Skocz do zawartości
lis22

Marvel's Guardians of the Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

Zawitało do game passa, to  ie można ominąć takiej okazji :) PS. Aż ciężko uwierzyć, że to fikcyjny zespół stworzony na potrzeby gry. Riffy żywcem wyjęte z lat 80, ale miazga.

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze w GP nie działa 21:9 i też nie można tego zmodyfikować przez hex editora... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna lekka gierka. Póki co 3 czy 4 rozdział - klimat, humor, postacie i sama historia są tak fajnie napisane, że aż chce się w to grać. Poza tym jest naprawdę prześliczna. No i czuć tutaj tłusty Marvelowski pieniądz, bo to jaki jest tutaj soundtrack to aż mi oczy z orbit wywaliło i nie mam tutaj nawet na myśli jednej z najlepszych fikcyjnych kapel jakie w życiu słyszałem (Star lord), ale kawałki licencjonowane! To jest normalnie półka Vice City i San Andreas. Jak chodząc po statku zaczęło grać Turn Up the radio czy inne absolutne sztosy podczas walki, to aż nie wierzyłem. Must play, skoro teraz jest w passie, serio. 

PS. Ten mechanizm zbiórki całej ekipy podczas walki to świetny pomysł. 

Edytowane przez TmK
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TmK napisał:

Świetna lekka gierka. Póki co 3 czy 4 rozdział - klimat, humor, postacie i sama historia są tak fajnie napisane, że aż chce się w to grać. Poza tym jest naprawdę prześliczna. No i czuć tutaj tłusty Marvelowski pieniądz, bo to jaki jest tutaj soundtrack to aż mi oczy z orbit wywaliło i nie mam tutaj nawet na myśli jednej z najlepszych fikcyjnych kapel jakie w życiu słyszałem (Star lord), ale kawałki licencjonowane! To jest normalnie półka Vice City i San Andreas. Jak chodząc po statku zaczęło grać Turn Up the radio czy inne absolutne sztosy podczas walki, to aż nie wierzyłem. Must play, skoro teraz jest w passie, serio. 

PS. Ten mechanizm zbiórki całej ekipy podczas walki to świetny pomysł. 

Zgadza się, aż szkoda, że twórcy nie planują kolejnej części, no ale to SE, więc ich logika jest poza wszelką logiką ;)

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pavel87 napisał:

no ale to SE, więc ich logika jest poza wszelką logiką ;)

Ich logika jest prosta - gra albo zarobi pierdyliard dolarów i dostaje sequel albo nie zarobi i idzie na półkę. Ewentualna popularność, wysoka jakość, dobre oceny od recenzentów czy użytkowników - to nie ma żadnego znaczenia - liczy się kasa. 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.04.2022 o 09:44, Pavel87 napisał:

Zgadza się, aż szkoda, że twórcy nie planują kolejnej części, no ale to SE, więc ich logika jest poza wszelką logiką ;)

A jak pisaliśmy na premierę że gra jest niezła to było grymaszenie i niedowierzanie oraz jakieś głupie teksty że jak się kupiło grę w pudełku to jest zaburzona ocena bo grę można łatwo odsprzedać ?

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsole nadal tak jest, kupuj gierki na PC w formie kluczy to zobaczymy czy będziesz taki chętny pakować kasę w ciemno bez możliwości później odsprzedania tego na olx. :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, caleb59 napisał:

Na konsole nadal tak jest, kupuj gierki na PC w formie kluczy to zobaczymy czy będziesz taki chętny pakować kasę w ciemno bez możliwości później odsprzedania tego na olx. :E 

