Skocz do zawartości
lis22

Marvel's Guardians of the Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

Też macie niepoprawne oznaczenia w grze na padzie Xboks one?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W steam sobie zmień prawidłowe wyswietlanie takich rzeczy, bo zaraz będziesz narzekał ze to wina gry :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dawidoxx napisał:

W steam sobie zmień prawidłowe wyswietlanie takich rzeczy, bo zaraz będziesz narzekał ze to wina gry :E 

Pierwszy raz z czymś takim się spotykam

5 minut temu, luk21pl napisał:

Pierwszy raz z czymś takim się spotykam

W samej grze X to B na padze itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądam sobie gotg u Tivolta i faktycznie te wybory trochę zmieniają poziomy ?Np w 4 rozdziale wybrałem rocketa jako potwora i skończyło się rozwałka.A jak się wybierze Grota to już da się po cichu przejść dalej ?

Kiedyś będzie trzeba kupić za jakieś grosze i przejść z innymi wyborami ?Może pojawią się jakieś dlc do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dawidoxx napisał:

W steam sobie zmień prawidłowe wyswietlanie takich rzeczy, bo zaraz będziesz narzekał ze to wina gry :E 

W tym wypadku akurat jest to wina gry, bo wersja z Epic Store ma ten sam problem.

Co ciekawe problem znika przy podłączeniu pada przewodem USB. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonać tego Raikera, chyba na końcu gry?

Zjechałem mu już chyba z sześć pasków życia i ciągle miał nowy, aż padłem.

Już skończyłem, nie widać jakiejś otwartej furtki na kontynuacje ale mogę się mylić, może teraz inne studio zrobi własną grę o Strażnikach?

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skonczona (dwa wieczory temu), naprawde dobra produkcja godna polecenia. Lekki filmowy klimat z dobrym humorem i dosc ciekawa (komiksowa) fabula, do tego slicznie sie prezentuje od strony grafiki i artystycznej. Jak juz wczesniej pisalem najslapszym elementem jest walka, mysle ze gra wiele by nie stracila ogrywana na najlatwiejszym poziomie zeby nie meczyc sie z iloscia pociskow/ciosow ktore trzeba w przeciwnika wsadzic.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja od ARHN.eu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sheeneek napisał:

Gra skonczona (dwa wieczory temu), naprawde dobra produkcja godna polecenia. Lekki filmowy klimat z dobrym humorem i dosc ciekawa (komiksowa) fabula, do tego slicznie sie prezentuje od strony grafiki i artystycznej. Jak juz wczesniej pisalem najslapszym elementem jest walka, mysle ze gra wiele by nie stracila ogrywana na najlatwiejszym poziomie zeby nie meczyc sie z iloscia pociskow/ciosow ktore trzeba w przeciwnika wsadzic.

Ja jestem na 10 rozdziale. Gra bardzo mi się podoba, w sensie fabularnie, dialogi, rozmowy między bohaterami to coś cudownego, bardzo duża dawka humoru, polski dubbing mocno na plus (nie próbowałem jeszcze angielskiego). Walka to faktycznie najsłabszy element gry, co prawda na normalnym poziomie trudności kilka potyczek dało mi się we znaki, ale jest mocno chaotycznie i w sumie to tylko czeka się na respawn umiejętności specjalnych. Grafika też bardzo ładna, jedne lokacje wyglądają lepiej, inne gorzej, ale jest dobrze.

Ktoś kto wymyślił słowo "flurwa" powinien dostać premię, świetnie się to komponuje :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pavel87 napisał:

Ktoś kto wymyślił słowo "flurwa" powinien dostać premię, świetnie się to komponuje :)

To tak nie do konca wymyslone tylko w polskiej wersji, w angielskiej jest "flark" zamiast f-word, no ale fakt ze "fl-" z naszym rodzinym ukochanym slowem pieknie sie komponuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Sheeneek napisał:

Gra skonczona (dwa wieczory temu), naprawde dobra produkcja godna polecenia. Lekki filmowy klimat z dobrym humorem i dosc ciekawa (komiksowa) fabula, do tego slicznie sie prezentuje od strony grafiki i artystycznej. Jak juz wczesniej pisalem najslapszym elementem jest walka, mysle ze gra wiele by nie stracila ogrywana na najlatwiejszym poziomie zeby nie meczyc sie z iloscia pociskow/ciosow ktore trzeba w przeciwnika wsadzic.

