Skocz do zawartości
lis22

Marvel's Guardians of the Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ODIN85 napisał:

To zaraz koniec gry?

Faktycznie pewnie jeszcze dziś skończy. 

Jeden gość napisał dziś że dosłownie lizał ściany i skończył po 17h. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Gram powoli bo do Coda daleko:red:

Do 5 to Ty z 20 gier obejrzysz na yt  :E

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NVIDIA promuje RT i DLSS z furmanką fps. 

Marvel’s Guardians of the Galaxy with RTX ON – Available Now

 

 

1 godzinę temu, kadajo napisał:

Najlepsze ze potrzeba karty za ponad 8,5 tys. żeby zagrać ledwo w 60 fps :E

 

Ale na spotach reklamowych dobrze to wygląda :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

Ale na spotach reklamowych dobrze to wygląda :E

Reklama dźwignią handlu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kadajo napisał:

70 klatek i to na karcie za ponad 6 tys. zl.

Tu nawet nie ma o czym dyskutować. To kompromitacja. A ten jeszcze tego broni ?

Na reklamie licznik zapierdziela jak dziki i poniżej 90k/s nie spada obstawiam że ODIN85 ma burdel na kompie ?. Znowu będzie musiał płacić za serwis ?

Edytowane przez azgan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w 6 rozdziale ?Gierka wciąga nie powiem i po ta kim Far Cry 6 miło pograć w coś bardziej liniowego ?Jak dla mnie jedna z najlepszych gier w tym roku.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby gra taka ładna a jeszcze nikt nawet jednego SS na forum nie wrzucił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

 

Pc po prostu nie jest dla wszystkich.

Dobrze że nam o tym przypomniałeś ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

Na reklamie licznik zapierdziela jak dziki i poniżej 90k/s nie spada obstawiam że ODIN85 ma burdel na kompie ?. Nowu będzie musiał płacić za serwis ?

Odin nigdy nie ma burdelu na kompie. Odin ma zawsze wszytko perfekt i u niego jest dużo klatek. Po prostu się nie znamy :E

Teraz, azgan napisał:

Dobrze że nam o tym przypomniałeś ?

O dokładnie. Dokładnie @ODIN85 PC NIE JEST DLA WSZYSTKICH :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

Niby gra taka ładna a jeszcze nikt nawet jednego SS na forum nie wrzucił.

Nie no jest ładna tutaj akurat ODIN85 nie wali ściemy. To jak wyglądają postacie a szczególnie to co zrobili z oczami oraz z włosami daje ciekawy efekt. Textury oraz materiały też świetnie wyglądają. Bardzo dobrze wyglądają też SSR i cieniowanie. Oświetlenie z HDR też może się podobać. 

42 minuty temu, dawidoxx napisał:

Im dalej w las tym gra się lepiej, choć mam wrażenie że nieco za szybko odblokowuje się wszystkie umiejetności/stroje

Zaczynam 11 rozdiał i mam już praktycznie większość :) 

Mam to samo ?

11 minut temu, afrikan napisał:

Ja jestem w 6 rozdziale ?Gierka wciąga nie powiem i po ta kim Far Cry 6 miło pograć w coś bardziej liniowego ?Jak dla mnie jedna z najlepszych gier w tym roku.

Ja też. Tak jak Far Cry 6 mnie szybko wynudził tak tutaj z przyjemnością podziwiam to co dzieje się na ekranie i grę na pewno przejdę do końca ?.

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 3h i jestem zadowolony, gierka dużo lepsza od filmu, przypomina trochę Ratchet-a & Clank-a. Graficznie jest również bardzo dobrze, nie gorzej od w/w a na pewno lepiej wygląda od Avengersów, piszę o trybie jakości na X series.

Aaa i ta muzyczka, akcja się dzieje a tu wlatuje A-ha  z "Take on me" - momentalnie banan na twarzy.

Edytowane przez hennepin
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, afrikan napisał:

Motyw zbiórki też jest zarąbisty ?

Pewien recenzent powiedział zupełnie odwrotnie :E - jest okropny i trwa to stanowczo za długo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i jestem w szoku co z tego wyszło. Myślałem, że będzie kupa jak Avengersi a tutaj przygoda pełną gębą! W sumie mocno mnie uderzyła oprawa graficzna jak i te animacje postaci. W 4K z tymi wszystkimi bajerami wygląda to bardzo ale to bardzo dobrze! Gra świateł i cieni do tego RT no kurczę chyba największa niespodzianka tego roku. Kapitalne dialogi gdzie nie raz wybuchłem śmiechem ;)

Raptem 3h za mną w sumie lizania ścian ale jestem pod dużym wrażeniem całości! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Pewien recenzent powiedział zupełnie odwrotnie :E - jest okropny i trwa to stanowczo za długo. 

Nie zna się ? Zresztą tak często tego się nie używa ?

A ja gram dalej i już 9 rozdział,za dobre to ?W ogóle pomijając już licencjonowane utwory to ścieżka dźwiękowa w tej grze jest super i nadaje epickości wydarzeniom?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, ODIN85 napisał:

Czarny koń tego roku,nikt się tego nie spodziewał.

