Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję laptopa do pracy i filmów do 5000.

Zależy mi na wykonaniu oraz na serwisie w razie w.

Ogladałem huwaei d16 lecz klawiatura dla mnie jest średbia i szukam czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej posiadasz naprawdę bardzo duży budżet. Prawdę mówiąc to za taką kasę jest naprawdę wiele opcji. Ja na twoim miejscu postawił bym na coś takiego:

15-6-cali-i5-10300h-500gb-ssd-16gb-gtx-1650ti-4gb-noos-p7147508

Masz i5, która powinna bez problemu poradzić sobie z praca oraz przeglądaniem filmów. Dodatkowo moim zdaniem idealną wielkość matrycy, bo 17 są dla mnie za duże. Ponad to laptop ma dedykowaną kartę graficzną, więc możesz też śmiało pograć w jakieś gierki. Cena 3,6K

Gdybyś jednak preferował coś bez karty graficznej to myślę, że to może być fajne rozwiązanie dla Ciebie:

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/notebook-apple-macbook-air-13-z12700068-m1-8core-16gb-256ssd-int-13-gry-uskeyb?snrai_campaign=aQk23kOzUW9Z&snrai_id=354df67c-4f97-42a3-8914-f3ff3616f0b1

MacBook, napewno bardzo szybki, do pracy w exelu itp. jednak do pracy z grafikami itp to może mieć problem. No i mała pojemność SSD, ale może pójdziesz w tę stronę. Ja posiadam starszy model MacBook Pro i dodatkowo mam laptopa gamingowego właśnie DM i spoko mi się to sprawdza. Apple to fajnie łączy się z iP którego też posiadam więc zdaje egzamin w pracy :)

A no jeśli nic z tego CIę nie interesuje to stawiałbym na jakiś zwykłego notebooka i nie przepłacał jak np:

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/notebook-acer-sf514-55t-nx-a34ep-006-i5-1135g7-8gb-256ssd-int-14-w10

I ta 3 opcja dodatkowo jest już z W10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na 15,6 lub czymś z większa matryca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 calówki, to dzisiaj w większości laptopy gamingowe, które raczej nie wykorzystasz jeśli nie grasz w gry. Tak to z takich biznesowych modeli - HP Envy https://www.x-kom.pl/p/660980-notebook-laptop-173-hp-envy-17-i5-1135g7-16gb-960-win10-silver.html

Na i5 11 generacji, matrycy IPS, co się przyda do oglądania filmów i 16GB RAM. Do tego też masz dysk 960GB SSD, więc nie musisz się martwić o wolne miejsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo lub apple ?

Jakie opinie ma huawei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W świetnej cenie i z b.przyzwoitą konfiguracją- do tych zastosowań:

Acer ConceptD 3 i7-10750H/16GB/512/W10P GTX1650Ti za 4999zł

Z wydajnym procesorem,  przyzwoitą kartą oraz 3 letnią gwarancją, a do tego mocno przeceniony (ze względu na niedługi debiut nowszych odsłon modeli z serii ConceptD)

Ewentualnie ze słabszą konfiguracją, ale za to z 3 letnia gwarancją NBD:

Dell Vostro 5502 i7-1165G7/8GB/512/Win10P MX330

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tego hp słabo jak na tę cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako alternatywa z modeli biznesowych @Temo

Lenovo ThinkBook 15 Ryzen 7/16GB/512/Win10P 4099 zł
Z tym że w porównaniu do powyższych posiada matryce FULL HD IPS z 100% pokryciem barw. Aluminiowa obudowa w stonowanym eleganckim designu, duża liczba złączy w tym 2x USB C z możliwością ładowania, całkiem lekki mobilny 1,7kg wagi na model 15-calowy to przyzwoity wynik, podświetlana klawiatura, możliwość zamontowania dodatkowego dysku SATA. Procesor 8 rdzeniowy wystarczy do Twojego użytkowania z bardzo dużym zapasem.

Alternatywa ASUS VivoBook S15 M513IA R7-4700U/16GB/512/W10 3499 zł
Konfiguracja praktycznie identyczna, również z matrycą z 100% pokryciem barw 100% sRGB. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z serwisem lenovo dalej tragedia?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...