Skocz do zawartości
azgan

Death Stranding Director's Cut PS5

Rekomendowane odpowiedzi

Death Stranding Director's Cut zapowiedziane na PS5

 Premiera 24 września 2021

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm bedzie darmowy upgrade dla tych co maja wersje na ps4? :E kupiłem na premeire a nie przeszedłem to może na ps5 dam jeszcze raz szanse 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby był darmowy upgrade. To większe rozszerzenie, niż tylko podbicie rozdziałki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

> gra na PS5

> wideo w 1080p

?‍♂️?

Edytowane przez Kynareth
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby Kojima użył nazwy "director cut" dla zwykłego odświeżenia ;)

Gdzieś słyszałem płotki, że w oryginalne gra była dużo mroczniejsza, ale Sony kazało to zmienić. To wyjaśniałoby skąd ten postrach we wczesnych, zamkniętych pokazach.

Niech pokaże następne gry. Spodziewam się, że wróci do klimatów kosmosu, ponieważ w powietrzu wysi kosmiczna ekspansja ludzkości, a on lubi przewidywać rzeczywistość :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Będzie trochę nowości przez co gra może być ciekawsza i mniej monotona od pierwowzoru 

Otrzymamy szansę walki z nowymi przeciwnikami, autorzy dopracowali system pojedynków oraz nowe misje fabularne, usprawniony transport, nowe bronie, katapulta ładunkowa, robot-pomocnik czy też rampy do skoków, a nawet tryb wyścigowy. 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wielu takich było. Na steam gra ma 93% pozytywów od graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Death Stranding: Director's Cut jest przedstawione jako „zremasterowana” wersja na konsolę PS5, która zaoferuje:

  • Zaawansowany system walki i nowy, oparty na rywalizacji system rankingowy.
  • Rozszerzoną zawartość – korzystaj z nowej broni i pojazdów, walcz z nowymi wrogami i odkrywaj nowe lokacje dzięki dodatkowym misjom i minigrom.
  • Nowe odkrycia – zagłęb się w rozszerzoną fabułę na większym obszarze.
  • Social Strand System – łącz się z graczami na całym świecie.

Tytuł wykorzysta również moc PlayStation 5 i zaoferuje dwa tryby.

  • Poczuj elementy otoczenia dzięki efektom dotykowym bezprzewodowego kontrolera DualSense.
  • Bądź bliżej świata DEATH STRANDING dzięki adaptacyjnym efektom „Trigger”.
  • Usłysz, jak efekty dźwiękowe ożywają w formacie dźwięku 3D (wymagane kompatybilne słuchawki).
  • Szybko rozpocznij grę dzięki ultraszybkiemu dyskowi SSD konsoli PS5, który zapewnia niemal natychmiastowe wczytywanie.
  • Wybieraj spośród dwóch trybów obrazu: trybu wydajności z obrazem skalowanym do rozdzielczości 4K i częstotliwością do 60 kl./s lub trybu wierności w natywnej rozdzielczości 4K z obsługą ultrapanoramicznych monitorów i HDR.

Cyfrowa Edycja Deluxe będzie kosztować 249 zł zwykła 219 zł:

51299807934-035c739687-h

  • Zawartość CED DEATH STRANDING
  • Nowe kolory strojów w grze
  • Nowe kolory rękawic mocy w grze
  • Nowe opcje kapsuły ŁD w grze
  • Nowe naszywki na plecak grze
  • Cyfrowy minialbum i ścieżkę dźwiękową
  • Zestaw awatarów
Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sony potwierdziło też, że aktualizacja Death Stranding z wersji PS4 na PS5 (Director's Cut) będzie kosztować 10 EURO.

Premiera 24 września 2021.

xjxqfvcb32a71

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Sony zwietrzyło nowy biznes z tymi ulepszeniami gier do PS5 :E

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak to powinno wyglądać z GOT, miałem się zabierać za kolejne przejście gry to poczekam na wersję ps5, 10 Euro mogę dać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam wersje standardową czyli co ulepszenie do DC i pozniej 10 euro za upgrade do ps5? :E 

aZRIuwB.jpg

Edytowane przez dawidoxx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, dawidoxx napisał:

Ja mam wersje standardową czyli co ulepszenie do DC i pozniej 10 euro za upgrade do ps5? :E 

10 za całość, DC wychodzi chyba tylko na PS5.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Camil666 napisał:

10 za całość, DC wychodzi chyba tylko na PS5.

