Skocz do zawartości
marek7536

Win.10 Windows Modules Installer Worker jak wyłaczyć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z Windows Modules Installer Worker obciąża mi procka w 100%,wybieram wiersz polecenia(administrator) wpisuje dism /online /cleanup-image /restorehealth potem sfc /scannow i uruchamiam ponownie kompa i nic to nie daje,jest jakiś inny sposób żeby na stałe to wył.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,mam zaktualizowany system robiłem wszystko krok po kroku według tego filmiku co podesłałeś i dalej i samo jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• A kto bierze odpowiedzialność w momencie gdy dany pracownik coś zawali i na przykład nie zostanie dotrzymany termin lub coś zostanie zrobione nie tak jak trzeba? Kierownik, czy pracownik? Pomijam już takie rzeczy jak rozdzielenie pracy i jej rozliczenie przed przełożonymi lub zadbanie o odpowiedni wynik (na przykład finansowy) całego zespołu. Ci pracowici są szybko wchłaniani przez rynek pracy, bo chcą pracować i rozumieją takie podstawowe mechanizmy. Ponadto jak są pracowici, to szybko pną się w górę. Tu natomiast mowa w dużej mierze o typie pracownika, który stawia warunki nie oferując kompletnie nic w zamian i takich jest bardzo dużo. I myślisz, że wszyscy tak chętnie pójdą na taki staż, szczególnie w dużych miastach, gdzie koszty utrzymania są znacznie większe? Nie, bo do tego trzeba mieć trochę chęci, samozaparcia, możliwości oraz myślenia logicznego i perspektywicznego, że może to zaprocentować znacznie lepiej niż tułanie się po różnych pracach i wybrzydzanie, tam gdzie nie ma się karty do negocjacji. Tylko wielu uważa, że nie są tymi słabszymi i żądają warunków tych lepszych. Mówimy o źródle, które leży w ludziach. W ludziach, którzy przychodzą do pracy jednego dnia i potrafią wyjść w połowie dnia, bez słowa, po dwóch dniach dopiero odbiorą telefon, gdzie powiedzą, że odeszli, bo za ciężko lub za głośno lub za gorąco itp. itd. O ludziach, którzy przychodzą na rozmowę o pracę, do której nie mają żadnych kwalifikacji, a mówią wprost, że chcieliby 6 tysięcy na rękę. O ludziach, którzy są przyjmowani do prostych prac, bo tylko do takich ich można przyjąć bez przyuczenia i nie chcą się przyuczyć, nie uczą się od innych, nie uczą się na szkoleniach, ogólnie jakiekolwiek przekazywanie wiedzy nic nie daje, ale myślą, że awansują samym stażem, a potem zdziwieni, że im umowy nikt nie przedłużył. Mowa o tego typu problemie i jest on niezależny od przedstawianej oferty.   A. Jeszcze to. A o jakich ja warunkach napisałem? Że wymagają komfortowych? Nie. Napisałem, że wymagają wręcz luksusowych. Pewne zawody mają taką specyfikę, że siłą rzeczy odbywają się w określonych warunkach, które do luksusowych nigdy nie będą należeć. Jak ktoś idzie na produkcję przy jakichś piecach to niech nie wymaga, że będzie tam 19 stopni, lekko, łatwo i przyjemnie. Ludzie potrafią rzucać pracę właśnie z takich powodów i wynagrodzenie też nie ma nic do rzeczy. Po prostu im nie odpowiadają warunki (wynikające wprost z rodzaju wykonywanej pracy) i tyle. To trochę tak, jakby ktoś ubiegał się o stanowisko kucharza w restauracji, a potem narzekał, że jest za gorąco, a w szczycie ma za dużo pracy. Albo ktoś kto idzie na wykładanie towaru na półki narzekałby, że musi się dużo schylać i dźwigać. Wystarczy przecież pomyśleć i wydedukować czego się można spodziewać po danym stanowisku w danym miejscu. Tylko właśnie taka prosta dedukcja w ludziach zanika.
    • Temat poruszany wielokrotnie w tym watku  Po pierwsze jesli chcesz miec ciche D5 to 2-2.2k RPM max. Po drugie EKWB robi slabe mocowania combo rezow i przez to rezonuja na obudowe. Dlatego sama wymiana D5 nic Tobie nie da gdyz to nie jej wina. Rozwiazaniem problemu jest kupno lepszego reza z mocowaniem pod D5: najlepsze sa te od Watercoola lub AquaComputer (Ultitube). PS. Poza tym pamietaj, ze praktycznie zawsze istniec bedzie taka konfiguracja RPM pompy i wentylatorow w obudowie, ze lekki rezonans bedzie wystepowal - nawet z najlepszymi rezerwuarami. Musisz dopiescic RPM wentylatorow na chodnicach, zeby zakres obrotow wentylatorow nie byl ciagly a dyskretny (skokowy).
    • O kurła... Akurat jak przesiadłem się z Meltdown-Spectre-spaczonego Skylake'a na nieskalanego Ryzena? To musi być klątwa, jak nic...
    • O wrzucę ci coś na start takiego luźnego do wklepania. Napięcia z pierwszej kolumny najpiew. Jakby coś nie teges, to z drugiej.
    • Sprawdź, czy komputer nie jest zainfekowany. Odinstaluj wszystkie pirackie gry/programy. Usuń ich instalatory, a także wszystkie cracki, aktywatory i generatory kluczy.  Pozbądź się również wszelkich podejrzanych programów i ich instalatorów. Następnie zainstaluj Avasta, ustaw maksymalną czułość, włącz skanowanie dosłownie wszystkiego, w tym UEFI/BIOS-u, i przeskanuj wszystkie dyski (w tym zewnętrzne) oraz pendrive'y i karty pamięci.    Sprawdź równiez telefony: pozbądź się z nich wszystkiego, co jest lewe/podejrzane i przeskanuj je Avastem.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...