Skocz do zawartości
Mozart96

Telewizor do ps5

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, bardak napisał:

Fakt, jestem względnie świadomym userem. I to mógł być kolejny powód, czemu mi odradzano Oleda. Chyba jeszcze pamiętają jak poprzedni kupowałem i trzy razy wymieniałem bo mi nie pasowało. Może chcą sobie oszczędzić powtórki z rozrywki.

Mi pół roku stuknelo oleda i xboxa ,  kupilem na początku stycznia i aktualnie odpukac 0 problemów 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ODIN85 napisał:

Tam w tym sklepie pracują ludzie z żółtymi papierami czy lenie po prostu?

 

No i Ty chyba jesteś świadomym userem i cały dzień byś nie oglądala tvp info.

 

Kiedyś pracowałem przez miesiąc w euro, bo więcej nie dałem rady. Gość którego wszyscy tam uważali za guru elektroniki, na pytanie do ilu nitów dobija dany tv, odpowiedział mi, co to k%$#* są nity? Plus cytuję, po co kupować telewizor za 6 tysięcy, gdy można sobie za 1.5 tysiąca kupić, a HDR to każdy może sobie w telewizorze zrobić jak pobawi się jasnością i kontrastem :lol2:

Szczerze mówiąc to już rzygam tym pieprzeniem o wypaleniach, w większości przypadków pochodzi to od bezmózgiego betonu który nie posiadał, ani nie posiada OLEDA, naczytali się jakichś farmazonów na necie i powtarzają to wszędzie jak jakąś mantrę. Nie kupie OLEDA, bo mi się wypali, whoop de doo, wszyscy będziemy płakać z tego powodu :lol2:

Edytowane przez ditmd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ODIN85 napisał:

Tam w tym sklepie pracują ludzie z żółtymi papierami czy lenie po prostu?

 

No i Ty chyba jesteś świadomym userem i cały dzień byś nie oglądala tvp info.

 

kolega latwo ocenia innych - ty sam nie jestes guru intelektu i czlowiekiem z zawrotna kariera - nochyba ze awansowales na szlabanie

gosc kierownik pewnie ma racje bo patrzy przez pryzmat skali i zwrotow ale trzeba miec na uwadze ze wiekszosc klientow rtv e... to niezbyt swiadomis userzy ktorzy bazuja na opini internetowej lub pracownikow sklepow i faktycznie jak ktos oglada caly dzien obraz statyczny to mozemiec taki problem ale wydaje mi sie ze nikt normalnie uzytkujacy tv teho nie robi

nie boj sie oleda kupuj i bedziesz zadowolony a opinie  tych "fachowcow " ze sklepu mozesz zweryfikowac na forach internetowych

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, ODIN85 napisał:

To chyba po znajmości został tym kierownikiem?

Nie, po prostu ma większe pojęcie na ten temat niż Ty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Oleda LG 55 cali 3.5 roku. Oglądam ze 4 godz. dziennie tv i też pogrywam z komputera tak z 1-1.5 godziny dziennie.

Nie ma mowy o wypaleniach, obraz idealnie czysty jak po pierwszym włączeniu.
Może już czas na 55 cali BX, sam nie wiem. 4000 zł to grosze jak na ta jakość obrazu - powalająca, a w gry fps gra się na 120 hercach bajecznie .. tutaj nie ma tak słabego kotrastu jak na ledach, tutaj kontrast z 3d robi 3d, mozna zmiażdżyć rywala w grze fps : ]

Co do wielkości, to do 3 metrów 55 cali jest jak najbardziej w porządku, ale do 5 metrów to już powinno być 75 cali a może i z 85 cali. 5 metrów to jest kawał od telewizora.

Co do wypaleń to jest taka możliwość ale tylko w przypadku gdy ktoś włączy jeden kanał i go nie przełącza wiele godzin. Wtedy wypali się pewnie logo. Ale w innym przypadku gdy normalnie ogląda się coś na jednym kanale do 3-4 godzin to spokojnie obejdzie się bez wypaleń.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...