 

19 godzin temu, Pavel87 napisał:

Ja jestem na 10 rozdziale. Gra bardzo mi się podoba, w sensie fabularnie, dialogi, rozmowy między bohaterami to coś cudownego, bardzo duża dawka humoru, polski dubbing mocno na plus (nie próbowałem jeszcze angielskiego). Walka to faktycznie najsłabszy element gry, co prawda na normalnym poziomie trudności kilka potyczek dało mi się we znaki, ale jest mocno chaotycznie i w sumie to tylko czeka się na respawn umiejętności specjalnych. Grafika też bardzo ładna, jedne lokacje wyglądają lepiej, inne gorzej, ale jest dobrze.

Ktoś kto wymyślił słowo "flurwa" powinien dostać premię, świetnie się to komponuje :)

Czyli wbrew temu co pisały niektóre osób nie mające nawet styczności z grą potwierdza się że jest to dobra gra. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, azgan napisał:

Czyli wbrew temu co pisały niektóre osób nie mające nawet styczności z grą potwierdza się że jest to dobra gra. 

Mi się bardzo podoba, jest mega liniowa ale aż chce się brnąć w dalej...a czasami po prostu zatrzymać się i posłuchać rozmów między bohaterami :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

 

Czyli wbrew temu co pisały niektóre osób nie mające nawet styczności z grą potwierdza się że jest to dobra gra. 

Przeciez to oczywiste :) Jest dobra, warta ogrania, aczkolwiek nie wybitna. Ja tam wole sam sprawdzic gre niz wydawac swoja opinie bazujac na YT czy innych recenzjach, bo bazujac na ww mozna co najwyzej ocenic czy to gra dla mnie czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pavel87 napisał:

Mi się bardzo podoba, jest mega liniowa ale aż chce się brnąć w dalej...a czasami po prostu zatrzymać się i posłuchać rozmów między bohaterami :D

Mi też się podobało i ukończyłem z przyjemnością 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.11.2021 o 18:43, lis22 napisał:

Już skończyłem, nie widać jakiejś otwartej furtki na kontynuacje

Czyli na koniec wszyscy giną? :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknął się jeden wątek więc kolega wyżej twierdzi że nie widać furtki do 2 cześci? bo przecież nie można wymyśleć nowego wątku/wroga/historii? spoiler

 

To że doszła na koniec nowa postać do ekipy może imo sugerować że chcieliby zrobić kontynuacje..kiedyś tam. 

 

Edytowane przez JeanPepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, JeanPepin napisał:

Zamknął się jeden wątek więc kolega wyżej twierdzi że nie widać furtki do 2 cześci? bo przecież nie można wymyśleć nowego wątku/wroga/historii? spoiler

  Pokaż ukrytą zawartość

To że doszła na koniec nowa postać do ekipy może imo sugerować że chcieliby zrobić kontynuacje..kiedyś tam. 

 

Bez problemu mogą zrobić 2 część 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to trwało ale jest już recenzja od Quaza 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up jedyne słuszne dla mnie recenzje gier on robi na twojejtubie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Stjepan666 napisał:

@up jedyne słuszne dla mnie recenzje gier on robi na twojejtubie.

Bo mu chyba za to nie płacą i mówi to co myśli. Inni spuszczaja się nad tym jaka to ta gra nie jest (a wiadomo że jest syfem - niektóre gry ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, azgan napisał:

Trochę to trwało ale jest już recenzja od Quaza 

 

Jeszcze chyba nigdy nie miałem tak żeby po przejściu gry nie zgodził bym się w 100% z recenzją Quaza ?

Gość ma najlepsze recenzje w Polskim internecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś w sumie niezły cwaniak - jego recki zazwyczaj wychodzą sporo później po wszystkich innych, więc koleś spokojnie może dopasować się do opinii zarówno innych recenzentów jak i graczy którzy już dawno ograli i powiedzieć to co ludzie chcą usłyszeć i by większości pasowało. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quaz zawsze daje recenzje gier, które mu się podobają/uważa za dobre. Jeszcze nie słyszałem, aby jakąś grę zjechał. Ale owszem zawsze dobrze wypunktuje plusy i minusy i w tym przypadku także.  Poczekam na wyprzedaże. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...