Avengersi były tak słabe że nawet nie wspominam a tu się każdy zachwyca, ciekawe, kiedyś spróbuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kadajo napisał:

Niby gra taka ładna a jeszcze nikt nawet jednego SS na forum nie wrzucił.

To ja wrzucę ;)

Bo chwilami to wygląda dosłownie jak animacja Pixara 

o5K09ld.jpg

LQg6Jb6.png

i3IDQq9.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, hennepin napisał:

Pograłem 3h i jestem zadowolony, gierka dużo lepsza od filmu, przypomina trochę Ratchet-a & Clank-a. Graficznie jest również bardzo dobrze, nie gorzej od w/w a na pewno lepiej wygląda od Avengersów, piszę o trybie jakości na X series.

Aaa i ta muzyczka, akcja się dzieje a tu wlatuje A-ha  z "Take on me" - momentalnie banan na twarzy.

Czyli podoba Ci się bardziej to co było w oryginalnych komiksach bo gra bezpośrednio do nich się odwołuje i czerpie garściami od werjacji filmowej w wykonaniu Jamesa Gunna. Ale przynajmniej po filmie wiesz jak się ta ekipa poznała i masz szerszą perspektywę na całość.

1 godzinę temu, Userkamil napisał:

Pograłem i jestem w szoku co z tego wyszło. Myślałem, że będzie kupa jak Avengersi a tutaj przygoda pełną gębą! W sumie mocno mnie uderzyła oprawa graficzna jak i te animacje postaci. W 4K z tymi wszystkimi bajerami wygląda to bardzo ale to bardzo dobrze! Gra świateł i cieni do tego RT no kurczę chyba największa niespodzianka tego roku. Kapitalne dialogi gdzie nie raz wybuchłem śmiechem ;)

Raptem 3h za mną w sumie lizania ścian ale jestem pod dużym wrażeniem całości! 

Nic dodać nic ująć. Zaskoczenie roku i to takie pozytywne.

1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Czarny koń tego roku,nikt się tego nie spodziewał.

Jak to nie? Pisałem że spodziewam się dobrej gry i że oceny będą oscylować w okolicach 8/10 tylko nie przewidziałem że będzie aż tak dobra ?

57 minut temu, afrikan napisał:

Nie zna się ? Zresztą tak często tego się nie używa ?

A ja gram dalej i już 9 rozdział,za dobre to ?W ogóle pomijając już licencjonowane utwory to ścieżka dźwiękowa w tej grze jest super i nadaje epickości wydarzeniom?

To jest odpalenie supera drużynowego i bardzo fajnie zostało to pomyślane. Podobny motyw jest zaraz na początku 2 części filmu ?

 

Edytowane przez azgan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Userkamil napisał:

To ja wrzucę ;)

Bo chwilami to wygląda dosłownie jak animacja Pixara 

 

Graficznie gra jest wymuskana i początek gry nie umywa się do tego co zobaczysz później. Mogę Cię zapewnić że nie raz zachwycisz się wizualiami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, azgan napisał:

Graficznie gra jest wymuskana i początek gry nie umywa się do tego co zobaczysz później. Mogę Cię zapewnić że nie raz zachwycisz się wizualiami ?

Powiem Ci szczerze, że ten początek rozsadził mi głowę. Pierwsze co mi się rzuciło to animacje i to jak postać reaguje gdy idziemy tylko w lewo i prawo. To jak reaguje nie tylko głową ale i całym ciałem.

Gra świateł i cieni czy przeróżne dymki, pył, iskry czy kurz... Te wszystkie drobne detale, które na pierwszy rzut oka nie są zauważalne. Ale robią kapitalną robotę w odbiorze całości! Jeżeli dalej jest tylko lepiej to idę lizać ściany dalej ;)

P.S. Sceny akcji nie powstydził by się sam Uncharted! 

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Userkamil napisał:

Powiem Ci szczerze, że ten początek rozsadził mi głowę. Pierwsze co mi się rzuciło to animacje i to jak postać reaguje gdy idziemy tylko w lewo i prawo. To jak reaguje nie tylko głową ale i całym ciałem.

Gra świateł i cieni czy przeróżne dymki, pył, iskry czy kurz... Te wszystkie drobne detale, które na pierwszy rzut oka nie są zauważalne. Ale robią kapitalną robotę w odbiorze całości! Jeżeli dalej jest tylko lepiej to idę lizać ściany dalej ;)

Dalej jest już tylko lepiej ale nie chcę Ci psuć zabawy i pisać dokładnie co mam na myśli. Jak tam dojdziesz to się sam zorientujesz.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, azgan napisał:

Jak to nie? Pisałem że spodziewam się dobrej gry i że oceny będą oscylować w okolicach 8/10 tylko nie przewidziałem że będzie aż tak dobra ? 

 

Flurwa chyba nikt się nie spodziewał ?

A jak Azgan u ciebie gierka idzie,który rozdział ? ? 

Edit:na weekend będzie już można chyba na olx wrzucić to się sprzeda jeszcze za 200 zł może ?

Edytowane przez afrikan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...