Skocz do zawartości
lis22

Marvel's Guardians of the Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.10.2021 o 15:12, kadajo napisał:

Najlepsze ze potrzeba karty za ponad 8,5 tys. żeby zagrać ledwo w 60 fps :E

 

 

W dniu 27.10.2021 o 15:23, kadajo napisał:

Na PC ta gra to jakiś wrak. Na kartach Z RT ledwo działa, na kartach bez RT tez ledwo działa... wróć na kartach bez RT nie działa.

 

 

W dniu 27.10.2021 o 15:30, kadajo napisał:

LOL, czyli "Nvidia, the way it's meant to be played" - i gra nie działa prawidłowo ich kartach. Dawno tego nie było :E

Nvidia:
Macie tu nowe stery pod gierkę, co prawda jest tylko średnio 30 fps i gra działa jak kupa ale ... nowe sterowniki, nowe. :E

 

W dniu 27.10.2021 o 16:02, kadajo napisał:

Jak masz jakieś testy na których ta gra na PC nie działa jak Crysis w 2007 roku to pokaz.
 

 

Karta z górnej polki ledwo 70 klatek średnio wyciąga... To jest jakaś porażka.

Wracając jeszcze na chwilę do wcześniejszej dyskusji 

Test Marvel’s Guardians of the Galaxy - NVIDIA twierdzi, że GeForce RTX 3070 wystarczy do ray-tracingu https://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/marvels-guardians-of-the-galaxy-test-ray-tracingu.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak reasumując powyższe wywody - myślenie konsolowca zawsze będzie drastycznie inne od myślenia PCtowca, może kiedyś jak udupią Was przypisywaniem gier na stałe na konsolach (na co szczerze liczę dzięki przymiarkom takiego Sony z wersją PS5 Digital) wtedy podejmiemy ponownie temat bo obecnie to widzę jak grochem o ścianę co w sumie przeczuwałem ale to Wasz wybór i macie do tego oczywiste prawo bo tak obecnie działa świat i rynek konsolowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb59 napisał:

Tak reasumując powyższe wywody - myślenie konsolowca zawsze będzie drastycznie inne od myślenia PCtowca, może kiedyś jak udupią Was przypisywaniem gier na stałe na konsolach (na co szczerze liczę dzięki przymiarkom takiego Sony z wersją PS5 Digital) wtedy podejmiemy ponownie temat bo obecnie to widzę jak grochem o ścianę co w sumie przeczuwałem ale to Wasz wybór i macie do tego oczywiste prawo bo tak obecnie działa świat i rynek konsolowy.

Ehhh.. niby gadasz o walce ze zlymi tworcami gier co robia produkt slaby nie warty ceny. A tu zaraz walisz tekstem o "udupieni was".

Wyobraz sobie ze tak samo to udupi ciebie. 

I po co ten dziecinny podzial na sprzet? Na PC gram od 30 lat, wiec mam tak samo myslenie PCtowca jak i ty. I tak, skoro czesc gier w mojej ocenie nie jest warta kupna za premierowa cene w postaci cyfrowej to jej nie kupuje. Wybieram to co ma sensowna cene. Tyle pier..a na tym forum o walce portfelem ale jakos do glowy ci nie przyszlo ze wlasnie kupno gry z rynkiem wtornym jest wlasnie tym???

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy 3x pomyślisz zanim kupisz coś na premierę bez możliwości szybkiego odsprzedania. Mnie to w żaden sposób nie udupi bo nie kupuję gier, do których mam wątpliwości po premierowej cenie. Podział na sprzęt nie jest dziecinny, Wam po prostu posiadanie konsoli szkodzi i zaciera ogólny pogląd na tę całą sprawę przez to ciągłe kupowanie gier na premierę i sprzedawanie kilka dni po.

Edytowane przez caleb59
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, caleb59 napisał:

Tak reasumując powyższe wywody - myślenie konsolowca zawsze będzie drastycznie inne od myślenia PCtowca, może kiedyś jak udupią Was przypisywaniem gier na stałe na konsolach (na co szczerze liczę dzięki przymiarkom takiego Sony z wersją PS5 Digital) wtedy podejmiemy ponownie temat bo obecnie to widzę jak grochem o ścianę co w sumie przeczuwałem ale to Wasz wybór i macie do tego oczywiste prawo bo tak obecnie działa świat i rynek konsolowy.

Strasznie widzę Cię to boli :).

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie to po prostu bo wchodzicie do tematów o gierkach i pierdzielicie jakie to one wspaniałe, a potem kilka dni po premierze cyk na sprzedaż i tyle z Waszej radości. :E 

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, caleb59 napisał:

Wtedy 3x pomyślisz zanim kupisz coś na premierę bez możliwości szybkiego odsprzedania. Mnie to w żaden sposób nie udupi bo nie kupuję gier, do których mam wątpliwości po premierowej cenie. Podział na sprzęt nie jest dziecinny, Wam po prostu posiadanie konsoli szkodzi i zaciera ogólny pogląd na tę całą sprawę przez to ciągłe kupowanie gier na premierę i sprzedawanie kilka dni po.

Ehh, co ci szkodzi szkodzi...  To co nam sie zatarlo? Fakt ze nie przeplacamy? A tobie sie nie zatarlo bo nie kupisz? 

Spoko, zyj sobie w takim przeswiadczeniu, ze wiesz lepiej i widzisz wszystko lepiej...?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba logiczne, że najwięcej udzielają się Ci co grają w dany tytuł. Za tydzień większość z nas będzie siedziała w wątku o FH5.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, caleb59 napisał:

Irytuje mnie to po prostu bo wchodzicie do tematów o gierkach i pierdzielicie jakie to one wspaniałe, a potem kilka dni po premierze cyk na sprzedaż i tyle z Waszej radości. :E 

To radosc mam czerpac z tego ze lezy na polce lub w bibliotece steama po tym jak ja skonczylem, nawet jak przez kolejne 3 lata jej nie tkne? Zastanow sie co ty wypisujesz.

Czy ciebie poprostu cieszy jak zaplacisz wiecej?

No i troche hipokryta jestes bo czy nie kupiles FC6 z drugiej reki z amd? Czym to sie rozni od kupna uzywanej gry? Chciales miec swoja niezatarta wizje trzeba bylo kupic za pelna cene????

Edytowane przez Sheeneek
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście po prostu jak to napisał @kadajo w innym temacie ofiarami konsumpcjonizmu i nawet sobie z tego nie zdajecie sprawy, takie kupowanie i szybkie sprzedawanie to nic dobrego zarówno dla rynku gier (głosowanie portfelem nie ważne czy tytuł jest ok czy nie) jak i dla Was samych bo zmieniacie się w automaty do przechodzenia gierek i odsprzedaży ich dalej.

10 minut temu, Sheeneek napisał:

No i troche hipokryta jestes bo czy nie kupiles FC6 z drugiej reki z amd? Czym to sie rozni od kupna uzywanej gry? Chciales miec swoja niezatarta wizje trzeba bylo kupic za pelna cene????

Nie porównuj zakupu za 100zł do kupowania na premierę po pełnej cenie jak to Wy robicie to raz, dwa ja tego nie odsprzedam tak jak Wy, trzy wiem co kupowałem i czego się spodziewać w przypadku tej gry - 100zł to rozsądna cena jaką warto zapłacić za tego typu grę i to co ona prezentuje (czyli z grubsza odgrzewany kotlet).

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grubsza chodzi po prostu o to, że mając konsole nie myślisz właściwie - kupujesz bo wiesz, że i tak sprzedasz czy się spodoba czy nie. Na PC wygląda to inaczej bo w razie wtopy nie ma powrotu, niby masz 2h na zwrot ale nie zawsze przez 2h dasz radę ocenić stan czy ugruntować swoje wrażenia płynące z danego tytułu. Tym samym gracz na PC analizuje, zastanawia się, czyta, rozkminia zanim wyda pieniądze na premierę, gdzie gracz konsolowy kupuje wszystko jak leci bo wie, że i tak może potem sprzedać i powoli zamienia się w leminga nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Nie mówię, że wszyscy tak robią jak wspomniał @lukadd są ludzie, którzy kupują gry z głową.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, caleb59 napisał:

Jesteście po prostu jak to napisał @kadajo w innym temacie ofiarami konsumpcjonizmu i nawet sobie z tego nie zdajecie sprawy, takie kupowanie i szybkie sprzedawanie to nic dobrego zarówno dla rynku gier (głosowanie portfelem nie ważne czy tytuł jest ok czy nie) jak i dla Was samych bo zmieniacie się w automaty do przechodzenia gierek i odsprzedaży ich dalej.

Nie porównuj zakupu za 100zł do kupowania na premierę po pełnej cenie jak to Wy robicie to raz, dwa ja tego nie odsprzedam tak jak Wy, trzy wiem co kupowałem i czego się spodziewać w przypadku tej gry.

W jaki sposob nie robi nic dobrego dla rynku? Dla producentow liczy sie sprzedaz, jezeli ludzie gre odsprzedadza bo slaba lub nudna, sprzedaz spada i widza ze cos poszlo nie tak. Dokladnie tak samo jak jej nie kupisz na PC. No ale ty dalej sobie dorabiaj filozofie.