Kupuje też gry na STEAM i robię zwroty (mam już prawie 900 zł z nich uzbierane) problem w tym że na PC nie kupię gry w pudełku i nie odsprzedam jej po ograniu. Na kompie 2 godziny na sprawdzenie i 2 tygodnie żeby zrobić refunda i to jest max. Marvel's Guardians of the Galaxy ograłem na premierę praktycznie za darmo i pudełko sprzedałem od strzała. Teraz gierca była w GAME PASS i kto chciał to też mógł ograć za grosze ale trzeba było na to poczekać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na PC kupuję gry cyfrowo i nie robię żadnych zwrotów, gdyż kupuję to, co chcę mieć. Na konsole jest różnie: na Switcha głównie cyfrę, bo nie trzeba wymieniać cartidży ;) na PS5 w pudełku i cyfrowo, na XSX wystarczy mi Game Pass ;)

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, azgan napisał:

A jak pisaliśmy na premierę że gra jest niezła to było grymaszenie i niedowierzanie oraz jakieś głupie teksty że jak się kupiło grę w pudełku to jest zaburzona ocena bo grę można łatwo odsprzedać ?

No wiesz bo zeby ocenic w pelni to trzeba kupic kluczyk za pelna cene, a ci najlepsiejsi pro oceniacze to kupuja gre 2x. Nie ma lekko, jak chcesz zeby sie twoja ocena sie liczyla to trzeba placic :D 

PS. No i najlepiej jak jedziesz na minimalnej krajowej, wtedy to czuc ile ta gra warta.

Edytowane przez Sheeneek
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem w grze ten mod na FSR 2 i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony działaniem tego skalowania. Fakt, w okół postaci da się nieraz zauważyć to lekkie smużenie ale myślałem, że efekt będzie duuuużo gorszy, gdyż po prawdzie to zauważyłem to dopiero, gdy zacząłem owego problemu na siłę szukać bo. Efekt jest sporo mniejszy niż w takim Quantum Break z włączoną rekonstrukcją.  I co ciekawe to są moje wrażenia z rozdziałki 1080p (!) bo taki mam monitor. Myślę, że przed tą techniką jest spora przyszłość. 

Edytowane przez MisterMaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że ta gra jest TAK ŚWIETNA.
Kompletnie nie moja stylówa / estetyka, a... jednak ujmuje i przykuwa do klawy.

Grafika przecudna (detal), dialogi / humor /  jajo - bomba! Dubbing - spoko, muzyka - rewelacja!

Tylko szkoda mi, że jest utrzymana w tak bardzo "zabawowym" designie.
Gdyby potwory / monstra / przeciwnicy byli, choć odrobinę straszniejsze / poważniejsze = byłoby grube 9,5 / 10 (po kilku godzinach grania).

No i... robotę robi czas = dziś 4090 = all full full RT - 4K i... 141 fps.
Pięknie się w to gra.

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Nie sądziłem, że ta gra jest TAK ŚWIETNA.
Kompletnie nie moja stylówa ani gust, a... jednak ujmuje i przykuwa do klawy.

Grafika przecudna (detal), dialogi / humor /  jajo - bomba! Dubbing - spoko, muzyka - rewelacja!

Tylko szkoda mi, że jest utrzymana w tak bardzo "zabawowym" designie.
Gdyby potwory / monstra / przeciwnicy byli, choć odrobinę straszniejsze / poważniejsze = byłoby grube 9,5 / 10 (po kilku godzinach grania).

No i... robotę robi czas = dziś 4090 = all full full RT - 4K i... 141 fps.
Pięknie się w to gra.

Zgadzam się, moim zdaniem to bardzo niedoceniona gra, głównie przez Square Enix (nie byli zadowoleni z ilości sprzedanych kopii). Jest się z czego pośmiać, jest na czym zawiesić oko, fabularnie też daje radę. Zdecydowanie warto ograć :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Pavel87 napisał:

Zgadzam się, moim zdaniem to bardzo niedoceniona gra, głównie przez Square Enix (nie byli zadowoleni z ilości sprzedanych kopii). Jest się z czego pośmiać, jest na czym zawiesić oko, fabularnie też daje radę. Zdecydowanie warto ograć :) 

Jestem BARDZO ZASKOCZONY. Kompletnie nie interesował mnie ten tytuł (tak, jak i inne Marvelowskie tworki typu Spider, itd.).
To nie jest mój target, to nie jest moja estetyka... zatem podwójne brawo dla devów, że kogoś takiego, jak ja, który jest na wejściu "na nie" jednak przekonali robotą!
Polecam każdemu, kto tytułu jeszcze nie dotykał.  

