Skocz do zawartości
SupremeLeader

Chivalry 2 Polska Discord

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Mam na sprzedaż bardzo fajną bazę pc, do wrzucenia tylko karta graficzna. Dokładna specyfikacja poniżej: Procesor AMD Ryzen 5 3600 + chłodzenie SilentiumPC Fera 3 RGB 120mm Płyta główna Gigabyte B450 Aorus Pro Pamięć ram Corsair Vengeance RBG PRO 2x8GB 3200MHZ CL16 Dysk SSD GOODRAM 120GB IRDM GEN. 2 na system Dysk SSD Crucial 500GB MX 500 na dane Zasilacz be quiet! System Power 9 600W Obudowa SilentiumPC Armis AR5X TB RBG Karta sieciowa ASUS PCE-AC51 (750mb/s) Komputer używany od roku do pracy, sporadycznie gaming. Ktoś kto siedzi w podzespołach komputerowych wie że są one dobrane bardzo ładnie i że to górna półka Link do allegro: https://allegro.pl/oferta/komputer-ryzen-5-3600-ddr4-b450-gigabyte-aorus-pro-11186194747   Cena dla forumowiczów równe 2000zł
    • Czekoladka2 polecił dokładnie ten sam model, który poleciłem 2 posty wyżej tylko z jednym dyskiem. Ja do gier polecam wersję z dwoma dyskami bo jak wiadomo gry zajmują dużo miejsca.  Gigabyte to firma, która nie jest nowa tylko laptopy od niedawna wprowadziła na rynek Polski. Jakością nie różni się od innych marek, które znasz a wyróżnia się tym że często za te same pieniądze ma lepsze podzespoły niż u konkurencji. 
    • U mnie obraz obsługiwany jest przez integrę w Intelu, GPU tylko obliczeniami się zajmuje. Na drugiej 3080 udało mi się osiągnąć +1825 i 106,33mhs. Od 3 dni żadnych problemów, hashrate stabilny, żadnych restartów minera.  
    • Tak, jest u mnie na koncie. Natomiast w Morelach jest tak podobno, że jak się opłaci zamówienie to można go przenieść na inny profil w Morelach. No ale Komputronikowy suport a Morelowy to dwa światy, mimo że Morele to kombinatorzy na skalę swiatową to support mają wyśmienity .. Komputronik za to jest dokładny i słowny - świetnie opisują wersje, od razu mieli przeszkolenie na magazynie i rozpoznawali co było nie do wiary chociażby w lipcu wersje kopiące od niekopiących .. jedyna firma która zrobiła z tym od początku pełen porządek .. cała reszta to kompletne niemoty nawet do dzisiaj, troche XKAM lepszy lecz tez się długo gubił, do dzisiaj nie jest idealnie : ]
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...