No to w takim przypadku cena ujdzie i można kupić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry nie skończyłem, a teraz w tych upałach slimki nie odpalam, bo w pokoju z 30C to przegięcie, myślałem też o wersji na PC, ale szkoda, że nie będzie mi dane zagrać w DC, może kiedyś za kilka lat.
Gierka mi się podoba, bardzo podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Reddzik napisał:

Gry nie skończyłem, a teraz w tych upałach slimki nie odpalam, bo w pokoju z 30C to przegięcie, myślałem też o wersji na PC, ale szkoda, że nie będzie mi dane zagrać w DC, może kiedyś za kilka lat.
Gierka mi się podoba, bardzo podoba.

Ja też nie skończyłem bo się wynudziłem ale jak wersja reżyserska będzie ciekawsza to dam jej jeszcze szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ODIN85 napisał:

Jak może być ciekawsza jak dodadzą więcej do robienia i się jeszcz bardziej wynudzi przy tym.

Ma być więcej atrakcji w tym poprawiona walka i nowi przeciwnicy. Filmiki w grze i muzyka były fajne tylko rozgrywka przynudzała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, ODIN85 napisał:

Musieli by wywalić trzymanie równowagi i dać nielimitowane pojazdy i giwery od początku żeby przekonać tych którzy się wcześniej wynudzili.

Nowe giwery podobnie jak gadżety i pojazdy mają być. Rozgrywka ma być ulepszona i na to właśnie liczę. Same rozbudowanie walki wręcz jest też dobrym pomysłem. Zobaczymy co z tego wyniknie jeśli faktycznie wersja reżyserska zostanie rozbudowana w ciekawy sposób i poprawiona to dam grze jeszcze jedną szansę jeśli nie to nie kupię i nie wrócę już do tego tytułu zachowując w pamięci tylko świetne MGS'y.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

No nie wiem te nowości i tak pewnie z czasem będziemy odblokowywali.

A druga sprawa że samo przelecenie głównej fabuły to 30h a to sporo czasu dla niektórych jak gra singlowa.

Pewnie tak dlatego poczekam na opinie powinny się jakieś pojawić w temacie zwłaszcza od osób które już wcześniej grały i będą miały porównanie.

5 godzin temu, hennepin napisał:

No i tak to powinno wyglądać z GOT, miałem się zabierać za kolejne przejście gry to poczekam na wersję ps5, 10 Euro mogę dać.

Super to daj znać jak te wszystkie zmiany wpływają na rozgrywkę i czy ogólnie jest lepiej niż było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym ma być lepiej? To nadal będzie ta sama gra, core gry nie ulegnie zmianie, jak ci poprzednia wersja nie przypadła do gustu, to Director's Cut tego nie zmieni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czułem się znudzony, nawet myślę o wersji na PC, bo zawsze będzie trochu lepsza niż wersja na ps4 slim. Jestem ciekaw tej wersji DC, powinna być mega gierka z tymi dodatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.07.2021 o 19:05, ODIN85 napisał:

Jakieś wyścigi,działka-pomyłka jak dla mnie.

Zależy jak to będzie wyglądać. Ponoć chodzi o wyścigi również w dostawach, ich szybkości i jakości usług, a trasy będą mogli wyznaczać również gracze.

Jeśli uda się sprzedać limitowane PS4 PRO w dobrej cenie to znowu kupię konsolę dla DS, a nawet dwóch DS, bo jeszcze jest Demon’s Souls :E 
Gdybym nie odpakował to sprzedałbym za 2109 zł, za tyle poszła nowa w licytacji, a 2 miesiące po premierze wisiał w marketach za 1600 zł.
Soundtrack chodzi za mną od zapowiedzi, a nawet przeczytałem "Homo Ludens" z 1938r, aby mieć lepszy kontekst tej zabawy w kulturze. Polecam, zyskuje nie tylko gra po tej lekturze.

Edytowane przez musichunter1x
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...