jak FC6 w abo ogralem. Ja kupuje za pelna cene tylko to co wiem ze chce miec na wiecej niz raz, a do ww gier raczej wracac nie bede.

I pewnie ze trzeba byc ostroznym jak sie wydaje swoje pieniadze, to jest drogie hobby jak chce sie miec wszystko na premiere i na PC. Tylko ze rozwiazanie jest proste, konsola i po problemie.

Kiedyś byłem wydawcą gier i programów. Mam więc pewnie spaczony pogląd na sprawę. A mianowicie dla mnie kupno i po przejściu odsprzedaż gry dla twórców niczym się nie różni od piractwa - nic z tego nie mają.

Oczywiście gry są drogie i mamy pewnie wszyscy naturalną skłonność do szukania oszczędności. Kupuję raczej gry PC-towe i parę razy zdarzyło mi się zwrócić grę na STEAM, bo mi nie podeszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, tgolik napisał:

Kiedyś byłem wydawcą gier i programów. Mam więc pewnie spaczony pogląd na sprawę. A mianowicie dla mnie kupno i po przejściu odsprzedaż gry dla twórców niczym się nie różni od piractwa - nic z tego nie mają.

Oczywiście gry są drogie i mamy pewnie wszyscy naturalną skłonność do szukania oszczędności. Kupuję raczej gry PC-towe i parę razy zdarzyło mi się zwrócić grę na STEAM, bo mi nie podeszła.

No jak sam napisales, wszystko kwestia ceny. Jak dla mnie gdyby gry byly do max 100zl nie mial bym problemu gdyby wszystko na stale do konta zostawalo przypisane. Mysle ze sami tworcy by wtedy tez wiecej zarobili no i piractwo tez by stalo sie mniej oplacalne przy obecnych rozmiarach gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, tgolik napisał:

Kiedyś byłem wydawcą gier i programów. 

Niech zgadnę, budzik zakończył Twoja karierę? 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sheeneek napisał:

No jak sam napisales, wszystko kwestia ceny. Jak dla mnie gdyby gry byly do max 100zl nie mial bym problemu gdyby wszystko na stale do konta zostawalo przypisane. Mysle ze sami tworcy by wtedy tez wiecej zarobili no i piractwo tez by stalo sie mniej oplacalne przy obecnych rozmiarach gier.

Jasna sprawa. Głównym rynkiem dla gier są bogate państwa zachodu, gdzie 60$ to jak dla nas 50-100 zł. Tak, że, trafiłeś w punkt. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak panowie ktoś już skończył? ?

Ja teraz odczuwam typową pustkę po skończeniu czegoś dobrego ? 

Edit:Mi udało się dzisiaj sprzedać pudełko za 220 zł ?To wyszło 50 zł za 18 godzin dobrej zabawy.Piekno konsoli ?

Edytowane przez afrikan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero gdzies w polowie jestem, jeszcze pewnie ze 2-3 wieczorki mi zejdzie. 

Calkiem niezle sie sprzedalo? Ja to na swojej jeszcze zarobie jakies grosze bo wyszla mnie ze 190zl?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...