To samo robisz z ocenianiem po co my te gry kupujemy i co z nich czerpiemy. Hobby jak hobby, ale jak musisz sie poczuc lepiej to rob sobie takie kategorie, bo widze ze trzymasz poziom megalomana i taki tok myslenia prezentujesz:

 "ja robie tak jak trzeba a inni sa slepi i glupi" 

"Ja czerpie z gier wiecej a oni nie"

"Wy jestescie automaty, no ale ja Caleb jestem prawdziwy pcmr gracz"

Slabe to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie cenię moją bibliotekę na Steamie/GOG'u bo jestem tego typu graczem że lubię co jakiś czas wracać do gier które mi się podobały; model gracza konsolowego bazujący na przechodzeniu i odsprzedaży jest zdecydowanie nie dla mnie. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sheeneek napisał:

 "ja robie tak jak trzeba a inni sa slepi i glupi" 

"Ja czerpie z gier wiecej a oni nie"

"Wy jestescie automaty, no ale ja Caleb jestem prawdziwy pcmr gracz"

Slabe to...

Przykro mi, że Twój poziom intelektualny krąży dookoła własnego komina i wyciągasz tak płytkie wnioski. Ja napisałem jak to odbieram i na co powinniście mieć uwagę w przyszłości nie po to by Wam dopiec ale byście się czasami zastanowili przed zakupem i tyle ale zrobicie jak chcecie, @Odin ma rację, że to Wasze pieniądze i jeszcze tego brakuje byś dokleił mi kolejną łatkę zaglądania Wam do portfeli.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, dawidoxx napisał:

Odin Ty to musisz mieć nudne życie :E 

Jakbyś mieszkał w Sfornych Gaciach, nie miał prawka i żonę tyrana to też byś tak robił :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hennepin napisał:

Jakbyś mieszkał w Sfornych Gaciach, nie miał prawka i żonę tyrana to też byś tak robił :).

Wiesz jak koleś ma tak ogromną potrzebę by tu być i się udzielać, to niech założy nowe konto z nowym nickiem i zacznie pisać normalnie.

Naprawdę nie wiem jaki on widzi cel w tworzeniu kont typu ODIN85-46 czy ODIN85-190 (bo ku temu idzie) - każde z tych kont pójdzie pod młotek w kilka minut, najdalej w kilkanaście. Serio nie wiem co kolesiowi dolega ale może byłoby z korzyścią dla jego zdrowia psychicznego gdyby ktoś mu odciął net na kilka dni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Element Wojny napisał:

A ja sobie cenię moją bibliotekę na Steamie/GOG'u bo jestem tego typu graczem że lubię co jakiś czas wracać do gier które mi się podobały; model gracza konsolowego bazujący na przechodzeniu i odsprzedaży jest zdecydowanie nie dla mnie. 

Ja tak samo jak gra mi się spodobała ale wracam powiedzmy po roku i wtedy kupuję grę w cyfrze za 1/3 ceny premierowej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, caleb59 napisał:

Przykro mi, że Twój poziom intelektualny krąży dookoła własnego komina i wyciągasz tak płytkie wnioski. Ja napisałem jak to odbieram i na co powinniście mieć uwagę w przyszłości nie po to by Wam dopiec ale byście się czasami zastanowili przed zakupem i tyle ale zrobicie jak chcecie, @Odin ma rację, że to Wasze pieniądze i jeszcze tego brakuje byś dokleił mi kolejną łatkę zaglądania Wam do portfeli.

O moj poziom sie nie martw.

Pokazuje ci jaki wydzwiek ma to co wypisujesz. Probujesz uswiadamiac innych stawiajac siebie za wzor do nasladowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, hennepin napisał:

Strasznie widzę Cię to boli :).

Mnie tez to boli, że nie mogę sobie grać za 50 zł w każdą grę na premierę jak konsolowcy. :E  Miałbym wtedy wy*ane na wszystkie recki, opinie i brał wszystko jak popadnie, bo w końcu i tak sprzedam i czasami nawet z zyskiem. :E 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hennepin napisał:

Ja tak samo jak gra mi się spodobała ale wracam powiedzmy po roku i wtedy kupuję grę w cyfrze za 1/3 ceny premierowej.

Dokladnie, jedno nie wyklucza drugiego. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Sheeneek napisał:

W jaki sposob nie robi nic dobrego dla rynku? Dla producentow liczy sie sprzedaz

W sumie to nie robi. Jedna kopia idzie do setek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...