Skocz do zawartości
lis22

Marvel's Guardians of the Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lis22 napisał:

Na necie piszą, że wersja PC jest w najgorszym stanie - dziwne bo Corle chwalił ale On ma, chyba RTX 3080 ;)

Ale Corle nie jest niewolnikiem grania z wszystkim na Ultra i nie ma bariery psychologicznej żeby ciąć detale lub ruszyć suwaki bardziej w lewą stronę. Tak Corle gra na RTX3080 i tym samym PC na którym chrupał mu Far Cry 6 i wrzucił FSR. W Marvel's Guardians of the Galaxy jest o tyle dobrze że dali DLSS więc można się pobawić ustawieniami. Głównie to RT na Ultra morduje wydajność 

Bez RT na RTX3080 gra spokojnie poradzi sobie w 4K i 60k/s+

10 minut temu, caleb59 napisał:

On Ci wszystko pochwali aby tylko wyświetlenia się zgadzały, to jest najgorszy możliwy typ pasożyta na yt - przechodzi tylko gry jak automat i aby jak najszybciej by na następnych nowościach nabijać wyświetlenia.

To też fakt bo robi te materiały pod wyświetlenia ale akurat znamy się z Corle i prywatnie mogę napisać że jest jak najbardziej w porządku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, caleb59 napisał:

On Ci wszystko pochwali aby tylko wyświetlenia się zgadzały, to jest najgorszy możliwy typ pasożyta na yt - przechodzi tylko gry jak automat i aby jak najszybciej by na następnych nowościach nabijać wyświetlenia.

Dlatego nie ogladam juz polskich zagrajmerów.Wyjatkowo sprzedajne pasożyty .

Dla nich nawet łapy w dół to juz sukces bo jest wyswietlenie,wiec najlepiej zrobic jedno ,olać i nie ogladać.Oni własnie tego najbardziej sie boją.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle mnie ta gra nie interesowała, ale liniowa gra akcji na poziomie to coś czego potrzebuje. Tylko cena za wysoka. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tych polskich to trawię wyłącznie Sarge'a, reszta wyjątkowo irytująca i nienaturalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, JeanPepin napisał:

no to podnieśli cene po reckach :Ecały czas było 179 z groszami

Ja zwykle kupuję Tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Zas napisał:

Wszyndzie ino te sandboksy, pieronie! Już tym rzygom! I te znaczniki, jakby gołymbie na mapa narobiły.

<wychodzi dopracowana, chwalona, liniowa gra, z bardzo dobrze poprowadzoną fabułą i staranną narracją, niezłym gameplaye'm i humorem, polskim dubbingiem>

Nie no, dejcie pokój, co to za szajs, na hasiok z tym, kaj wybory moralne, kaj swoboda, jo chca sie poszwyndać po placu, połazić bez celu, porobić jakieś gównno zadania podoczne, a ni tylko fabuła i fabuła...

🤣🤣🤣

Ambitni gracze, fani Automaty - lubią to!

Spokojnie wyjdzie kolejny Open World do eksploracji na setki godzin z tonami bzdetnych wypełniaczy to wrócimy do dyskusji że chcemy bardziej liniowych gier stawiających na opowieść a nie robienie wszystkiego i niczego :E. Już Far Cry 6 pokazał jak szybko potrafi zmęczyć taka gra mimo że mapa największą w historii i też graficznie nie brzydka. Tutaj jest przynajmniej większą szansa że ludzie dotrwają do końca 😉. 12-15h gry to nie jeden film w tym czasie można obejrzeć a już na pewno obie części Strażników Galaktyki 😁.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, azgan napisał:

obejrzeć a już na pewno obie części Strażników Galaktyki

Gra chyba nie jest powiązana z filmami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, rambek911 napisał:

Nie jest. I to nawet dobrze bo filmy były bardzo wątpliwej jakości jeśli chodzi o fabułę. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, rambek911 napisał:

Nie. Gra bazuje na komiksach i daje możliwość poznania tego uniwersum z szerszej perspektywy niż filmy. Ale filmy polecam obejrzeć z innego powodu - dla zrobienia sobie klimatu i żeby lepiej czuć ten tytuł. 

3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Nie jest. I to nawet dobrze bo filmy były bardzo wątpliwej jakości jeśli chodzi o fabułę. 

Zgadz się ale taką wizję miał James Gunn. Ja obie części w jego wykonaniu akurat lubię.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, azgan napisał:

Nie. Gra bazuje na komiksach i daje możliwość poznania tego uniwersum z szerszej perspektywy niż filmy. Ale filmy polecam obejrzeć z innego powodu - dla zrobienia sobie klimatu i żeby lepiej czuć ten tytuł. 

Oglądałem obie części i o ile 1 była znośna o tyle 2 słaba, a na 3 to w ogóle nie czekam.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi  1 część się podobała, 2 już odstawała niestety imo, na pewno  o wiele lepiej mi się to oglądało niż reszte filmów od marvela, wszystkich nie dałem rady obejrzeć 🤢

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, rambek911 napisał:

Oglądałem obie części i o ile 1 była znośna o tyle 2 słaba, a na 3 to w ogóle nie czekam.

Ja czekam bo lubię po prostu Strażników Galaktyki. Najzabawniejsze uniwersum Marvela. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, rambek911 napisał:

Mam tak samo. Uważam że Gunn poza niezłym klimatem nie potrafi zaoferować w swoich filmach nic ciekawego. Jego ostatni film czyli Suicide Squad to najlepszy przykład -  dostał przecież wolną rękę i mógł zrobić oraz pokazać dosłownie wszystko a jedyne co pokazał to że ciągle siedzi w tych samych utartych schematach i nie potrafi zaprezentować nic interesującego. Kolejny film który zapomina się 30 minut po obejrzeniu.

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwójka lepsza od jedynki, ja chodzę na wszystkie filmy Marvela i mam wszystko na Blu-Ray/ 4K UHDBD a teraz czekam na Disney+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, JeanPepin napisał:

Mi  1 część się podobała, 2 już odstawała niestety imo, na pewno  o wiele lepiej mi się to oglądało niż reszte filmów od marvela, wszystkich nie dałem rady obejrzeć 🤢

Z tych śmiesniejszych które dobrze się ogląda przez specyficzny humor dobry był też Thor Ragnarok ale i tak Guardians of the Galaxy jakoś bardziej mi podchodzą. Z tego co widziałem i słyszałem to w grze udało się zachować ten komediowy humor co osobiście mnie cieszy. Bardzo dobrze że postarali się z dialogami bo bez tego gra wiele by straciła.

3 minuty temu, lis22 napisał:

Dwójka lepsza od jedynki, ja chodzę na wszystkie filmy Marvela i mam wszystko na Blu-Ray/ 4K UHDBD a teraz czekam na Disney+.

Też mam obie części na Blu-raya 👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, azgan napisał:

Z tych śmiesniejszych które dobrze się ogląda przez specyficzny humor dobry był też Thor Ragnarok ale i tak Guardians of the Galaxy jakoś bardziej mi podchodzą. Z tego co widziałem i słyszałem to w grze udało się zachować ten komediowy humor co osobiście mnie cieszy. Bardzo dobrze że postarali się z dialogami bo bez tego gra wiele by straciła.

Też mam obie części na Blu-raya 👍

Oo tak, Ragnarok też był spoko, i Immigrant song  jak ładnie wszedł 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszy na pewno też to że postarali się z muzyką a nawet zrobili z niej istotną mechanikę 

Marvel's Guardians of the Galaxy zapewni graczom świetne przeżycia muzyczne! Jak możemy się dowiedzieć z nagrania opublikowanego przez Square Enix, rządzić będą lata 80te, wprowadzono też ciekawą mechanikę drużyny https://lubiegrac.pl/news,marvels-guardians-of-the-galaxy-z-klimatycznym-soundtrackiem-i-nowym-niezwyklym-trybe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow, 81% MC - totalnie się nie spodziewałem, myślałem, że będzie gorzej.  Tylko, ze ja żadnego filmu nie oglądałem, także z grą raczej sobie poczekam... :E 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Szambo napisał:

W ogóle mnie ta gra nie interesowała, ale liniowa gra akcji na poziomie to coś czego potrzebuje. Tylko cena za wysoka. 

Też jestem tego zdania 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam wielkim fanem Marvela nie jestem, ale zrobienie z Venoma 2 filmu dla dzieci +12 to gruba przesada. Tak samo jak z podziałem praw do Petera Parkera i Spider - Mana (Sony/Marvel), przez co nie dojdzie do spotkania Venoma ze Spider - Manem w jednym filmie

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Jaycob napisał:

Wow, 81% MC - totalnie się nie spodziewałem, myślałem, że będzie gorzej.  

Praktycznie nikt się tego nie spodziewał, gra nie była też jakoś przesadnie promowana i hajpowana a tutaj niespodzianka :E

9 minut temu, Jaycob napisał:

Tylko, ze ja żadnego filmu nie oglądałem, także z grą raczej sobie poczekam... :E 

Polecam nadrobić zwłaszcza przed zagraniem - nie będziesz żałować. Zrobi to robotę i odpowiedni klimat👌.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, rambek911 napisał:

Ja tam wielkim fanem Marvela nie jestem, ale zrobienie z Venoma 2 filmu dla dzieci +12 to gruba przesada.

Zrobienie z Venoma komedii to niestety znak naszych czasów. Pamiętam relację Eddie'go z symbiontem z komiksów i naprawdę nie pamiętam by miała ona podtekst komediowy, bo bazowała ona na wspólnej nienawiści wobec człowieka który według jednego go porzucił a według drugiego zniszczył jego życie. Jedynkę widziałem, dwójki nie zamierzam tykać. 

14 minut temu, rambek911 napisał:

Tak samo jak z podziałem praw do Petera Parkera i Spider - Mana (Sony/Marvel), przez co nie dojdzie do spotkania Venoma ze Spider - Manem w jednym filmie

Dojdzie, ale to będzie zupełnie inna historia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, azgan napisał:

I co gra na nich będzie lepiej działać?

Z reguły stery GRD to generalnie ściema i tak poprawki dotyczą innych bamboli :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Element Wojny napisał:

Zrobienie z Venoma komedii to niestety znak naszych czasów. Pamiętam relację Eddie'go z symbiontem z komiksów i naprawdę nie pamiętam by miała ona podtekst komediowy, bo bazowała ona na wspólnej nienawiści wobec człowieka który według jednego go porzucił a według drugiego zniszczył jego życie. Jedynkę widziałem, dwójki nie zamierzam tykać. 

Dojdzie, ale to będzie zupełnie inna historia. 

Czytałem ze maja w planach ekranizacje komiksu Ultimate Carneage, ale do tego daleka droga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, rambek911 napisał:

Czytałem ze maja w planach ekranizacje komiksu Ultimate Carneage, ale do tego daleka droga.

Powiem Ci szczerze że już nie bardzo mnie to interesuje, dla mnie ten Venom jest już spalony.

Jeżeli miałbym czegoś sobie życzyć to chciałbym powrotu Daredevila w wykonaniu Charliego Coxa, Kingpina w wykonaniu Vincenta D'Onofrio i Punishera w wykonaniu Jona Bernthala. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi