Skocz do zawartości
lis22

Marvel's Guardians of the Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

Na ps4 pro da sie w to grać w tych 30 klatkach i 4k czy pokaz slajdów? Ktoś grał w to na ps4 pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Sheeneek napisał:

Ja dopiero gdzies w polowie jestem, jeszcze pewnie ze 2-3 wieczorki mi zejdzie. 

Calkiem niezle sie sprzedalo? Ja to na swojej jeszcze zarobie jakies grosze bo wyszla mnie ze 190zl?

No to już czeka cię tylko ciekawsze część gry ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten tytuł jest ścisłym TOP pod wieloma względami. W sumie to nie pamiętam kiedy ostatnio aż takie wrażenie gra na mnie zrobiła.

To jak jest tu prowadzona kamera w przerywnikach czy te sceny akcji, których nie powstydziłby się sam Uncharted. Mega zróżnicowane lokacje a mam raptem 6h i liżę każdą ścianę. Polski dubbing, genialna muzyka no można tu wymieniać... Widać, że hajs nie poszedł w wielką promocję a w samą grę. 

Te wszystkie detale, efekty cząsteczkowe i oświetlenie wygląda momentami naprawdę zjawiskowo.

 W 4K obraz ostry jak brzytwa!

 

dQNEUfj.jpg

8IQ5yoo.jpg

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę wad jest: brak biegania, dziwna kamera podczas celowania i strzelania + trochę błędów.

Mam teraz taki moment z mgłą z jaskini, w której mamy powtórki i nie wiem jak z tego wyjść.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, lis22 napisał:

Parę wad jest

Dla mnie to naprawdę mało istotne pierdoly na tle całości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sheeneek napisał:

Ile razy zamykaliscie lodowke? ??

Też miałem się o to zapytać ?Ja to chyba za każdym razem jak obok niej przechodziłem,ale skubana i tak się otwiera ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamykam za każdym razem bo liczę , że jakieś trofeum wpadnie w nagrodę :D

Akcja z lamą na statku wyflurwista, popłakałem się ze śmiechu .

Rocket o lamie: "wszak to kretynka jest".

Edytowane przez hennepin
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, afrikan napisał:

I jak panowie ktoś już skończył? ?

Ja teraz odczuwam typową pustkę po skończeniu czegoś dobrego ? 

Edit:Mi udało się dzisiaj sprzedać pudełko za 220 zł ?To wyszło 50 zł za 18 godzin dobrej zabawy.Piekno konsoli ?

I tak to można grać ?. Tytuł zaliczony na premierę, gra się podobała, sprzedałeś od ręki bez gimnastyki pudełeczko a kasa będzie na kolejne nowości ?

10 godzin temu, Userkamil napisał:

Dla mnie ten tytuł jest ścisłym TOP pod wieloma względami. W sumie to nie pamiętam kiedy ostatnio aż takie wrażenie gra na mnie zrobiła.

To jak jest tu prowadzona kamera w przerywnikach czy te sceny akcji, których nie powstydziłby się sam Uncharted. Mega zróżnicowane lokacje a mam raptem 6h i liżę każdą ścianę. Polski dubbing, genialna muzyka no można tu wymieniać... Widać, że hajs nie poszedł w wielką promocję a w samą grę. 

Te wszystkie detale, efekty cząsteczkowe i oświetlenie wygląda momentami naprawdę zjawiskowo.

 W 4K obraz ostry jak brzytwa!

 

 

W 100% się zgadzam z tym co napisał kolega i mogę przybić mu piątkę ?

10 godzin temu, lis22 napisał:

Parę wad jest: brak biegania, dziwna kamera podczas celowania i strzelania + trochę błędów.

Mam teraz taki moment z mgłą z jaskini, w której mamy powtórki i nie wiem jak z tego wyjść.

