Skocz do zawartości
lis22

Marvel's Guardians of the Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

Zawitało do game passa, to  ie można ominąć takiej okazji :) PS. Aż ciężko uwierzyć, że to fikcyjny zespół stworzony na potrzeby gry. Riffy żywcem wyjęte z lat 80, ale miazga.

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda ze w GP nie działa 21:9 i też nie można tego zmodyfikować przez hex editora... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Świetna lekka gierka. Póki co 3 czy 4 rozdział - klimat, humor, postacie i sama historia są tak fajnie napisane, że aż chce się w to grać. Poza tym jest naprawdę prześliczna. No i czuć tutaj tłusty Marvelowski pieniądz, bo to jaki jest tutaj soundtrack to aż mi oczy z orbit wywaliło i nie mam tutaj nawet na myśli jednej z najlepszych fikcyjnych kapel jakie w życiu słyszałem (Star lord), ale kawałki licencjonowane! To jest normalnie półka Vice City i San Andreas. Jak chodząc po statku zaczęło grać Turn Up the radio czy inne absolutne sztosy podczas walki, to aż nie wierzyłem. Must play, skoro teraz jest w passie, serio. 

PS. Ten mechanizm zbiórki całej ekipy podczas walki to świetny pomysł. 

Edytowane przez TmK
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, TmK napisał:

Świetna lekka gierka. Póki co 3 czy 4 rozdział - klimat, humor, postacie i sama historia są tak fajnie napisane, że aż chce się w to grać. Poza tym jest naprawdę prześliczna. No i czuć tutaj tłusty Marvelowski pieniądz, bo to jaki jest tutaj soundtrack to aż mi oczy z orbit wywaliło i nie mam tutaj nawet na myśli jednej z najlepszych fikcyjnych kapel jakie w życiu słyszałem (Star lord), ale kawałki licencjonowane! To jest normalnie półka Vice City i San Andreas. Jak chodząc po statku zaczęło grać Turn Up the radio czy inne absolutne sztosy podczas walki, to aż nie wierzyłem. Must play, skoro teraz jest w passie, serio. 

PS. Ten mechanizm zbiórki całej ekipy podczas walki to świetny pomysł. 

Zgadza się, aż szkoda, że twórcy nie planują kolejnej części, no ale to SE, więc ich logika jest poza wszelką logiką ;)

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Pavel87 napisał:

no ale to SE, więc ich logika jest poza wszelką logiką ;)

Ich logika jest prosta - gra albo zarobi pierdyliard dolarów i dostaje sequel albo nie zarobi i idzie na półkę. Ewentualna popularność, wysoka jakość, dobre oceny od recenzentów czy użytkowników - to nie ma żadnego znaczenia - liczy się kasa. 

• Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.04.2022 o 09:44, Pavel87 napisał:

Zgadza się, aż szkoda, że twórcy nie planują kolejnej części, no ale to SE, więc ich logika jest poza wszelką logiką ;)

A jak pisaliśmy na premierę że gra jest niezła to było grymaszenie i niedowierzanie oraz jakieś głupie teksty że jak się kupiło grę w pudełku to jest zaburzona ocena bo grę można łatwo odsprzedać 😉

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na konsole nadal tak jest, kupuj gierki na PC w formie kluczy to zobaczymy czy będziesz taki chętny pakować kasę w ciemno bez możliwości później odsprzedania tego na olx. :E 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, caleb59 napisał:

Na konsole nadal tak jest, kupuj gierki na PC w formie kluczy to zobaczymy czy będziesz taki chętny pakować kasę w ciemno bez możliwości później odsprzedania tego na olx. :E 

Kupuje też gry na STEAM i robię zwroty (mam już prawie 900 zł z nich uzbierane) problem w tym że na PC nie kupię gry w pudełku i nie odsprzedam jej po ograniu. Na kompie 2 godziny na sprawdzenie i 2 tygodnie żeby zrobić refunda i to jest max. Marvel's Guardians of the Galaxy ograłem na premierę praktycznie za darmo i pudełko sprzedałem od strzała. Teraz gierca była w GAME PASS i kto chciał to też mógł ograć za grosze ale trzeba było na to poczekać.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na PC kupuję gry cyfrowo i nie robię żadnych zwrotów, gdyż kupuję to, co chcę mieć. Na konsole jest różnie: na Switcha głównie cyfrę, bo nie trzeba wymieniać cartidży ;) na PS5 w pudełku i cyfrowo, na XSX wystarczy mi Game Pass ;)

• Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, azgan napisał:

A jak pisaliśmy na premierę że gra jest niezła to było grymaszenie i niedowierzanie oraz jakieś głupie teksty że jak się kupiło grę w pudełku to jest zaburzona ocena bo grę można łatwo odsprzedać 😉

No wiesz bo zeby ocenic w pelni to trzeba kupic kluczyk za pelna cene, a ci najlepsiejsi pro oceniacze to kupuja gre 2x. Nie ma lekko, jak chcesz zeby sie twoja ocena sie liczyla to trzeba placic :D 

PS. No i najlepiej jak jedziesz na minimalnej krajowej, wtedy to czuc ile ta gra warta.

Edytowane przez Sheeneek
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Odpaliłem w grze ten mod na FSR 2 i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony działaniem tego skalowania. Fakt, w okół postaci da się nieraz zauważyć to lekkie smużenie ale myślałem, że efekt będzie duuuużo gorszy, gdyż po prawdzie to zauważyłem to dopiero, gdy zacząłem owego problemu na siłę szukać bo. Efekt jest sporo mniejszy niż w takim Quantum Break z włączoną rekonstrukcją.  I co ciekawe to są moje wrażenia z rozdziałki 1080p (!) bo taki mam monitor. Myślę, że przed tą techniką jest spora przyszłość. 

Edytowane przez MisterMaster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Ale ty bzdury piszesz, kopanie od dawna juz pada co zreszta widac po spadku i dostpenosci kart, a Ty piszesz ze jak odetna kopanie eth na gpu to nic nie da 🤣 Takiego kryoto jak ETH juz nie bedzie. To wlasnie da, ze rynek gpu wroci do normalnosci, a co bedzie kiedys to bedziemy sie martwic jak cos nastpi a nie wrozyc. Pseudo inne waluty jakos furory nie zrobily przez tyle lat. Obecnie przy innych walutach jakby sie wszyscy rzucili na cos innego to diff by tak wyskoczyl ,ze nie byloby to oplacalne.
    • Nie no zgoda, tylko że biorąc pod uwagę aktualne podejście Norwegów do sprawy i opóźnienia w uruchomieniu wydobycia ze złoża Tyra przez Duńczyków, które to złoża miały nam dostarczyć gaz od 2023 roku, to nie napawa optymizmem.
    • Bo to jest de facto płyta (dla) mediona, do gotowców z Aldiego. Tak czy inaczej. B550 ze wsparciem starych ryzenow a nowych nie? Jakoś mnie to dziwi. 
    • Cześć,  Przedmiotem niniejszej oferty sprzedaży  jest zestaw PC wg. wymienionej specyfikacji - bez opcji za 8500 PLN https://imgur.com/a/Zr3EVmT Zestaw zbudował serwis VBT PC z KRK więc o jakość montażu podzespołów można być spokojnym. Odebrany z serwisu 18.12.2021 r. GPU RTX 3080 został zamontowany na początku lutego 2022 r. Komponenty nie były poddawane OC, pracowały raptem kilkanaście godzin w weekendy. Podzespoły do budowy zestawu zostały nabyte  w różnym okresie z różnych źródeł – patrz data zakupu – liczymy okres gwarancji. Kultura pracy: Cinebench R23 – temp CPU max 72 C przy pełnym obciążeniu wszystkich wątków; wentylatory AIO 1200 – 1300 RPM Gry: CPU 40-50 C; GPU przy pełnym obciążeniu: 61 – max 63 C (wszystkie wentylatory w obudowie ustawione na sztywno 950 RPM)    i7-12700K; data zakupu 19.11.2021 (notebooksbilliger.de); gw. 36 m-ce producenta https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/sku/134594/intel-core-i712700k-processor-25m-cache-up-to-5-00-ghz/specifications.html   Asus ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 Data zakupu 22.11.2021 (morele.net); gw. 36 m-ce producenta Uwaga: zakup na konsumenta nie na firmę. Przy sprzedaży przekazuję elektroniczny dokument sprzedaży – fakturę imienną do ewentualnej reklamacji. https://rog.asus.com/pl/motherboards/rog-strix/rog-strix-z690-a-gaming-wifi-d4-model/   Seasonic Prime GX-850 Gold; Symbol producenta: PRIME-GX-850 Data zakupu 27.11.2021 (amazon.de); gw. 12 lat producenta https://seasonic.com/prime-gx#specification   MSI MEG CORELIQUID S280 Symbol producenta: ‎9S6-6A0431-001 Data zakupu 28.10.2021 (amazon.de); gw. 60 m-cy producenta https://www.msi.com/Liquid-Cooling/MEG-CORELIQUID-S280   Asus TUF Gaming GeForce RTX 3080 V2 10GB GDDR6X LHR; Kod producenta: 90YV0FB5-M0NM00 data zakupu 27.01.2022 (notebooksbilliger.de ); gw. 36 m-ce producenta https://www.asus.com/Motherboards-Components/Graphics-Cards/TUF-Gaming/TUF-RTX3080-10G-V2-GAMING/   Samsung 970 EVO Plus 1 TB PCIe 3.0 Symbol producenta: MZ-V7S1T0BW Data zakupu 19.11.2021 (amazon.de); gw. 60 m-cy producenta https://www.samsung.com/pl/memory-storage/nvme-ssd/970-evo-plus-nvme-m-2-ssd-1tb-mz-v7s1t0bw/   Lian Li o11 AiR Mini Data zakupu 20.12.2021 (caseking.de); gw. 24 m-ce producenta https://lian-li.com/product/o11-air-mini/   Windows 10 Home PL 1 PC / licencja wieczysta BOX; wersja pudełkowa (pendrive) Uwaga: System zaktualizowany do Windows 11   Za zestaw powyżej: 8 500 PLN   Mogę sprzedać w zależności od preferencji  za dopłatą:   RAM DDR4: Opcja 1 – dopłata 1200 PLN (Jedne z lepszych kości B-Die Samsunga; obecnie zainstalowane w zestawie; drogie – nie każdy potrzebuje takich parametrów: 3600 CL14-14-14-34 1.45V; działają bez problemu na XMP) G.Skill Trident Z RGB 32GB DDR4 3600-14 (2x16 GB) Symbol producenta: F4-3600C14D-32GTZRA Data zakupu 02.12.2021 (computeruniverse.net); gw. Dożywotnia producenta - ograniczona https://www.gskill.com/product/165/166/1620975274/F4-3600C14D-32GTZRA   Opcja 2 – dopłata 320 PLN (kupione do testów – prawie nie używane) Crucial Ballistix 16GB Kit (2 x 8GB) DDR4-3600  CL 16-18-18-38; 1.35V Symbol producenta: ‎BL2K8G36C16U4B Data zakupu 22.11.2021 (Amazon.de); gw. Dożywotnia producenta - ograniczona https://www.crucial.com/memory/ddr4/bl2k8g36c16u4b   Wentylatory: Opcja 1 – dopłata 7 x 85 PLN = 595 PLN Obecnie zaisntalowane w obudowie – tyle ile dało się zmieścić; regulowane z poziomu aplikacji Asusa Fan Expert  – oddzielnie cztery strefy: dół x2, góra x2, bok x2, tyłx1. Każdy ma swoje preferencje odnośnie kolorystki, RGB itp dlatego jako opcja. Noctua NF-A12-PWM Data zakupu: różnie od 02 do 11.2021 r. (5 szt.  Amazon.de; 2 szt.  morele); gw. producenta 72 m-ce https://noctua.at/en/nf-a12x25-pwm   W komplecie sprzedaję: - oryginalne pudełka wraz z kompletnymi akcesoriami   Jak będzie realizowana ewentualna naprawa na gwarancji: Nabycie na amazon.de: - pośredniczę przy gwarancji i wtedy towar wymieniony lub zwrócony, - kolejny właściciel może założyć konto Amazon i mając odpowiednie dane (numer zamówienia itp.) może sam zgłosić reklamację. Nabycie na notebooksbilliger.de - pośredniczę przy zgłoszeniu na  gwarancji (CPU 12700k) - GPU Asus TUF RTX3080 można bezpośrednio w PL zgłosić do Asusa (udostępniam dowód zakupu)   Wystawiam fakturę VAT 0% (zwolniony) z wyjątkiem płyty głównej – przekazuję dowód zakupu. Rękojmia z tytułu sprzedaży nie mniej niż 1 rok (wyłączona dla płyty głównej)   Możliwość odbioru osobistego w Busko-Zdrój po wcześniejszym umówieniu. Możliwa wysyłka kurierem – koszt i termin wysyłki do uzgodnienia.    
    • Mam jedynie wątpliwości co do tego. Jeśli bootowanie się nie uda, będzie działać wadliwie - co robić w takim wypadku? 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...