Skocz do zawartości
lis22

Marvel's Guardians of the Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, lis22 napisał:

Moim zdaniem, jesteście już za starzy na gry bo na tym forum nie podoba się praktycznie żadna gra i żaden gatunek.

Nie będę słuchał narzekań jakiegoś debila z internetu, skoro gra mi się podoba i czekałem na nią od momentu zapowiedzi a nawet od ogłoszenia prac nad nią. Zależy mi głównie na fabule, dialogach i interakcjach między postaciami i to dostałem. Może jak powstanie druga część to będzie ona bardziej rozbudowana? Na razie trzeba liczyć, że ta się sprzeda.

Nie wiem z czym masz problem, zachowujesz się w tym momencie jakby ktoś Ci wszedł do domu i naszczał na dywan.

Opinia jak opinia - nie od dziś jesteś w internecie i wiesz, że są opinie pozytywne jak i negatywne - nikt Cię nie będzie krytykował, że gra Ci się podoba - ja napiszę, że bardzo dobrze, że Ci się podoba bo takich gier w obecnych czasach jest mało.

Druga sprawa jest taka, że wypierasz jakąkolwiek konstruktywną krytykę dotyczącą gry, którą lubisz - pachnie mi to tymi maniakami z tematu o CP 2077, którzy też idą po dziś dzień w zaparte, że problemów żadnych nie było i świetna gra 10/10.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, caleb59 napisał:

(...) problemów żadnych nie było i świetna gra 10/10.

BO nie było, od premiery 500 osób pracuje nad grą i zaraz będzie patch, wszystko naprawi :E 

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, joloxx9 napisał:

Ja też 

wiec powiem Ci dzieciaku jedno, wchodzisz na forum gdzie jest od groma ludzi, nie każdy musi mieć takie zdanie jak Ty. Jeśli nie potrafisz dyskutować na poziomie z ludźmi którzy sie z Tobą nie zgadzają to nara. 

Nie jestem dzieciakiem, więc startuj do kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, lis22 napisał:

Nie jestem dzieciakiem, więc startuj do kogoś innego.

Z zachowania jesteś, @caleb59 czy tam ktoś inny na forum się z Toba nie zgodził to od debili wyzywasz, very mature :E 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, lis22 napisał:

Moim zdaniem, jesteście już za starzy na gry bo na tym forum nie podoba się praktycznie żadna gra i żaden gatunek

Po części prawda, ale wiesz, że wchodzisz na forum DYSKUSYJNE - wiesz na czym to polega? ;) 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, JeanPepin napisał:

Mi gra daje mega frajdę i nie bardzo mi przeszkadza że to interaktywny film jak tutaj piszecie, być może tak piszecie bo po 1 gra jest mocno przegadana a po drugie jest do bólu liniowa i chyba większość się odzwyczaiła od tego😅 QTE co 30 minut? Chyba w inną gre graliśmy, mam 9 rozdział i było 5,6 QTE?  i to takich które trwają 3 sekundy :E,  Trochę mi szkoda że już ponad połowa za mną, coś czuję że to będzie jedna z gierek gdzie będzie się jakąś małą pustkę czuło po zakończeniu, chociaż nic nie przebije pustego Kaer Morhen 😟

Dokladnie tak, rozumiem jeszcze marudzenie gdyby wszystko co wychodzi mialo taka formule. A tutaj dostalismy lekki tytul ze swietna fabula i dynamicznym prowadzeniem.

26 minut temu, caleb59 napisał:

Nie trzeba grać by widzieć, że coś jest nie tak u podstaw - wystarczy posiadać coś takiego jak szersze spojrzenie na sprawę bez klapek na oczach. To, że ktoś coś krytykuje nie oznacza, że robi to bo jest trollem lecz stara się naświetlić sprawę by w przyszłości mieć na uwadze różne, dyskusyjne praktyki jakie wprowadzają do swoich gier developerzy, którzy wiedzą lepiej jak gracz powinien grać w ich grę i co może a co nie.

No i wlasnie szersze spojrzenie na gry pozwolilo by ci zauwazyc ze nie wszystkie gry musza byc takie same. Chcesz wyzwania dla glowy, poszukaj sobie jakiejs nowej strategii, chesz RPG, tez kilka wyszlo ostatnio. Tutaj dostajesz leki tytul bardzo filmowy co poprostu bylo zalozeniem tworcow. Co w tym zlego?  

Niestety ciagle krytykowaniem jest dla mnie trolowaniem, znajdziesz to w kazdej galezi rozrywki, sztuka dla sztuki i poprostu pierdzielenie smutow. Najglubsze jest to ze wiekszosc tych krytykow to megalomani z przerosnientym ego ktorzy mysla ze maja lepszy i bardziej wyrafinowany gust niz reszta konsumenttow. A to jest gowno prawda, wiekszosc widzi te same wady, tylko wybiera sie na nich nie skupiac i patrzy pozytywnie na zalety danego produktu. 