Owszem gra nie jest perfekcyjna i o tym też warto wspomnieć 

49 minut temu, hennepin napisał:

Ja zamykam za każdym razem bo liczę , że jakieś trofeum wpadnie w nagrodę :D

Akcja z lamą na statku wyflurwista, popłakałem się ze śmiechu .

Rocket o lamie: "wszak to kretynka jest".

Teksty są genialne i naprawdę flurwa postarali się tym razem. Gra sporo traci dla polskiego widza bez dubbingu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Element Wojny napisał:

I jak tam wszyscy zadowoleni ?

Tak nie do końca. Walka pod koniec robi się już męcząca. Gdybym miał oceniać to zastanawiam się między 7.5 a 8 na 10.

Dobra gra ale nic ponadto 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, azgan napisał:

Tak nie do końca. Walka pod koniec robi się już męcząca. Gdybym miał oceniać to zastanawiam się między 7.5 a 8 na 10.

Dobra gra ale nic ponadto 

Czyli tak jak się spodziewałem bo tak wynikało z opinii na innych forach. Myślę że giera do ogrania ale nie za taką kasę. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Element Wojny napisał:

Czyli tak jak się spodziewałem bo tak wynikało z opinii na innych forach. Myślę że giera do ogrania ale nie za taką kasę. 

Chyba jedyny powod by miec konsole, kupujesz uzywke, przechodzisz sprzedajesz i cyk, gra kosztowala 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, joloxx9 napisał:

Chyba jedyny powod by miec konsole, kupujesz uzywke, przechodzisz sprzedajesz i cyk, gra kosztowala 50zł.

A na PC czekasz na obniżki albo kupujesz w kluczykowni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie jak mogli by zrobic ta walke zeby nie byla taka nudna, i nic mi do glowy nie przychodzi sensownego poza ME. Przez chwile myslalem o Fallen Order, tam to swietnie rozwiazali, ale to tylko zdaje egzamin przy jednej postaci. Tutaj przeklenstwem walki jest wlasnie to co dodaje klimatu przez cala gre, mianowicie podroz w druzynie. 

Osobiscie wolal bym ja troche zwolnic i zmniejszyc hp przeciwnikow bo trzeba w nich ogromna ilosc strzalow wsadzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sheeneek napisał:

Zastanawialem sie jak mogli by zrobic ta walke zeby nie byla taka nudna, i nic mi do glowy nie przychodzi sensownego poza ME.

No właśnie to mnie dziwi - walk w ME jest od cholery i jakoś nie nudzą, a tutaj wprowadzili jakiś nowy patent i po raptem kilku godzinach wielu ludzi ma go dość. 

Jak sądzisz, chodzi tu stricte o to że sam system walki jest dość kiepski czy jednak jest to też trochę spowodowane też tym że brakuje różnorakich aktywności pobocznych (których było całkiem sporo w ME) przez co masz wrażenie że lecisz na zmianę cutscenka/walka/cutscenka/walka itd. przez co nie możesz złapać oddechu ?

ODIN - odpuść, serio, żaden Twój post już nie przejdzie. Zachowaj się choć raz normalnie i przeproś moderację, bo jeśli zamierzasz ciągnąć tą szopkę dalej to serio idź na GOLa. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Tak nie do końca. Walka pod koniec robi się już męcząca. Gdybym miał oceniać to zastanawiam się między 7.5 a 8 na 10.

Dobra gra ale nic ponadto 

No też prawda i dla tego dobrze że nie starali się na siłę zrobić z tego dłuższej gry.

W sumie teraz żałuję że nie grałem na ostatnim poziomie trudności.Bo przez całą grę zginąłem chyba 2 razy i wałka była za łatwa stanowczo ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Element Wojny napisał:

Jak sądzisz, chodzi tu stricte o to że sam system walki jest dość kiepski czy jednak jest to też trochę spowodowane też tym że brakuje różnorakich aktywności pobocznych (których było całkiem sporo w ME) przez co masz wrażenie że lecisz na zmianę cutscenka/walka/cutscenka/walka itd. przez co nie możesz złapać oddechu ?

System jest malo satysfakcjonujacy, ciagla bieganina pomiedzy przeciwnikami na malych arenach, zero oslon. 

Niby sa rozne skille ale tak naprawde jest taki chaos ze wale najczesciej te obszarowe i granat od Rocketa ktory sciaga wszystkich wrogow w jedna kupke. Przeciwnicy kompletne gabki i tylko czekasz az hp zejdzie bo w kolko i tak to samo walisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sheeneek napisał:

System jest malo satysfakcjonujacy, ciagla bieganina pomiedzy przeciwnikami na malych arenach, zero oslon. 

Niby sa rozne skille ale tak naprawde jest taki chaos ze wale najczesciej te obszarowe i granat od Rocketa ktory sciaga wszystkich wrogow w jedna kupke. Przeciwnicy kompletne gabki i tylko czekasz az hp zejdzie bo w kolko i tak to samo walisz.

Będąc szczerym tak właśnie wyglądała walka na chyba każdym gameplayu który widziałem. Star Lord biegał/latał od lewej do prawej i walił z pistoleciku, a reszta robiła rozwał na dole. Nie wyglądało by można tu było stosować jakąś taktykę czy rozwijać postacie w jakichś określonych kierunkach które dawałyby mnogość rozwiązań na polu bitwy, ot idziesz prujesz ile wlezie zabijasz idziesz dalej. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Sheeneek napisał:

Zastanawialem sie jak mogli by zrobic ta walke zeby nie byla taka nudna, i nic mi do glowy nie przychodzi sensownego poza ME. Przez chwile myslalem o Fallen Order, tam to swietnie rozwiazali, ale to tylko zdaje egzamin przy jednej postaci. Tutaj przeklenstwem walki jest wlasnie to co dodaje klimatu przez cala gre, mianowicie podroz w druzynie. 

Osobiscie wolal bym ja troche zwolnic i zmniejszyc hp przeciwnikow bo trzeba w nich ogromna ilosc strzalow wsadzic.

Tak jak ktoś tam pisał wcześniej walka to jest jak Final Fantasy XV czyli chaotyczna, efekciarska i mało taktyczna 

23 minuty temu, afrikan napisał:

No też prawda i dla tego dobrze że nie starali się na siłę zrobić z tego dłuższej gry.

W sumie teraz żałuję że nie grałem na ostatnim poziomie trudności.Bo przez całą grę zginąłem chyba 2 razy i wałka była za łatwa stanowczo ?

Tak jak mówisz bardzo dobrze że nie jest dłuższa i sztucznie przeciągnięta bo tylko by na tym ta opowieść straciła. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Element Wojny napisał:

Będąc szczerym tak właśnie wyglądała walka na chyba każdym gameplayu który widziałem. Star Lord biegał/latał od lewej do prawej i walił z pistoleciku, a reszta robiła rozwał na dole. Nie wyglądało by można tu było stosować jakąś taktykę czy rozwijać postacie w jakichś określonych kierunkach które dawałyby mnogość rozwiązań na polu bitwy, ot idziesz prujesz ile wlezie zabijasz idziesz dalej. 

Dokladnie tak. Za to gra nadrabia filmowoscia, fabula, humorem i sliczna grafika, dobra odskocznia od dlugich i ogromnych sandboxow.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, azgan napisał:

I tak to można grać ?. Tytuł zaliczony na premierę, gra się podobała, sprzedałeś od ręki bez gimnastyki pudełeczko a kasa będzie na kolejne nowości ?

 

Nie widzę sensu kisić pudełka na premierę,lepiej przejść i sprzedać jeszcze w dobrej cenie ?Na przykład Far cry 6 na premierę zapłaciłem 250 zł a euro RTV/AGD już jest w promocji na ps5 gold edition za 199 zł ?A na olx już można kupić za 150 zł...

Ja w kolekcji zostawiam sobie tylko gry które kupiłem w sensownej cenie 100-150 zł.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...