Skocz do zawartości
parcu

Dziwny problem z kontem na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Od dobrych kilkunastu tygodni borykam się z nietypowym problemem z kontem. Mianowicie - nie mogę się zalogować po pierwszym wylogowaniu, nawet wpisując dobre dane wyskakuje że nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło.
Jedyne co mi zostaje to resetowanie hasła. Ok, więc zmieniam hasło ale po zmianie jest to samo - po wylogowaniu bądź próbie zalogowania się na konto z innego urządzenia jak telefon już ono nie działa i muszę resetować hasło za każdym razem żeby się zalogować. Wtf :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Halo halo, pomoże ktoś? Czy mam uciec się do haniebnego czynu jakim jest założenie drugiego, nowego konta? :E Bo sam  nie widzę innego rozwiązania .

Godzine temu zmieniałem hasło, wylogowało mnie po godzinie i znowu nie mogę się zalogować wpisując to samo hasło, no normalnie już mnie ch** strzela.. 

Edytowane przez parcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.07.2021 o 14:32, Marynarz napisał:

Może to?

 

Taaak, działa. Super, dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.07.2021 o 17:30, parcu napisał:

Taaak, działa. Super, dzięki!

Można jaśniej napisać co należy zrobić? Problem z hasłem mam tak jak opisany wyżej. Nazwa użytkownika i loginu nie zmieniana taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Wojtip napisał:

Można jaśniej napisać co należy zrobić? Problem z hasłem mam tak jak opisany wyżej. Nazwa użytkownika i loginu nie zmieniana taka sama.

Po prostu odkąd forum ma nowy layout to twoim loginem jest od teraz twój nick. Jeśli miałeś inny login niż nick to zaloguj się wpisując zamiast tamtego loginu swój nick (ten wyświetlany na forum). W moim przypadku to właśnie to pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...