Przykladem tego jest to forum, masz ludzi ktorzy sie bawia grami i tez grono ktore w kazdym temacie jest tylko po to zeby marudzic i rzucac tekstami: "bo ja tylko w dobre gry gram", szkoda ze nie widza tego jak zalosnie wypada to w oczach innych :) 

btw. Caleb, nie odnosze sie do ciebie bezposrednio

Edytowane przez Sheeneek
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przeszkadza wam wsza hipokryzja? Trzy dni temu były achy i ochy a teraz, nagle mamy do czynienia z najgorszą grą roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, lis22 napisał:

Nie przeszkadza wam wsza hipokryzja? Trzy dni temu były achy i ochy a teraz, nagle mamy do czynienia z najgorszą grą roku.

Ty chyba kontrastujesz trochę. Odkąd pamiętam to gracze nie akceptowali QTE w grach. I zawsze jak ich było więcej to było narzekanie. A jak ci zresztą inni zwrócili uwagę to jest forum DYSKUSYJNE. A jak nie chcesz dyskutować to po co tu wchodzisz i wyzywasz od debili kogoś kto ma inne zdanie niż twoje ?

Edytowane przez kadajo
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i widzisz @caleb59 wrzuciłeś tutaj filmik a wolno mieć tylko jedno podejście, hurraoptymistyczne, bez  zbędnego skupiania się na błędach. Tak jak mówiłem we wcześniejszym poście, akceptuj to co jest bo inaczej jesteś żałosnym hejterem :) 

Swoją drogą fajnie to wygląda w niektórych wątkach:

grupa A której się gra podoba

grupa B której się gra nie podoba

i grupa C - ludzie którzy narzekaja na grupę B(zazwyczaj wyłaniają się z grupy A)

O ile rozumiem dyskusje między A i B, bo każdy ma jakieś zdanie o tyle naskakiwanie na tych którym się gra nie podoba to jest jakiś wyższy poziom. Dziwne że nie skacza na tych którym się gra podoba :E 

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fabuła skończona i daje solidne 8/10.. pod koniec gry walka robi się już strasznie męcząca i przez większość walki panuje  spory chaos, ale za to fabuła/humor nadrabia wszystko ;) 

Skończyłem w jakieś niecałe 15h

Edytowane przez dawidoxx
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo to jest tak, że początkowe "ochy i achy" ogólnie w grach po kilkunastu dniach od premiery z reguły ustępują miejsca trzeźwej, surowej weryfikacji i wychodzą powoli wszelakie grzeszki i problemy, nie ma co wieszać psów tylko na Strażnikach bo takie mamy czasy. Nie od parady takie The Medium zostało zapomniane już po miesiącu od premiery, a to tylko przykład.

Tu nie chodzi o narzekanie dla sportu tylko o racjonalne spojrzenie, dzielenie się opiniami oraz konstruktywną krytyką, wyciąganie wniosków lub nie i dalsze pakowanie po 250zł w gry, które robią z graczy idiotów a ci jeszcze głośno klaszczą.

Edytowane przez caleb59
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, ODIN85-13 napisał:

3 dni temu byli niezdecydowani Ci co krytykują. Ci co grają nie psioczą.

Odin twoja kariera na tym forum dobiegła końca. Albo zmień nick i zacznij pisać normalnie albo nie rób bajzlu i zmień forum.

Ja np. uważam ze ta gra nie ma wcale ładnej grafiki ale nie wchodzę tu i nie wyzywam od debili kogoś kto uważa inaczej.

Edytowane przez kadajo
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, lis22 napisał:

Nie będę słuchał narzekań jakiegoś debila z internetu, skoro gra mi się podoba

Proponuje sobie zalożyć prywatne forum - wtedy będziesz mógł wprowadzić pełną dyktaturę i zero wolności słowa oraz wyrażania swoich opinii :E 

• Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

caleb59

Ty krytykujesz wszystko jak leci a Ubisoft to chyba Twój wróg narodowy ;)

Ja nawet nie zauważyłem, że w grze są sekwencje QTE, głównie widzę je w momencie, gdy zdobywamy nowy żywioł do pistoletów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, dawidoxx napisał:

Fabuła skończona i daje solidne 8/10.. pod koniec gry walka robi się już strasznie męcząca i przez większość walki panuje  spory chaos, ale za to fabuła/humor nadrabia wszystko ;) 

Skończyłem w jakieś niecałe 15h

Jeszcze nie skończyłem ale jestem już blisko i też tak oceniam 😉

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, azgan napisał:

Jeszcze nie skończyłem ale jestem już blisko i też tak oceniam 😉

Mi się ogólem podoba - nie jest to tytuł idealny, ale grało mi się przyjemnie :) 
Błedów pare było.. najgorzej wypada walka - mogli to jednak jakoś bardziej ogarnąć.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ODIN85-13 napisał:

Tak to jest jak się po yt ocenia.