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat, bo grę właśnie ukończyłem.

Zgadzam się z przedmówcą... to była wspaniała przygoda.

Dla mnie jedna z najlepszych gier w jakie grałem.

Oczywiście można się doczepiać, że połowa to gra, a połowa to filmiki, ale stoi to na tak kosmicznym poziomie, że strasznie żałuje, że nie powstanie sequel.

Bohaterowie, wciągająca historia i sposób jej przedstawienia, wspaniała muzyka. Niektórzy narzekali na zbiórki, a ja wręcz czekałem aż pasek się naładuje, bo potem w trakcie walki leciały świetne nuty.

Gdyby delikatnie rozbudować grę... dodać jakieś zadania poboczne, rozbudować trochę korytarzowy świat i wrzucić jakiś delikatny system rozwoju postaci (chociażby rozbudować te skille które są i opatrzyć to jakimś liczbowym systemem) to byłby to godny rywal do Mass Effect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ta gra ma prawie wszystko, poza... wciągającym gameplayem i walką. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Jaycob napisał:

Tak, ta gra ma prawie wszystko, poza... wciągającym gameplayem i walką. :E 

No gameplay jest bardzo uproszczony, walka nie jest aż tak zła.

Tą grę ciągną bohaterowie i historia... te są fantastyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Szambo napisał:

No gameplay jest bardzo uproszczony, walka nie jest aż tak zła.

Tą grę ciągną bohaterowie i historia... te są fantastyczne.

Ta gra, to jest taka kompilacja 2 skrajności.
FANTASTYCZNE dialogi, gagi, humor, postaci = SUPER.
+ kompletnie z d00py walka dla gimbusów.
Naprawdę wyrosłem już ze 30 lat temu ze strzelania do żelków, kulek i gumisów, a tu... to właśnie jest niestety.

Zresztą podobny dysonans mam z Jedi Fallen.
Wszystko naprawdę niezłe. Fajne lokacje, mieczyki, laserki, gwiezdne wojny (mokry sen SWowca), tylko... te stworki (!!!), z którymi się tam walczy po drodze... MEH!

  

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

tylko... te stworki (!!!), z którymi się tam walczy po drodze... MEH!

Jakie stworki? Takie jak w uniwersum SW? 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nie wiem o co mu chodzi. Lubi SW, ale czepia się, że w grze w świecie SW są stworki, które mogły by bez problemów być w filmach SW. :E 

5aec7d88bd967122008b4586?width=750&forma

 

Dobra koniec OT.;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jaycob napisał:

Jakie stworki? Takie jak w uniwersum SW? 

 

3 minuty temu, lamparcicho napisał:

Gdyby nie te "stworki" to imo czar uniwersum by prysł ;) 

Hehe. Nie bijmy piany. Jako dziecko przeżywałem tego stwora, co to do góry nogami Lucka przykleił w pieczarze, itp.
Potrafiły być tam niezłe "ryje". A tej w grze... jakieś takie milusińskie plastelinki.
Gdyby było ich 50 na 50 - OK - taki urok galaktyki, ale... tam są same plastusie IMO. ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Jaycob napisał:

Ja właśnie nie wiem o co mu chodzi. Lubi SW, ale czepia się, że w grze w świecie SW są stworki, które mogły by bez problemów być w filmach SW. :E 

5aec7d88bd967122008b4586?width=750&forma

 

Dobra koniec OT.;) 

Jaki koniec...:E

Latest Porg GIFs | Gfycat

;)

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...