Ja nie oceniam po YT. Zresztą, nie chce mi się po raz setny tłumaczyć ze dobrze nagrana rozgrywka nawet na YT nie będzie zbyt odbiegać od tej generowanej w RT. Zawsze, zawsze jak ktoś coś złego napisze o grafice to zaraz się pojawiają głupie teksty ze to trzeba widzieć live żeby docenić. Bzdura na resorach jak coś wygląda dobrze to będzie wyglądało dobrze nawet na filmiku YT w 4k czy 8k jeśli dobrze będzie nagrany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, dawidoxx napisał:

Mi się ogólem podoba - nie jest to tytuł idealny, ale grało mi się przyjemnie :) 
Błedów pare było.. najgorzej wypada walka - mogli to jednak jakoś bardziej ogarnąć.

Zgadzam się 👍

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, lis22 napisał:

caleb59

Ty krytykujesz wszystko jak leci a Ubisoft to chyba Twój wróg narodowy ;)

Ja nawet nie zauważyłem, że w grze są sekwencje QTE, głównie widzę je w momencie, gdy zdobywamy nowy żywioł do pistoletów.

Wróg narodowy? Co to za twór? :E

Co jak co ale ubisoft przez lata zapracował na swoją markę. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, kadajo napisał:

Ja nie oceniam po YT. Zresztą, nie chce mi się po raz setny tłumaczyć ze dobrze nagrana rozgrywka nawet na YT nie będzie zbyt odbiegać od tej generowanej w RT. Zawsze, zawsze jak ktoś coś złego napisze o grafice to zaraz się pojawiają głupie teksty ze to trzeba widzieć live żeby docenić. Bzdura na resorach jak coś wygląda dobrze to będzie wyglądało dobrze nawet na filmiku YT w 4k czy 8k jeśli dobrze będzie nagrany.

Są filmiki z takiego DCS na youtube które to cięzko odróżnić od normalnych nagrań więc to już wiele mówi. Sam bitrate potrafi zepsuć filmik ale łatwo idzie znaleźć dobrą jakość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli idzie o błędy to najgorsze były te podesty, które miał podnieść Groot, bo postać się na nich nie chciała utrzymać oraz raz miałem, że nie odpalił mi się skrypt, przeniosło mnie za drzwi ale bez możliwości ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, caleb59 napisał:

Bo to jest tak, że początkowe "ochy i achy" ogólnie w grach po kilkunastu dniach od premiery z reguły ustępują miejsca trzeźwej, surowej weryfikacji i wychodzą powoli wszelakie grzeszki i problemy, nie ma co wieszać psów tylko na Strażnikach bo takie mamy czasy. Nie od parady takie The Medium zostało zapomniane już po miesiącu od premiery, a to tylko przykład.

Mowiac o tej grze jak widzisz poczatkowe "ochy i achy" po jej ukonczeniu dalej pozostaja na miejscu. To jest dobra gra, a to ze ma swoje wady to nic odkrywczego. Oczywiscie ze ta gra bedzie zapomniana za jakis czas, nikt to o arcydziele nie mowi, jedynie to ze mimo swojej prostoty dobrze bawi.

Kwestia podejscia, gry sa dla rozrywki i szukajac problemow na sile je znajdziesz. A gosciu z tego filmiku pierdzieli jak gdyby ameryke odkryl, kazdy kto w ta gre zagral widzi jaka jest. Argument oglupiania odbiorcy jest poprostu debilny, jak ktos chce wysilic szare komorki szachy proponuje a nie gry.

Bo przy takim podejsciu to trzeba bylo by sie odciac od wieksosci popkuktury.

14 minut temu, caleb59 napisał:

Tu nie chodzi o narzekanie dla sporty tylko o racjonalne spojrzenie, dzielenie się opiniami oraz konstruktywną krytyką, wyciąganie wniosków lub nie i dalsze pakowanie po 250zł w gry, które robią z graczy idiotów a ci jeszcze głośno klaszczą.

A co filmy robia? Przestaniesz ogladac filmy, seriale i tv? Z tym argumentem mozna latwo zamknac caly rynek gier rowniez, i dlatego taka argumentacja mija sie z celem sama w sobie.

Tutaj dostajesz calkiem fajna opowiesc, a to czy jest warta swojej ceny to juz kwestia indywidualna. Osobiscie 250 bym nie zaplacil za ta gre, dlatego kupuje na konsole gdzie odsprzedaje i realny koszt tej rozrywki to cena 2 biletow do kina/4 browarow w barze, i mi to pasuje.

Edytowane przez Sheeneek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ODIN85-13 napisał:

Czyli zostają Ci tylko solsy i rogale bo w każdej grze masz teraz masę ułatwiaczy.

Bo wybierasz gry z jednego worka ;) Zapraszam do DCSa :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, dawidoxx napisał:

Co to Za odiny 1-13 :E to jakiś Odin-T-1000? :D 

Rozmnaza sie w trybie ekspresowym :) Szybciej niz covid

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi